Перейти до

Єгор

Маглы
  • Всього повідомлень

    49
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано Єгор

  1. Єгор

    Продам HP DL360G3, DL360G4p, Cisco3640

    Так, сервера робочі. Будь-ласка пишіть приватні повідомлення.
  2. HP DL360G3 1 Gb RAM, 1 CPU 3 Ghz, 1 HDD 36,4 10k rpm, 2 PSU - $200 HP DL360G4p 2 CPU 3Ghz, 2 GB RAM, 1 HDD 36,4 10k rpm, 2 PSU - $300 CISCO3640 - 2x10 Mb Ethernet + 1 Serial - $150 09сімI98II82
  3. Ну а тепер сама цікава частина. Циска навіть випустила софт для відслідковування соцмереж: http://www.cisco.com/en/US/products/ps11349/index.html кому цікаво почитайте, я чесно кажучи охренів одразу.
  4. Єгор

    Роутер - 2 wan и 1(2) lan

    1)Бюджетний правельний варіант: RV042 + WAP200 2)Крутий варіант: CISCO892W-AGN-E-K9
  5. Продаю два сервера: HP DL 360 G4p - 2 CPU 3Ghz, 2 GB RAM, 1 HDD 36,4 10k rpm, 2 PSU - $250 HP DL 360 G3 - 1 Gb RAM, 1 CPU 3 Ghz, 1 HDD 36,4 10k rpm, 2 PSU - $150 та маршрутизатор: CISCO3640 з модулем на 2 Ethernet інтерфейси та 1 Serial - $100 тел: (о97)І98ІІ82 e-mail: henzelis(собака_барабака)gmail.com
  6. Єгор

    Посоветуйте аппаратное решение

    Якщо бюджетно, то: CISCO861-K9 Cisco 861 Ethernet Security Router 449 кращий варіант: CISCO881-SEC-K9 Cisco 881 Ethernet Sec Router w/ Adv IP Services 799 Ціни GPL - тому можливо і вкладетесь в бюджет. Також можете пошукати б.у. або нову CISCO871-K9, яка вже знята з виробництва, хоча на складах ще є.
  7. Хоча питання риторичне, але відповім на нього. Тому що не вистачає практичного досвіду, а статистику на теорії не побудуєш.
  8. Де ви бачили щоб хтось з видатних людей йшов по простому протоптаному шляху? (автор не я :-) ) Якщо будеш йти по складному шляху більша ймовірність успіху аніж коли йти по простому, так як по складному шляху ніхто за тобою не піде і не буде дихати в спину.
  9. Абсолютно з Вами згоден. Всі бояться конкуренції.
  10. Хоч хтось може описати конструктивний підхід до прогнозування. Я бачу тут колег, які не володіючи додатковою інформацією все поховали. Можливо серед Вас є люди які готові поділитись інформацією, але не демотивувати? Я чомусь не вірю, що колеги писимісти починали з фондами рівними річному бюджету України(хоча... в неї не такий вже й великий бюджет;-).
  11. З таким підходом можна одразу підбирати могилку :-) ні дякую, я таки спробую поборотись ;-)
  12. Можливо маєте якусь знайому? з нахилами до прогнозування росту мереж :-) контакти в студію!!!
  13. 300 користувачів це не кінець розвитку мережі, це точка відліку, при якій мережа виходить в 0, тобто перестає бути збитковою, хочеться зрозуміти час, на протязі якого це відбудеться, щоб достатньо запастись баблом :-)
  14. Всім привіт. Якщо можете допоможіть з прогнозуванням росту мережі. Для прогнозування цікавлять відповіді на наступні питання(по Києву): 1)За скільки часу ви досягти абонентської бази в 300 користувачів? скільки потрібно підключати будинків в місяць? 2)Яка середня степінь проникнення в будинки - цікавлять райони з 5 поверховими хрущівками та сталінками? 3)Скільки реально ви отримуєте абонентів з будинку де вже присутні конкуренти(5 поверхові хрущівки, сталінки). 4)Який канал потрібно для провайдера з абонбазою 300 користувачів в Києві.
  15. Продаю маршрутизатор CISCO3640 + модуль NM-2E2W - за все $150
  16. а що за сенсори? І як це шкодить?
  17. Ось нарив в інтернеті хороші відгуки про Zabbix - хтось таким користується, які враження?
  18. Потрібно моніторити, сервера, комутатори. На серверах моніторити завантаженість процесору, пам'яті. Також стан каналів.
  19. Всі привіт. Власне запитання постало переді мною - яку ж систему моніторингу обрати? Хочу запитатись у Вас, хто чим користується.
  20. Єгор

    pppoe-server

    Виклади pppoe-server-config тоді подивимся.
  21. Перевір правильність прописання NAS та налаштування ppp. Детальний опис тут: http://abills.net.ua/wiki/doku.php/abills:docs:linux:pppd_radattr:ru
  22. Єгор

    Abills не вірно рахує трафік

    Точно щось не вірно налаштував, але хотілося б хоч вектор пошуку отримати. А де і як потрібно налаштувати словники?
  23. Привіт колеги. Зараз тестую білінг Abills - для цього розгорнув його на Ubuntu Server 10 TLS. На цій же машині розгорнув PPPoE сервер, зв'язав все разом і вирішив прогнати через нього кілька гагабайт трафіку і подивитись що він порахує. Врешті решт з 21 гігабайта який був закачаний торентами він порахував 6,8 Гігабайта? Хто стикався з такою проблемою і як це лікується?
  24. Єгор

    Abills + NAS with DHCP Option 82

    Планована схема розгортання VLAN на будинок, DHCP snooping на доступ, dhcp relay - агрегація
  25. Єгор

    Abills + NAS with DHCP Option 82

    Дякую, ознайомився з інструкцією. Ось тільки хвилює один момент - в налаштуваннях потрібно вказати MAC адресу комутатора, а якщо їх 5 на агрегацію і 100 на доступ, то що тоді вказувати і як прописувати?
×
×
  • Створити нове...