Перейти до

kushnir00

Маглы
  • Всього повідомлень

    74
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано kushnir00

  1. kushnir00

    Продам скотчлоки

    кстаті невідписався, скотчлоки прийшли все нормально вроді довольний
  2. Цікавлять свічі Л2 незалежно від виробника на 24-48 порт б.у - Функціонал просто Л2 тобто на кожний порт по влану , ну якщо буде опция 82 то вообще бомба. Кількість свічів 25 штук Пропозиції в приват
  3. kushnir00

    Продам сеть в г.Винница

    да 1-й тяжилов
  4. kushnir00

    продам немного wi-fi б.у

    що зараз э в наявносты?
  5. то давай тут советуйся - тут немає нічого такого що незнаєш, заодно і люди не будуть на граблі наступати. Дякую
  6. якщо можна пишіть тут також хочим запустити в себе трансляцію тарелка вже встановлена 1.2 метри + 3 головки на яких по 4 вихода
  7. Не питання можим виготовити вартість таж (тобто незалежить від вольтажа саме головне до 1 ампера все що вище на пару грн дороще)
  8. Можна завтра - але краще купити і побачити якість бомба просто для себе розробляли під свою сетку, яка побудована вся на наших платах (текстоліт товстий плати травляться як треба, зборка і монтаж плати краще чим в мікровата і в поверлана, розміром трішки меньша)
  9. Продам DC-DC стабілізатори 55 на 12 або 5 вольт (виготовляєм самі, наша схема і так далі, є можливий заказ під різні напруги під замовлення ) вартість однієї плати 55 грн А також блоки живлення на 55 вольт 50 ват 170 грн, також можливий заказ інших блоків на любу напругу. Можливе виготовлення під замовлення безперебойніка в Л2 свічі (тобто виготовлення плати за розміром замовника таким чином тільки незабирає багато місця в ящику)
  10. kushnir00

    мост на 4 км 100 мег- що краще

    да зачот!!! А якщо менший процик на 400 м.герц тобто тіпа RB/711G-5HnD + антена сетка з облучателем на 2 поляризації, там на борту гігова сетева настройки тільки мост і влани. Ніякого шейпа. ???
  11. і на даті тоже, крім них є ще укртелеком київстар і лайф
  12. ак-47 братан мер мером але на ньому світ незакінчується
  13. цікавить канал на Немирів та Бар по 50 мег з вінниці. Бар бажаног 75 мег. звісно реально адекватні ціни а не з потолка
  14. братан дякую за ссилку
  15. дороговато совецкого кабла треба - ваш хароший но дорого
  16. можна аналог
  17. куплю тоже 1 км якщо є цікавить тільки саме головне чорну а не зелено синю так як в чорній є хоть пару дилок меді а на зеленосильому немає вообще тільки сталюка
  18. kushnir00

    МММ-2011

    кажуть що відмінили максимальний відсоток правда чи нет?
  19. також цікавить ціну в приват дякую
  20. kushnir00

    мост на 4 км 100 мег- що краще

    За ссилку дякую з вами згоден купив і забув но є як спаяти і як відказатися від гемора - цеж також приємна штука пої......ся і потом купити.
  21. kushnir00

    мост на 4 км 100 мег- що краще

    питання а случайно ніхто невкурсі може є схама облучателя на спутнікову антену на 2 поляризаціїї ато там 100 баксов трошки стоє- да я канешно непроти що дав денег і установив но і самому можна спробувати зробити
×
×
  • Створити нове...