Тип публикации
Профили
Форум
Календарь
Все публикации пользователя demiduk
-
460 гіг на 2 мегабітах
-
Така ж фігня - http://local.com.ua/forum/topic/44820-%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D1%87%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%88%D1%83%D0%BA%D1%83-%D0%B2-%D0%B3%D1%83%D0%B3%D0%BB/ При чому й на Яндексі теж. Але то є проблема, то пропадає. Поки так і не розібрався... (( Вже подумую щоб взяти мережу білих айпіх на клієнтів.
-
Діпнет продає - http://deepnet.ua/gbic.html Але виходить дорожче. До 600 грн за пару. ((
-
Остаток: 4 шт. - Cisco Catalyst WS-C2950G-24 Візуальний стан на 4 (покоцані морди). Віддам за 650 грн/шт. В нижньому один неробочий порт (13-ий), ціна 600 грн.
-
Дякую Заповнив теж цю форму, відправив. Дивлюсь, на блек-лістах в http://www.sorbs.net теж моя айпішка засвітилась.. (( Спробую ще там видалити. Але як в самій мережі визначити проблемного клієнта?
-
Вже кілька днів спостерігається епізодична проблема з гуглом. На різних компах при пошуку інколи перепитує капчу: Мережа невелика. Поки всі клієнти інетом користуються з однієї IP-адреси через NAT. Шлюз на FreeBSD. Для клієнтів 25-порт SMTP заблокований біллінгом Nodeny (крім кількох за окремим проханням). Очевидно все ж якась вірусня або спамери завелись... Питання: як знайти і ліквідувати джерело проблеми?
-
Свіч вже відправлено до logic Пропозиція не актуальна.
-
Продам Cisco 3550-12G з неробочим БЖ. Без вух. Сам свіч в робочому стані, всі порти працюють (тестувався з іншим БЖ). Ремонтом електроніки не займаюсь, тому ремонтопридатність оцінити не можу... Ціна - 800 грн. Оплата безналом або на картку Привата. Доставка Новою поштою за мій рахунок. Тел:068 564 00 00
-
Схоже, що бубнів не буде. (( На сайті в розділі "Соглашение" пише:
-
Київстар з Новим Роком! Проблеми з каналом зв'язку.
тему ответил в Andrii пользователя demiduk в Обсуждение провайдеров
Ну взагалі вас звісно шкода... В самого була схожа проблема з Київстаром в вихідні дні. Але тим не менше за добу і плату замінили, і канал підняли. Штурмуйте. В мене наприклад є пункти: А ціна каналу в вас дійсно великувата. Поторгуйтесь. І якщо ви оператор/провайдер, то замість корпоративного договору перепідпишіть його з департаментом міжоператорського бізнесу. -
Продам б/у Cisco. "Уши" в комплекте. 2 шт - Cisco Catalyst WS-C3550-12G - 2800 грн/шт 1 шт - Cisco Catalyst WS-C3550-24 - 1500 грн/шт 5 шт - Cisco Catalyst WS-C2950-24 - 400 грн/шт 1 шт - Cisco Catalyst WS-C2950T-24 - 500 грн/шт 10 шт - Cisco WS-G5484 1000Base-SX GBIC - 60 грн/шт Отправка Новой почтой. Оплата безналом или на карточку Приватбанка. ICQ: 309 124 909 тел: 068 564 00 00
-
450 грн
-
не-не)) 500 за 2 штуки
-
550 грн за 2 шт.
-
Продам пару SHDSL-модемів DYNAMIX UM-S, б/у - 600 грн. за 2 штуки.
-
Потрібно організувати брідж на 400м. до будинку, куди не можемо дотягнутись оптикою (відсутність будинків та опор). Максимум до 10 клієнтів на другому кінці. Пікові навантаження до 10 мегабіт. Порадьте та запропонуйте якийсь бюджетний варіант (можна б/у) до 1000 грн за пару. По ціні підходять нові NanoStation2 loco, але сумніваюсь чи брати найдешевший варіант...
-
Продам старе мережеве барахло: 1. Свіч Surecom EP-816CX, 16-портовий, б/у. (4 порти вигорівші, не працюють). Ціна - 150 грн. 2. Кабель для DSLAM, 25 пар, роз’єм TELCO, довжина - 3м, новий. В наявності 2 штуки. Ціна - 150 грн. 3. Пара SHDSL-модемів DYNAMIX UM-S, б/у. Повний комплект. Ціна за 2 шт. - 700 грн. 4. DSL-роутер Cisco 827-4v, б/у. В комплекті б/ж. Ціна - 200 грн. 5. WiFi-брідж Cisco Aironet Workgroup Bridge AIR-WGB350, б/у. В комплекті б/ж. Ціна - 200 грн. Ціни проставив орієнтовні, тому приймається обгрунтований торг. Контактувати в п/п, тел. 068-564-00-00, ICQ: 309-124-909
-
Где брали? http://www.netline.ua/
-
По дешевке на китайской интернет-магазине можно пластиковые: http://www.buyincoins.com/details/rj45-11-12-color-numeric-cable-label-mark-01-100pcs-product-282.html Я тоже липучками пробовал, но потом плюнул на них. Сейчас пользуюсь стяжками с маркерной площадкой:
-
Cisco 827 и укртелеком
тему ответил в Колян пользователя demiduk в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
спасибо. "не было ни единого разрыва"?... ))) -
Cisco 827 и укртелеком
тему ответил в Колян пользователя demiduk в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Думаю брать 827 или 837... Получилось настроить на "ОГО"? Работает стабильно? -
Особисто мене начальник реса відфудболив в жек, коли я просто показав звичайний свіч та пояснив, скільки він споживає. А в жеці віднесли це на коридорне освітлення і порахували споживання усіх свічів гамузом на рік вперед )))
