l1ght Опубліковано: 16 вересня, 2014 Автор Опубліковано: 16 вересня, 2014 (відредаговано) Жахливо змучився, так і не зміг зрозуміти, як привчити радіус перевіряти і логін, і пароль, і calling-station-id. Є в когось думки з цього приводу? простота роботи білінгу з радіусом вражає.... видно що писався для того щоб можна було легко інтегрувати з будь-яким софтом або желізом будь-якого виробника хоча і нічого дивного судячи з того що радіус напряму через модуль sql в бд лазить. з іншого боку - простота - частина успіху.. Да просто то я від незнаяння Не надто розумію радіус і ці вибоки з sql. Я вже зрозумів, що мені потрібно щось на зразок id | username | attribute | value | op | > +----+----------+--------------------+-------------------+----+ > | 1 | user01 | Cleartext-Password |pass01 |:= | > | 2 | user01 | Calling-Station-Id |98-4B-4A-F5-BF-40 | == | > +----+----------+--------------------+-------------------+----+ Тепер зрозуміти як це зробити залишилось. Відредаговано 16 вересня, 2014 L1ght
Lynx100 Опубліковано: 16 вересня, 2014 Опубліковано: 16 вересня, 2014 (відредаговано) Жахливо змучився, так і не зміг зрозуміти, як привчити радіус перевіряти і логін, і пароль, і calling-station-id. Є в когось думки з цього приводу? простота роботи білінгу з радіусом вражає.... видно що писався для того щоб можна було легко інтегрувати з будь-яким софтом або желізом будь-якого виробника хоча і нічого дивного судячи з того що радіус напряму через модуль sql в бд лазить. з іншого боку - простота - частина успіху.. Да просто то я від незнаяння Не надто розумію радіус і ці вибоки з sql. насправді я приглядався до цього білінгу, але в мене всі браси автентифікуються на радіусі на даний момент. Глянувши на те як організована робота з радіусом - стало зрозуміло що цей функціонал йому приліпили аби було (хоча можу і помилятися) ... але якщо напрягтися то все можна підпиляти. Одним словом бажання відпало його пиляти ... буду пиляти те що маю.... хоча там свої блохи буду мати час вільний то можливо попилю для експерименту (на віртуалці уже стоїть але особливо ще не розкурював) ... харить що підтримки аккаунтінгу з радіусу толком нема - прийдеться теж пиляти, хоча думаю що там не складно має бути Відредаговано 16 вересня, 2014 Lynx100
l1ght Опубліковано: 16 вересня, 2014 Автор Опубліковано: 16 вересня, 2014 Жахливо змучився, так і не зміг зрозуміти, як привчити радіус перевіряти і логін, і пароль, і calling-station-id. Є в когось думки з цього приводу? простота роботи білінгу з радіусом вражає.... видно що писався для того щоб можна було легко інтегрувати з будь-яким софтом або желізом будь-якого виробника хоча і нічого дивного судячи з того що радіус напряму через модуль sql в бд лазить. з іншого боку - простота - частина успіху.. Да просто то я від незнаяння Не надто розумію радіус і ці вибоки з sql. насправді я приглядався до цього білінгу, але в мене всі браси автентифікуються на радіусі на даний момент. Глянувши на те як організована робота з радіусом - стало зрозуміло що цей функціонал йому приліпили аби було (хоча можу і помилятися) ... але якщо напрягтися то все можна підпиляти. Одним словом бажання відпало його пиляти ... буду пиляти те що маю.... хоча там свої блохи буду мати час вільний то можливо попилю для експерименту (на віртуалці уже стоїть але особливо ще не розкурював) ... харить що підтримки аккаунтінгу з радіусу толком нема - прийдеться теж пиляти, хоча думаю що там не складно має бути Ну nightfly з jcomm грозяться переробити взаємодію з радіусом.
l1ght Опубліковано: 17 вересня, 2014 Автор Опубліковано: 17 вересня, 2014 То як, хтось може що сказати з приводу перевірки login,password, calling station id?
jcomm Опубліковано: 17 вересня, 2014 Опубліковано: 17 вересня, 2014 (відредаговано) То як, хтось може що сказати з приводу перевірки login,password, calling station id? CREATE OR REPLACE VIEW `radius_check` (`UserName`, `Attribute`, `op`, `Value`) AS SELECT `users`.`login`, 'Cleartext-Password', ':=', `users`.`Password` FROM `users` UNION SELECT `users`.`login`, 'Calling-Station-Id', '==', `nethosts`.`mac` FROM `users` JOIN `nethosts` ON `users`.`IP` = `nethosts`.`ip` JOIN `networks` ON `nethosts`.`netid` = `networks`.`id` AND `networks`.`use_radius` = 1 ORDER BY `UserName`, `Attribute`; P.S. Работу с радиусом не проверял, но должно работать... Ну nightfly з jcomm грозяться переробити взаємодію з радіусом. Как только будет видно, что это действительно нужно... Відредаговано 17 вересня, 2014 jcomm
l1ght Опубліковано: 17 вересня, 2014 Автор Опубліковано: 17 вересня, 2014 Как только будет видно, что это действительно нужно... То linux ISG та аксель через радіус працюють, доволі цікаві речі. Ще хотілось би акаунтінг щоб нормально працював, а то без нетфлоу нема статистики.
nightfly Опубліковано: 17 вересня, 2014 Опубліковано: 17 вересня, 2014 Как только будет видно, что это действительно нужно... а я вообще нипричем, у меня другая, правильная религия - "во имя rscriptd"
l1ght Опубліковано: 17 вересня, 2014 Автор Опубліковано: 17 вересня, 2014 (відредаговано) P.S. Работу с радиусом не проверял, но должно работать... CREATE OR REPLACE VIEW `radius_check` (`UserName`, `Attribute`, `op`, `Value`) AS SELECT `users`.`login`, 'Cleartext-Password', ':=', `users`.`Password` FROM `users` UNION SELECT `users`.`login`, 'Calling-Station-Id', '==', `nethosts`.`mac` FROM `users` JOIN `nethosts` ON `users`.`IP` = `nethosts`.`ip` JOIN `networks` ON `nethosts`.`netid` = `networks`.`id` AND `networks`.`use_radius` = 1 ORDER BY `UserName`, `Attribute`; Дійсно працює, з додаванням у атрибути мережі Calling-Station-Id == {MAC} root@bsd:/usr/local/etc/raddb/sql/mysql # echo "User-Name=citystr1ap1_ldeg,User-Password=7ypr0apk,Calling-Station-Id=08:00:27:79:89:53" | radclient -x 127.0.0.1 auth 123 Sending Access-Request of id 156 to 127.0.0.1 port 1812 User-Name = "citystr1ap1_ldeg" User-Password = "7ypr0apk" Calling-Station-Id = "08:00:27:79:89:53" rad_recv: Access-Reject packet from host 127.0.0.1 port 1812, id=156, length=20 root@bsd:/usr/local/etc/raddb/sql/mysql # echo "User-Name=citystr1ap1_ldeg,User-Password=7ypr0apk,Calling-Station-Id=08:00:27:79:89:54" | radclient -x 127.0.0.1 auth 123 Sending Access-Request of id 75 to 127.0.0.1 port 1812 User-Name = "citystr1ap1_ldeg" User-Password = "7ypr0apk" Calling-Station-Id = "08:00:27:79:89:54" rad_recv: Access-Accept packet from host 127.0.0.1 port 1812, id=75, length=51 Calling-Station-Id = "08:00:27:79:89:54" Framed-IP-Address = 10.0.0.2 Framed-IP-Netmask = 255.255.255.255 Ось таке виходить. При валідному маку віддає акцес-акцепт, при невалідному акцес-режект. Відредаговано 17 вересня, 2014 L1ght
jcomm Опубліковано: 17 вересня, 2014 Опубліковано: 17 вересня, 2014 (відредаговано) Ще хотілось би акаунтінг щоб нормально працював, а то без нетфлоу нема статистики. Экспортом netflow занимался mpd5. И последний замечательно справлялся с этой задачей. А вот что там с accel-ppp и Linux ISG не знаю... Відредаговано 17 вересня, 2014 jcomm
l1ght Опубліковано: 17 вересня, 2014 Автор Опубліковано: 17 вересня, 2014 Экспортом netflow занимался mpd5. И последний замечательно справлялся с этой задачей. А вот что там с accel-ppp и Linux ISG не знаю. Не добре він з цим справляється. В мене була велика тема щодо глюків системи. Після відключення нетфлоу на мпд - в НАСа пішли аптайми нормальні, а не неділья, або ще гірше 2-5 днів.
nightfly Опубліковано: 17 вересня, 2014 Опубліковано: 17 вересня, 2014 А вот что там с accel-ppp и Linux ISG не знаю... Сколько помню у них там есть свой ядерный модуль експорта - типа ng_flow. Вроде ок. Ось таке виходить. При валідному маку віддає акцес-акцепт, при невалідному акцес-режект. Правда ніфіга не розумію яка практична цінність в авторизації юзера по login+password+mac. Нє, ну ясно - додаткове секуріті і всьо таке. Але блін... зручність такого рішення для фінального юзера це ж жесть. Тобто поверху в кращому разі UHW, додається ще "ой у мене 691 помилка" і інший букет чисто РРР проблем. Раз вже знаєте маки юзерів - не простіше роздати пачкою їм айпішок і забути?
l1ght Опубліковано: 17 вересня, 2014 Автор Опубліковано: 17 вересня, 2014 Правда ніфіга не розумію яка практична цінність в авторизації юзера по login+password+mac. Нє, ну ясно - додаткове секуріті і всьо таке. Але блін... зручність такого рішення для фінального юзера це ж жесть. Тобто поверху в кращому разі UHW, додається ще "ой у мене 691 помилка" і інший букет чисто РРР проблем. Раз вже знаєте маки юзерів - не простіше роздати пачкою їм айпішок і забути? Не простіше. Є одна організація - в них через іншого прова л2 канал до внутрішніх ресурсів. Їм простіше підіймати тунель і вікдючати його, коли інтернет не потрібен. Для звичайних юзерів є дхцп, і там усе простіше.
Lynx100 Опубліковано: 17 вересня, 2014 Опубліковано: 17 вересня, 2014 Ще хотілось би акаунтінг щоб нормально працював, а то без нетфлоу нема статистики. Экспортом netflow занимался mpd5. И последний замечательно справлялся с этой задачей. А вот что там с accel-ppp и Linux ISG не знаю... там без нетфлов Radius Accounting Start Stop ALive
Lynx100 Опубліковано: 17 вересня, 2014 Опубліковано: 17 вересня, 2014 (відредаговано) А вот что там с accel-ppp и Linux ISG не знаю...Сколько помню у них там есть свой ядерный модуль експорта - типа ng_flow. Вроде ок. В лінуксі є модуль ядрений до фаєрвола який нетфлов експортує. Працює непогано. Відредаговано 17 вересня, 2014 Lynx100
nightfly Опубліковано: 17 вересня, 2014 Опубліковано: 17 вересня, 2014 Не простіше. Є одна організація - в них через іншого прова л2 канал до внутрішніх ресурсів. Їм простіше підіймати тунель і вікдючати його, коли інтернет не потрібен. как всьо сложно
l1ght Опубліковано: 17 вересня, 2014 Автор Опубліковано: 17 вересня, 2014 Не простіше. Є одна організація - в них через іншого прова л2 канал до внутрішніх ресурсів. Їм простіше підіймати тунель і вікдючати його, коли інтернет не потрібен. как всьо сложно Я тут ніпрічьом, шо сказали зробити - те зробив. Вони просто нахабні, сидять під чужими логінами і грошенята не платять, тому потрібні такі збочення
nightfly Опубліковано: 17 вересня, 2014 Опубліковано: 17 вересня, 2014 Не простіше. Є одна організація - в них через іншого прова л2 канал до внутрішніх ресурсів. Їм простіше підіймати тунель і вікдючати його, коли інтернет не потрібен. как всьо сложно Я тут ніпрічьом, шо сказали зробити - те зробив. Вони просто нахабні, сидять під чужими логінами і грошенята не платять, тому потрібні такі збочення В котрий раз переконуюсь, що мені пора заминати з розвитком біллінгу та починати барижити монтіровками.
l1ght Опубліковано: 17 вересня, 2014 Автор Опубліковано: 17 вересня, 2014 Не простіше. Є одна організація - в них через іншого прова л2 канал до внутрішніх ресурсів. Їм простіше підіймати тунель і вікдючати його, коли інтернет не потрібен. как всьо сложно Я тут ніпрічьом, шо сказали зробити - те зробив. Вони просто нахабні, сидять під чужими логінами і грошенята не платять, тому потрібні такі збочення В котрий раз переконуюсь, що мені пора заминати з розвитком біллінгу та починати барижити монтіровками. Непогана думка, мені з десяток треба, на конкурентів і "особливих" юзерів
jcomm Опубліковано: 17 вересня, 2014 Опубліковано: 17 вересня, 2014 (відредаговано) Не добре він з цим справляється. В мене була велика тема щодо глюків системи. Після відключення нетфлоу на мпд - в НАСа пішли аптайми нормальні, а не неділья, або ще гірше 2-5 днів. Может мне еще и о вашем аптайме переживать? Нет уж, разбирайтесь в чем проблема сами: моя задача связать биллинг, мпд и радиус, а все косяки, которые вылезают в процессе работы этой связки - ваши проблемы... Відредаговано 17 вересня, 2014 jcomm
l1ght Опубліковано: 17 вересня, 2014 Автор Опубліковано: 17 вересня, 2014 Может мне еще и о вашем аптайме переживать? Нет уж, разбирайтесь в чем проблема сами: моя задача связать биллинг, мпд и радиус, а все косяки, которые вылезают в процессе работы этой связки - ваши проблемы... Шановний, я вам дуже вдячний за вирішення мого питання з приводу calling-station-id, і ніяк не хочу жалітися, просто кажу, що нетфлоу в мпд не так добре працює, як того хотілося б. В мене все вирішилося відключенням нетфлоу у мпд, та хай йому грець, мені не критично
nightfly Опубліковано: 17 вересня, 2014 Опубліковано: 17 вересня, 2014 Дєвачкі - нє сорьтєсь Можу навіть з великою долею ймовірності навангувати, що ваша проблема падучого mpd повязана насправді з flowtable в ядрі.
l1ght Опубліковано: 13 грудня, 2014 Автор Опубліковано: 13 грудня, 2014 Так, значится обновив убіллінг, до 0.6.1, там же змінилася логіка роботи радіуса, чому я радий. Тілько вилізла одна неприємна річ, замість 691 помилки, він пропонує ще 2 рази ввести правильний логін і пароль і якщо данні знову не вірні - то віддає 619 помилку. Можно якось виправити? Бо радіус колупав, але не знайшов як ото відбувається.
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас