Jump to content

Продам sfp+ a-GEAR 20km WDM пара


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By OstJoker
      Нові модулі 10Gbps RJ-45->SFP+ 10GBASE-T SFP+ Copper FS SFP-10G-T (FS.com)
      SFP+ модулі для підключення на швидкості 10 Гігабіт\с через виту пару і порт RJ-45.
      Сумісність з маршрутизаторами і комутаторами різних виробників: Mikrotik, HP, Dell, Cisco, Zyxel, NetGear, Trendnet, Ubiquiti, TP-Link, D-Link та ін.
      Фото актуального товару.
      Ціна модуля 1870 грн., в наявності 18 шт. 
      Гарантія на перевірку 14 днів. Будь-які варіанти оплати і доставки на вибір покупця (готівка, безготівка на карту, накладений платіж, безготівка для юр. осіб і ФОП) 
      Контакти: О98 151 99 88 (Telegram, Viber) або система повідомлень форуму.
       





    • By Diter_ua
      Edge-Core ECS4510-28F – має 28 портів, з них 22 SFP порта 100FX/1000Base-X, 2 комбінованих порта - 1000Base-T/SFP, 2 10G SFP + порта і опційно 2 10G SFP + порта, які можна додати використовуючи модуль розширення EM4510-10GSFP +
       
      хотелка 15.000 грн

    • By be4v15
      MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM
      слегка б-у
      2 блока питания
      12000 грн
    • By vavilonua
      Продам SFP модули 1310 1550 разнобой БУ
       
      за пару 100 Мб , 70 грн
      за пару 1000 Мб 150 грн
       
       
    • By v89_0470
      Продам со склада 
       
      Оптические модули Smatfiber 
       
      Доступны на складе ТОЛЬКО НОВЫЕ МОДУЛЯ !
      Модули SFP
      SFP WDM 1G 3KM SC DDM 1310nm                195 грн/шт
      SFP WDM 1G 3KM SC DDM 1550nm                195 грн/шт
      SFP WDM 1G 20KM SC DDM 1310nm              255 грн/шт               
      SFP WDM 1G 20KM SC DDM 1550nm              255 грн/шт   
       
      SFP+
      SFP+ WDM 10G 20KM LC DDM 1270               730 грн/шт
      SFP+ WDM 10G 20KM LC DDM 1330               730 грн/шт
      SFP+ WDM 10G 60KM LC DDM 1270               1800 грн/шт
      SFP+ WDM 10G 60KM LC DDM 1330               1800 грн/шт
       
      PON SFP 
      EPON SFP PX+++ (+7,4dBm)                            1100 грн
       
      Вопросы и дополнительные скидки по следующим контактам :
      Viber/Telegram/WhatsApp : +38 099 179 63 89
      Skype                                 : v89_0470
      E-mail                                 : v89_0470@ukr.net
      Телефоны                         :  +380 44 504 25 99
      Мобильный                       : +380 99 179 63 89
      В личном сообщении 
       
      www.smartfiber.com.ua

×
×
  • Create New...