Перейти к содержимому
Local

Горянин

Сitizens
 • Публикации

  158
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 Хороший

О Горянин

 • Звание
  Точу Зубы

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Горянин

  Продам AirFiber 5U

  Радіоміст чи одну сторону?
 2. Горянин

  Продам опто-приемники,передатчики разные

  Фото підсилювача можна?
 3. Горянин

  Продам SFP+ CWDM 80KM

  Вкажіть частоти, будь ласка.
 4. Горянин

  Диэлектрик на 120м

  Де Ви всі проживаєте? Таке враження, що у Вас там взагалі відсутнє обмерзання. Бачили б Ви Одесукабель форма "8" на тросу на 8кН після файного обмерзання(клини Telenсo AC7, між опорами 50м), одним словом - дрантя(із тлумачного словника: "Дуже старий, зношений і рваний одяг"). То коли Ви говорите про 120м. я просто в шоці.
 5. Горянин

  Продам опто-приемники,передатчики разные

  GA8038 заберу
 6. Горянин

  Як швидко міняєте згорівше обладнання в абонента

  У нас абонен за все платить або сам відправляє по гарантії. Я тільки уявив, що я почав міняти ONU, роутер чи WiFi антену за свій кошт. Це був би страшний ульот після першої ж грози. Жоден з абонентів навіть не старався б вимкнути обладнання з розетки коли поблискує. А у наших гірських районах як жахає, то жахає. І як назло, майже з 90%-ю ймовірність у лінію передач.
 7. Горянин

  ZTE в одной точке или BDcom в каждом селе?

  А різниця у вартості ONU?
 8. Горянин

  Продам оптический усилитель Arcotel WE1550 A-17

  Можна фото?
 9. Горянин

  Хто влітає, абонент чи провайдер?

  І як досвід показує, найбільше воняють абоненти, які переключитися до нас від конкурента
 10. Горянин

  Хто влітає, абонент чи провайдер?

  а кто вам доктор что вы гавно протянули к абоненту? я допустим все кабеля что были в сети ( плоские без геля \ патчкордовские) меняю за свой счет . так как гавно есть гавно. сейчас ОКТ-Д(0,5)П-1Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-1 2215,21 грн/км без ндс идеально для абонентов подходит. Читайте уважно друге речення.Під час обмерзання, на кабелях налипав лід в діаметрі до 15см. А Ви знаєте яка це вага? Так от, це така вага, що на кабелі з тросом, у місцях де тримає клин Telenko(металічні), розривало зовнішню оболонку і з волокнами разом. Трос оголювався. Тож про "гавно" уважніше іншим разом.
 11. Горянин

  Хто влітає, абонент чи провайдер?

  Чому я підняв це питання? Взимку у нас було сильне обмерзання і пообривало біля 30-40 пачкордів. І не треба казати, що погані пачкорди використовуємо, бо рвало все(товсте, тонке, СІП і т.д.). Ми міняли на умовах, що абонент оплачує 50% вартості пачкорду. Тобто 50% вартості ми брали на себе. Зараз пройшовся буревій і декілька пачкордів порвалося повторно. Деякі з цих абонентів одразу сказали, що вони вдруге платити не збираються. Ось такі справи. Тож цікаво хто як поступає в цій ситуації.
 12. Горянин

  Хто влітає, абонент чи провайдер?

  Поясніть, будь ласка, як саме Ви доточуєте. А якщо кабель порвався на середині прольоту?
 13. Горянин

  Хто влітає, абонент чи провайдер?

  Поясніть, будь ласка, як саме Ви доточуєте.
 14. Горянин

  Хто влітає, абонент чи провайдер?

  Клієнти швидко вчаться. І якщо іти клієнту назустріч тільки після того як клієнт "идет в пи...." то скоро Усі клієнти озброяться таким варіантом.
 15. Горянин

  Хто влітає, абонент чи провайдер?

  Цікавить політика у випадку коли абонентський зовнішній оптичний пачкорд пошкоджено(обірвано): 1) внаслідок обмерзання, вітру, падіння дерева і.т.д.; 2) внаслідок неуважності абонента(перекладав кабель з кімнати в кімнату); 3) невідомо з якої причини. Коли мінєте за свій кошт, а коли берете кошти з абтонента? І якщо берете з абонента, то що входить в ту суму?
×