Перейти до

olegsky

Сitizens
  • Всього повідомлень

    106
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано olegsky

  1. olegsky

    Куплю(ВСЯ Украина) Windows Office

    Є пк з наклейкою XP Pro SP3 - версія - XP PRO SP3 kit диск в комплекті Єдине ПК ще досить древній COmpaq Desk Pro EN - PIII 800\256MB\HDD30GB Колись стояв у нас в офісі офіс закрили комп лишився
  2. olegsky

    Продам Mikrotik Omnitik U-5HND нова

    Планується поставка на 22 квітня 2013 р Буде обновлення моделі - OMNITIK - UPA- 5HND Який дозволяє при потребі подавати живлення на кожен порт... Звісно що ціна буде більшою але як завжди для постійних клієнтів найкращою
  3. olegsky

    Куплю Блок Живлення

    ТАК ОБОВЯЗКОВО
  4. olegsky

    Обережно шахраї!

    З припейд клієнтами таке попадалово можливо Мого знайого так почистили на 3000 грн Але я вже взнавав там для відновлення пароля потрібен пін код... Без нього ніяк.. Хіба що дехто умодрився його десь тримати в телефоні або класичний - 0000 Або ввів на сайті при оплаті.. В принципі якщо мати усі дані карти можна ж і без неї зробити проплату Авторизація через телефон а тут вже проблем у них небуду...
  5. Zyxell 791+ - 2 шт Скільки можете запропонувати Бу
  6. olegsky

    Куплю Блок Живлення

    zyxell 791+ S.Hdsl
  7. olegsky

    Куплю Блок Живлення

    та в принципі значення зовнішній вигляд дуже немає Єдине має бути зручно в експлуатації Цікавить ще що була стабілізація Бо якщо буде звичайний трансформатор без стабілізації то при підвищення чи зниження вхідної напруги відповідно буде мінятися вихідна...а це в свою чергу може призвести до неприємних наслідків
  8. olegsky

    Куплю Блок Живлення

    та не проблема Питання для чого
  9. olegsky

    Куплю Блок Живлення

    Бажано щоб це було кінцеве рішення Знаю що є БЖ до лед панелів освітлення Може хтось має такі БЖ..
  10. Куплю Блок живлення нестандартного типу Параметри Вхідна напруга - 220 В AC Вихідна напруга - 12 В AC Потужність - неменше 12 Ват. Потрібно 2 Штуки
  11. olegsky

    Раздел Торговля

    Nichk_g Незнаю скільки Вам років але судячи з ваших постів... Думаю що розуму у Вас небагато щоб таке писати... Інколи краще помовчати.. І незнаю куди дивиться Адміністрація Вважаю тему вже давно закритою І для того щоб ДЕхто тут не флудив її потрібно давно закрити
  12. olegsky

    Раздел Торговля

    ок
  13. olegsky

    Раздел Торговля

    Шановні користувачі цього форуму Хочу до вести до Вашого відома що завдання яке переслідує ця тема - Це здоровий ринок .. Своїми постами я не переслідую комерційної цілі.. Повірте що ми можемо продавати дешевше тих Гуру продавців.. І якщо цього будуть вимагати обставини то так і буде...
  14. Докстанцію в резерв
  15. Бачу 1 - фото докстанції 2- фото докстанції 3 - фото докстанції 4 - зарядний пристрій А фото батареї де?????
  16. Зрозумів... А що стосується *Оригинальная батарея DELL - 250грн.* Що за батарея і де її фото
  17. Чеснокажучи щось мене засліпило чи що Питання тоді поіншому Мене цікавить сумісність з dell D430 Батареї та ДОкстанції
  18. Батарея до якої моделі підходить Цікавить сумісність Докстанції та Батареї з Dell D430 Ресурс Батареї.. ТА і фото щось її тут не бачу
  19. olegsky

    Кардшаринг (ищу)

    На китайському пише Made in Germany а на Оригіналі - Made in China
  20. olegsky

    Продам UBNT

    ок...тільки Доцента з собою треба взяти
  21. А де ж там i7 по моделях бачу - celeron - pentium - i3 - i5
  22. Що за бренди Які поцессори Фото можна
  23. LG Migo за 80 грн - резерв
  24. Zyxel Prestige 791R EE - резерв
×
×
  • Створити нове...