Перейти до

Радіолінк на Делінках


Tehnik

Рекомендованные сообщения

Delink DWL-2100AP В подальшому просто Делінк !!!!

 

Хочу порадитися і заодно висказати своє враження !!!

Сам делінк організований препаршиво !!!! Але за врахування відсутності коштів юзаєм його. Єдине, що не рекомендую, так це брати антени в формі труб з рефлектором, роблять у Польщі на коліні !!!! Якість передачі сигналу на них просто жахлива !!!! Другий тиждень з ними провозилися сигнал не стабільний і плаває в межах 8 % При сигналі в 20 % 8% це доволі суттєве плавання сигналу, я так важаю. Ще одне, якщо хтось і купляв це Ге як делінк раджу одразу приклеїти радіатор до чіпа, а то літати і ребутити точку будете точно як мінімум раз в тиждень !!!!

Відстань 5 км прямого бачення, прошивка від ДВЛ-3200+ на рідній ніфіга не бачить !!!!

 

Написат можна ще багато, але якщо хтось хоть раз користувався сітчастими антенами напишіть своє враження, може і варто на них перейти, надоїло купляти кота в мішку !!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У нас работает линк на сетках, 6 км!

С одной стороны стоит D-Link AP+ сродной прошивкой, с другой OvisLink 5460 тоже с родной прошивой, работает на ура, 11 Мбит/с

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
У нас работает линк на сетках, 6 км!

С одной стороны стоит D-Link AP+ сродной прошивкой, с другой OvisLink 5460 тоже с родной прошивой, работает на ура, 11 Мбит/с

Хотел бы я увидеть етот линк!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думаю, що якщо організувати параболи, то можна підняти лінк і на більшу швидкість, Це досить цікава ідея, Ми спробуємо, якшо цікаво то за тиждень закину в цей топік або створю новий, доречі ацеси поміняли на ціско

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...