Перейти до

kushnir00

Маглы
  • Всього повідомлень

    74
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано kushnir00

  1. ціна 250 $ в наявності 6 штук
  2. Куплю срочно 4-ох парку 5-6 бухт алюмінія, готов заплатити по 200 грн за бухту. СРОЧНО
  3. kushnir00

    Кабель витая пара

    почом кабель алюміній на 4 пари хочу взяти 4-5 бухт
  4. почом продав яка ціна такого б.у
  5. kushnir00

    Продам Sfp модули

    На Делл підходять модулі? треба 2 шт на делл моделі 3248,3348
  6. kushnir00

    продам немного wi-fi б.у

    нанос2+БП - 1 шт - есть? можна список обновити що є в наявності??
  7. kushnir00

    Nanobridge m5

    Скажіть є лінк на 4 км ідеально все видно прокачати через тотак командер великим файлом тобто фільм максимальна швидкість 5.5-6мбайт можна швидше чи це вже предел?* полоса в 40 мегагерц показує на вайфай що точки завязалися 270 на 270 буває стають на 300 на 300 мбіт?? CCQ 97-99% Вони вообще можіть більше прокачати??
  8. сервер 300$ є ще сервера з іншими конфігураціями
  9. Срочно продам або обменяю на конвертора нові або Б.У 100 мб WDM Сервер Dell PowerEdge 2650 2 x Xeon 2.8 Ghz / 6 gb DDR/ 2 x 36 gb SCSI /CDROM/ 2 gIGABIT LAN інтегровано./ 2 блоки живлення Усі в ідеальному стані, чисті, без лишніх дир ( закрито заглушками). В Україні не експлуатувалися !!! Тобто ПИЛІ немає вообще. а також є Серверні сетеві карточки кількістю 8 шт "Intel PRO/1000 MT Dual Port" Работают в pci-x или обычном pci. Якщо продажа то на все ціна договірна пишіть з приводу всіх питань в ЛС дякую
  10. ап ап
  11. Куплю срочно кріплення до М5 25, в Installation Guide під номером D а саме Dish Bracket Мої дані 067 272 999 3 або 0432 69 91 54 Сергій
  12. Куплю конвертора wdm б.у а також WEB smart свіч на 8 портів + 1 гіг SFP також б.у.
  13. Продам все б\у 2 стойки с полочками 28U - 1000 грн, тобто на фото 2 стойки продаються за 1000 грн??
  14. Подтверждаю, под такой кабель нужно использовать именно зажим натяжной Н10 для кабеля с тросом. Кабель, к слову, очень востребован. Что по качеству - не скажу, но народ покупает его очень активно. То це зажим типу 8 тільки на той кабель що збоку сталька а як бути з тим кабелем від ТКО ??
  15. А чем финмарк и одескабель не устраивает? Или это интерес из разряда "а вдруг другое лучше?" ні просто різниця на 1-2 км сеттєва і заодно цікаво що за кобло..
  16. Нормальна тема дякую за фніу будем пробувати
  17. Мабуть ось цей зажим http://klin.com.ua/catalog/view/8
  18. І як себе веде цей кабель ТКО виходить що його тільки в зажим ставити коли підчіпляти? І скільки часу вже висиль?
  19. Привіт підскажіть раніше використовували або Одескабель або Фінмарк типу 8 з сталькою або тросіком, на даний час хочим спробувати інший кабель, хто використовує даний тип волокна? http://asp24.com.ua/kabelnaja-prodykcija/optovolokonnyi-kabel/dlya-vnutrennyei-installyatsii/universalnyj-opticheskij-kabel-rci-i-cdz-na-dfw/ або соь такий http://www.tko.com.ua/products/43/115.html. Підскажіть свою думку хто який кабель може брав і чи давно висить він. Кабель на прольоти до 40-60 метрів прокидається між будинками на висоті 2 поверху. Можливо ще по опорам освітлення. Дякую
  20. Ми також ставим пластикові бокси розмір 200на 155на 80 якраз влазить мильниця до 8 портів плюс власна розробка поніжалка Фото на днях викладу. Тоді походу питання хто як кріпить кабель? і який саме кабель кидаєте ? Мадь чи Алюміній??
  21. Хто яким термодатчиком снімає температуру в серверній щоб можна було підключити до серверу та снімати графіки з нього?? Куплю таку річ.
  22. Куплю б.у свічі на 5-8 портів а також Блок живлення типу мікроват на 55 вольт. Дякую чикаю на пропозиціїї
  23. kushnir00

    Стойка 42U к продаже

    Яка саме стойка Двухрамна може якщо є б.у на 24U ??
  24. Який шкаф є на продажі случайно немає стойки двухрамної?
×
×
  • Створити нове...