sirco
Сitizens-
Всього повідомлень
162 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
3
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано sirco
-
Ніхто не забороняє настроїти путті щоб писав лог затйти телнетом з путті скопіювати в буфер такий текст : show pon power att epon-onu_0/1/1:1 show pon power att epon-onu_0/1/1:2 show pon power att epon-onu_0/1/1:3 show pon power att epon-onu_0/1/1:4 show pon power att epon-onu_0/1/1:5 show pon power att epon-onu_0/1/1:6 show pon power att epon-onu_0/1/1:7 show pon power att epon-onu_0/1/1:8 show pon power att epon-onu_0/1/1:9 show pon power att epon-onu_0/1/1:10 show pon power att epon-onu_0/1/1:11 show pon power att epon-onu_0/1/1:12 show pon power att epon-onu_0/1/1:13 show pon power att epon-onu_0/1/1:14 show pon power att epon-onu_0/1/1:15 show pon power att epon-onu_0/1/1:16 show pon power att epon-onu_0/1/1:17 show pon power att epon-onu_0/1/1:18 show pon power att epon-onu_0/1/1:19 show pon power att epon-onu_0/1/1:20 show pon power att epon-onu_0/1/1:21 show pon power att epon-onu_0/1/1:22 show pon power att epon-onu_0/1/1:23 show pon power att epon-onu_0/1/1:24 .... і натиснути в путті праву клавішу мишки В лог файлі путті буде всі значення затухання твоїх портів ... Чи я тебе не зрозумів ? Це не табличка про яку ти мрієш - але коли продивишся декілька десятків портів одночасно цікаві думки приходять...
-
Попробував брати сигнал .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.1.1.29.1.5.805834496 = -19.62573 красиво але щось не співпадає з телнетом ZXAN#show pon power att epon-onu_0/1/1:12 OLT ONU Attenuation -------------------------------------------------------------------------- up Rx :-22.676(dbm) Tx:1.783(dbm) 24.459(dB) down Tx :4.008(dbm) Rx:-15.800(dbm) 19.808(dB) ZXAN#show pon power att epon-onu_0/1/1:12 OLT ONU Attenuation -------------------------------------------------------------------------- up Rx :-22.676(dbm) Tx:1.782(dbm) 24.458(dB) down Tx :3.999(dbm) Rx:-15.800(dbm) 19.799(dB) ZXAN#show pon power att epon-onu_0/1/1:12 OLT ONU Attenuation -------------------------------------------------------------------------- up Rx :-22.757(dbm) Tx:1.709(dbm) 24.466(dB) down Tx :4.008(dbm) Rx:-15.800(dbm) 19.808(dB) Попробував пошукати поруч .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.1.1.29.1.1.805834496 = 41.50000 .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.1.1.29.1.2.805834496 = 3.36940 .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.1.1.29.1.3.805834496 = 9.35000 .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.1.1.29.1.4.805834496 = 1.50971 .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.1.1.29.1.5.805834496 = -19.62573 1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.1.1.27.1.1.805834496 = 2 щось не видно там похожого попробував міняти ID - віддає на всіх інших приблизно такі ж значення ні я не шукав які в мене реальні є ІД просто підставляв любі інші - хаотично Так що - Без коментарів , треба розбиратись
-
Ну для початку стандартний "public" поміняти на щось таке "gsrhwte6k34"
-
А тепер хіт сезону 1.3.6.1.4.1.3902.1015.1.1.3.49.1.2.1 1.3.6.1.4.1.3902.1015.1.1.3.49.1.3.1 Пора подумати про безпеку вашого бізнесу
-
Придивився 1.3.6.1.4.1.3902.1015.2 - вся гілочка на 80 відсотків розказує лишень про карточки а ті що лишилося 20 відсотків - просто не зрозуміло про що вони ... 1.3.6.1.4.1.3902.1015.3 - також маленька - розказує переважно про езернет карточку 1.3.6.1.4.1.3902.1015.4 - також про езернет карточку -маленька 1.3.6.1.4.1.3902.1015.5 про PON практично всі 0 живих від сили 10 1.3.6.1.4.1.3902.1015.6 - зовсім маленька 12 параметрів - не зрозуміло про що 1.3.6.1.4.1.3902.1015.7 нема нічого 1.3.6.1.4.1.3902.1015.8 Про ПОН 1 параметр для всіх = 3 і ще 1 параметр в кінці, якась крякозябла 1.3.6.1.4.1.3902.1015.9 нема нічого 1.3.6.1.4.1.3902.1015.10 нема нічого 1.3.6.1.4.1.3902.1015.11 - маленька і не зрозуміло про що .... от так я за місяць розберуся
-
Перевірив в мене чомусь знову не так .1.3.6.1.4.1.3902.1015.2.1.1.3.1.4.0.0.1 == EPFCB .1.3.6.1.4.1.3902.1015.2.1.1.3.1.4.0.0.2 == EPFCB .1.3.6.1.4.1.3902.1015.2.1.1.3.1.4.0.0.7 == GCSAS .1.3.6.1.4.1.3902.1015.2.1.1.3.1.4.0.0.8 == GCSAS .1.3.6.1.4.1.3902.1015.2.1.1.3.1.4.0.0.14 == EIG OID - плат яких нема - відсутні телнет підтвержує ZXAN#show card Rack Shelf Slot CfgType RealType Port HardVer SoftVer Status ------------------------------------------------------------------------------- 0 0 1 EPFC EPFCB 4 V0.7 V1.2.3P1 INSERVICE 0 0 2 EPFC EPFCB 4 V0.7 V1.2.3P1 INSERVICE 0 0 7 GCSA GCSAS 0 V0.7 V1.2.3P1 INSERVICE 0 0 8 GCSA GCSAS 0 V0.7 V1.2.3P1 STANDBY 0 0 14 EIG EIG 4 V3.8 V1.2.3P1 INSERVICE Щось навіть перелякався що ти пишеш одне а в мене чомусь інше пішов в гугл перевіряти чи в мене ZTE С220 - але ні все вірно в мене от такий ящик навіть слоти співпадають
-
Та поки що я сам не знаю що мені треба маю абонентський звіринець - свічі Dlink , ZTE 220 , BDCOM хотілося би закидувати в базу даних і там аналізувати статику і давати якісь алярми але треба і динаміку - наприклад швидкість на порту - в реальному часі так щоб дівчата з кол центру не морочили мені голову а самі дивились на швидкість по свічах - інформація є , по BDCOM вроді більш менш є, а от по ZTE нема - сижу розбираюсь побачив гілочку вроді на подібну тему і почав постити свої дослідження з надією що комусь це допоможе а хтось мені допоможе.... Можна би було парсити телнет - але хочеться по правильному через SNMP Правда - цілком можливо на пару днів пропаду - є алярмова робота
-
Поки розбирався найшов деякі пояснення в OIDах .3902. це зареєстрований приватний фірми ZTE подробиці тут ZTE MIB's: http://www.oidview.com/mibs/3902/md-3902-1.html Але там дається тестовий вхід - колись реєструвався - але так нічого витянути не зміг , прибігла інша робота і забув ... Поки що дивлюсь програмкою "The DUDE" - на швидку руку Але бачу що то треба щось інше видумати - поки що не не знайшов - щоб зручніше було мабуть під лінуксом - писати логи опитування - а потім вже працювати з файлами ...
-
в мене температуру показує 1.3.6.1.4.1.3902.1015.2.1.3.13.5.1.1.0.0.Х де Х номер слота від 1 до 14 якщо плати нема = 4294966296 1 PON = 37 2 PON = 36 6 Proc = 24 7 Proc = 24 14 Eth = 19 в телнет не дивився - але дуже подібно на правду Дійсно все правильно : ZXAN#show temperature All card temperature: ------------------------------------------- Slot Temperature(Celsius scale): ------------------------------------------- 1 37 2 36 3 N/A. 4 N/A. 5 N/A. 6 N/A. 7 24 8 24 9 N/A. 10 N/A. 11 N/A. 12 N/A. 13 N/A. 14 19 -------------------------------------------
-
в мене температуру показує 1.3.6.1.4.1.3902.1015.2.1.3.13.5.1.1.0.0.Х де Х номер слота від 1 до 14 якщо плати нема = 4294966296 1 PON = 37 2 PON = 36 6 Proc = 24 7 Proc = 24 14 Eth = 19 в телнет не дивився - але дуже подібно на правду
-
Дякую Помогло?) Ні не помогло - так щоб напряму Це мало би показувати рівні сигналу на ETH а не на PON але все рівно дякую - просто стало зрозуміло що шукати - в якому воно вигляді
-
Дякую
-
Ну UserSide писал же: Дякую , я це бачив Але хотілося би бачити в такому вигляді ZXAN#show pon power att epon-onu_0/1/1:3 OLT ONU Attenuation -------------------------------------------------------------------------- up Rx :-23.467(dbm) Tx:1.988(dbm) 25.455(dB) down Tx :4.957(dbm) Rx:-22.596(dbm) 27.553(dB) Як бачите сигнали в одному і в другому напрямі відрізняються - значить десь монтажники не добре уклали кабель або затягується петелька плюс до того маючи віддаль хотілося би порахувати теоретичне затухання і порівняти з реаліями і маючи цю інформацію по кожному абоненту приймати рішення автоматично генеруючи наряд на роботи плюс до того
-
Та ні не думаю що це баг - будь би програмістом - "мікросхема видає сигнал - в вигляді "3.218498e-10" зберігаємо а потім вираховуємо в дБ і заносимо в іншу комірку сижу і перелопачою всі OIDи ZTE 220 дещо зрозуміло а дещо не зрозуміло ....
-
Як то співається в пісні " Тихо сам с собою правою рукою я веду беседу"
-
А це що за EPON OIDи дуже маленькі значення - чи не може бути рівнями сигналу ??? .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.9.1.1.1.1 - ? "0.000000e+00","3.218498e-10" .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.9.1.1.1.2 - ? "0.000000e+00","3.218498e-10"
-
EPON (C220, C320) show onu authentication epon-onu_0/1/1:3 Onu Interface : epon-onu_0/1/1:3 Onu Type : ZTE-F420 Mgmt MAC : cc7b.359a.70d2 Mgmt SN : Mgmt LOID : Mgmt LOID_PSW : Register MAC : cc7b.359a.70d2 Register SN : Register LOID : Register LOID_PSW : Active Status : active Physical State : online Online State : authentication pass Register Time : 2004/01/02 11:23:26 LastAuthTime : 2004/01/02 11:23:26 Deregister Time : 2004/01/02 11:16:36 .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.7.4.1.12 дата час значення = Register Time, LastAuthTime ? .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.7.4.1.14 дата час значення = Register Time, LastAuthTime? .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.7.4.1.16 дата час значення = Register Time, LastAuthTime? Deregister Time - не найшов OID ....
-
Это SNMP OID Та ясно що SNMP OID - значення цікаві цифри ( тип=guage) двохзначні - і не розумію що це таке за параметр значення від 0 до 50 (по крайній мірі то що бачу) - для деяких ONU вони є одинакові
-
EPON (C220, C320) .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.2.1.1.5 якісь цифри - ніхто не скаже що таке ?
-
В додаток .1.3.6.1.4.1.3902.1015.1010.1.7.4.1.17 Physical State = online-3, offline-2, power off-1 - в роботі або причина відключення В телнеті = show onu all-status epon-olt_0/1/1
-
Деякі подробиці по роботі з свинцевими батареями Максимальна напруга заряду 13.8 вольта при підвищеній напрузі наприклад 14.2 час життя батареї зменшується особливо важливо для "гелевих" Найкраще виставити напругу постійної підпитки 13.6 вольта При розрядці мінімальна напруга може бути не менше 10 вольт.Після зниження напруги до 10 вольт батарея має бути відключена від навантаження . Само собою що напруга на батареї після відключення підніметься - іншими словами схемка відключення має мати гистерезис. Струм зарядки може бути любим - якщо напруга зарядки не перевищує 13.6 вольта - виробники батарей допускають такий режим . Але в цьому випадку треба подумати про зарядку - що станеться з нею якщо вона видасть струм набагато більший ніж зарядка розрахована - чи не згорить вона... Так що краще щоб зарядка/блок живлення мав схемне рішення по максимальному струмі що він може видати. В інших режимах зарядки - наприклад напругою 14.2 вольта струм не має перевищувати 0.1 ємкості батареї, і після зарядки цією напругою батарея має бути відключена від зарядки. Для маленьких зарядок можу порадити подивитись в сторону імпульсних китайських стабілізаторів з пониженням/підвищенням напруги коштують дешево від 1-до 3 баксів
-
LogicPower PSW 1500 подружить RS232 с Микротиком.
тема ответил в FosterUA пользователя sirco в Джерело безперервного живлення
Про мікротік - він знає лишень про APC Почав розбиратись що таке LogicPower Як виявилось це ТМ української фірми яка займається продажом Виробником являється фірма gdyhdz сайт www.gdyhdz.com і продають свою продукцію під ТМ PowerHero Взагалі то цікавить система команд цих УПС Може вже хтось розкопав ??? Для зняття інформації з цього УПС думаю використати RS232 - Ethernet Коштує така приспособа порядку 12 баксів + блок живлення і дріт RS232-UPS. Але без знання системи команд УПС зробити цей пристрій/програму зняття інформації - неможливо А взагалі то програмка стала би універсальною для збору інформації з УПС які розташовані в мережі не важно від моделі УПС Деякі подробиці тут http://forum.nag.ru/forum/index.php?showtopic=66236 -
Ups с автомобильным аккумулятором
тема ответил в OgeN13 пользователя sirco в Джерело безперервного живлення
зараз все що ти написав експерементую з АРС смарт 1500 - батарея 24 вольта 200 ампер годин основна проблема хочу заставити заряжати якимось нормальним струмом так як зарядка 200аг батареї 2.5 амперами нагадує садо мазо потім напишу звіт що там найшов цікавого - а поки що сижу і чекаю поки зарядиться після першого не вдалого калібрування - чомусь нежданно під час калібровки перейшов на зарядку - а в логах написав що появилось живлення - короче дурка якась ... -
Ups с автомобильным аккумулятором
тема ответил в OgeN13 пользователя sirco в Джерело безперервного живлення
Взагалі то цікава думка в такому випадку УПС буде відєднаний від мережі - там вхідна релюшка якраз це і робить тільки одна проблемка - там від від фільтрів живлення земля йде на корпус УПС - якщо би не було цього зєднання то взагалі то ідеально би ізольовувало від вхідної лінії хоча можна і доробити - поставити на вході лінії пускач і живити його від обмотки вхідної релюшки АПС- в такому випадку цей пускач зможе витримати десятки кіловольт перенапруги мережі ... А на рахунок програмного вирішення - в принципі все просто - під час грози даєте команду УПС провести калібровку батареї Він переключається на батарею і тримає поки є заряд батареї - у вас є можливіть відмінити калібрування і прейти на живлення від мережі Як зробити це на мікротіці - думаю великої проблеми для розробників не буде І взагалі в горах релейні станції так і живуть - так як основна поломка йде по живленню - підстанція далеко в долині - а релейка на горі .... -
я не зміг найти якусь документацію про роботу з цим упс - то що там все автоматично - не дуже віриться - так як знаю що таке УПС і батареї в принципі УПС дуже цікавий по своїм характеристикам якраз то що треба , ще би вмонтувати туди езернет порт - то йому би ціни не було ... а комп купувати не треба - достатньо купити перехідник USB-COM ціна порядку 100 грн Якщо можна - киньте в мене вмістом компакт диска який йде в комплекті з УПСом
- 95 ответов
-
- UPS
- LPM-PSW-500
-
(та 1 ще)
Теги:
