Перейти до

чудеса Mikrotik или рожай меня мама абратно з n в g


Рекомендованные сообщения

Є лінк 7 км карти r52hn антени 28дцб 2 поляризаційні сітки сигнал -53 без перекосів канальна швидкість 300на300мегабіт обладнання мікротік 433GL проц 680мгц загрузка 30процентов ... трафик бігає через вплс.... От скажіть де собака зарита і що чудес неіснує.??? :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: . при бендвіші тест показує 200мегабіт а коли кидати реальний трафік то 45-50 впирається і все далі нікуди і якшо запустити тест разом з трафіком то знову покаже 200мегабіт но реально тцп трафік юзерам небільше 50мегабіт... це всеодно шо поставити просту карту р52 в ж стандарт ті самі результати виходять .. :(  :(  :( .. пробував простий wds то більше 30мб недає а з вплс небільше 50. :facepalm:  :facepalm: ........поможіть бо юзери вже збирають гроші на кіллера. :ph34r:  :ph34r: .. (оптику неможливо там протянути .....) :unsure:  :unsure:  :unsure:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

тільки шо провірив  тестував з нат сервера там мтік наскрізь пройшло 72 мегабіта з яких 30 це юузають юзери а 72 сам бендвіш ...  більше 100 непіде бо там мережева 100мегабіт

Відредаговано seyn
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в шейпері немає правил.... я думаю це прикол з роботою нв2 вплс в поєднанні з нкою... так як коли включаю простий н але wds режим то взагалі попа 30 мегабіт.... ... у вас немає десь лінка на нці щоб я глянув настройки ??? можу дати доступ до свого лінку через тімвівер... з мене велике пиво якщо проблема рішиться.. відправлю поштою...

:rolleyes:  :rolleyes:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в шейпері немає правил.... я думаю це прикол з роботою нв2 вплс в поєднанні з нкою... так як коли включаю простий н але wds режим то взагалі попа 30 мегабіт.... ... у вас немає десь лінка на нці щоб я глянув настройки ??? можу дати доступ до свого лінку через тімвівер... з мене велике пиво якщо проблема рішиться.. відправлю поштою...

:rolleyes:  :rolleyes:

готов помочь, тел. в л/с.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

в шейпері немає правил.... я думаю це прикол з роботою нв2 вплс в поєднанні з нкою... так як коли включаю простий н але wds режим то взагалі попа 30 мегабіт.... ... у вас немає десь лінка на нці щоб я глянув настройки ??? можу дати доступ до свого лінку через тімвівер... з мене велике пиво якщо проблема рішиться.. відправлю поштою...

:rolleyes:  :rolleyes:

готов помочь, тел. в л/с.

 

тел кинув в л/с

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

13 км

стоят 411GL + R52Hn

100 мбит дает линк, больше пока не пробовали, потому как ограничено все 100 мбитным медиком 

основные настройки во вложении 

post-13300-0-27369500-1383329117_thumb.jpg

post-13300-0-90201800-1383329123_thumb.jpg

post-13300-0-71597700-1383329130_thumb.jpg

post-13300-0-23308200-1383329427_thumb.jpg

Відредаговано антоха
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у нас на 13 км линк дает сотню, больше не дает 100 мбитный медик

основные настройки во вложении 

дуже дякою що неполінилися зробити скріни,...... але вмене все так само налаштовано тут прикол мабуть не в настройці вірелеса.... у вас трафік просто бігає через WDS чи VPLS ????

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

13 км

стоят 411GL + R52Hn

100 мбит дает линк, больше пока не пробовали, потому как ограничено все 100 мбитным медиком 

основные настройки во вложении 

 

Не пробовали еще больше 100м прокачать? 

Сегодня в ASP-24 звонил сказали что на таком комплекте на 10км получу максимум 70м, а нужно 120-150 может кто что посоветует?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

13 км

стоят 411GL + R52Hn

100 мбит дает линк, больше пока не пробовали, потому как ограничено все 100 мбитным медиком 

основные настройки во вложении 

 

Не пробовали еще больше 100м прокачать? 

Сегодня в ASP-24 звонил сказали что на таком комплекте на 10км получу максимум 70м, а нужно 120-150 может кто что посоветует?

 

На-каких-антеннах?

Неужели не понятно, что в разговоре о километрах определяющим фактором является усиление антенн?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На-каких-антеннах?

Неужели не понятно, что в разговоре о километрах определяющим фактором является усиление антенн?

 

 

http://asp24.com.ua/maximus/maximus-dualdish-5ghz-28dbi-with-box/

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

На-каких-антеннах?

Неужели не понятно, что в разговоре о километрах определяющим фактором является усиление антенн?

 

 

http://asp24.com.ua/maximus/maximus-dualdish-5ghz-28dbi-with-box/

 

Ну так у вас линк заведется с уровнем Rx от -55 до -60 dBm . Т.е. на максимальных канальных скоростях (300/300).Соответственно при нормальном эфире просунете столько, сколько позволит микротик.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Построили линк. 22 км. видимость должна быть, но на фоне города невозможно найти.

Сигнал нормальный. 433+R52Hn+JRC-29 DuplEX

 

Пробовали 20-мгц, 40 мгц, 5А, 5N, nstreme, nv2 - результат один

ccq плохой. Прокачка плохая... Куда копать?

post-23310-0-90718000-1386264626_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в боксе, там где микротик стоит

 

поменяйте пигтейлы местами, если rx и tx показатели CCQ поменяются местами - значит пигтейл.

 

на каком из микротиков, bridge или station?

Відредаговано optimus.w.net
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...