Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано olegsky
-
Є пк з наклейкою XP Pro SP3 - версія - XP PRO SP3 kit диск в комплекті Єдине ПК ще досить древній COmpaq Desk Pro EN - PIII 800\256MB\HDD30GB Колись стояв у нас в офісі офіс закрили комп лишився
-
Планується поставка на 22 квітня 2013 р Буде обновлення моделі - OMNITIK - UPA- 5HND Який дозволяє при потребі подавати живлення на кожен порт... Звісно що ціна буде більшою але як завжди для постійних клієнтів найкращою
-
ТАК ОБОВЯЗКОВО
-
З припейд клієнтами таке попадалово можливо Мого знайого так почистили на 3000 грн Але я вже взнавав там для відновлення пароля потрібен пін код... Без нього ніяк.. Хіба що дехто умодрився його десь тримати в телефоні або класичний - 0000 Або ввів на сайті при оплаті.. В принципі якщо мати усі дані карти можна ж і без неї зробити проплату Авторизація через телефон а тут вже проблем у них небуду...
-
Куплю пару бу shdsl модемов
тема ответил в Mechanik пользователя olegsky в Торгівля. Серверне обладнання
Zyxell 791+ - 2 шт Скільки можете запропонувати Бу -
zyxell 791+ S.Hdsl
-
та в принципі значення зовнішній вигляд дуже немає Єдине має бути зручно в експлуатації Цікавить ще що була стабілізація Бо якщо буде звичайний трансформатор без стабілізації то при підвищення чи зниження вхідної напруги відповідно буде мінятися вихідна...а це в свою чергу може призвести до неприємних наслідків
-
та не проблема Питання для чого
-
Бажано щоб це було кінцеве рішення Знаю що є БЖ до лед панелів освітлення Може хтось має такі БЖ..
-
Куплю Блок живлення нестандартного типу Параметри Вхідна напруга - 220 В AC Вихідна напруга - 12 В AC Потужність - неменше 12 Ват. Потрібно 2 Штуки
-
Продам Маршрутизатор Mikrotik RB2011UAS-2HnD-IN
тема ответил в olegsky пользователя olegsky в Обладнання
1055 грн -
Nichk_g Незнаю скільки Вам років але судячи з ваших постів... Думаю що розуму у Вас небагато щоб таке писати... Інколи краще помовчати.. І незнаю куди дивиться Адміністрація Вважаю тему вже давно закритою І для того щоб ДЕхто тут не флудив її потрібно давно закрити
-
Шановні користувачі цього форуму Хочу до вести до Вашого відома що завдання яке переслідує ця тема - Це здоровий ринок .. Своїми постами я не переслідую комерційної цілі.. Повірте що ми можемо продавати дешевше тих Гуру продавців.. І якщо цього будуть вимагати обставини то так і буде...
-
Продам Докстанция порт репликатор DELL PRO1X PR01X 2U444 A03 PA-10
тема ответил в esystems пользователя olegsky в Обладнання
Докстанцію в резерв -
Продам Докстанция порт репликатор DELL PRO1X PR01X 2U444 A03 PA-10
тема ответил в esystems пользователя olegsky в Обладнання
Бачу 1 - фото докстанції 2- фото докстанції 3 - фото докстанції 4 - зарядний пристрій А фото батареї де????? -
Продам Докстанция порт репликатор DELL PRO1X PR01X 2U444 A03 PA-10
тема ответил в esystems пользователя olegsky в Обладнання
Зрозумів... А що стосується *Оригинальная батарея DELL - 250грн.* Що за батарея і де її фото -
Продам Докстанция порт репликатор DELL PRO1X PR01X 2U444 A03 PA-10
тема ответил в esystems пользователя olegsky в Обладнання
Чеснокажучи щось мене засліпило чи що Питання тоді поіншому Мене цікавить сумісність з dell D430 Батареї та ДОкстанції -
Продам Докстанция порт репликатор DELL PRO1X PR01X 2U444 A03 PA-10
тема ответил в esystems пользователя olegsky в Обладнання
Батарея до якої моделі підходить Цікавить сумісність Докстанції та Батареї з Dell D430 Ресурс Батареї.. ТА і фото щось її тут не бачу -
На китайському пише Made in Germany а на Оригіналі - Made in China
-
ок...тільки Доцента з собою треба взяти
- 38 ответов
-
- UniFirocket
- bullet...
-
(та 1 ще)
Теги:
-
А де ж там i7 по моделях бачу - celeron - pentium - i3 - i5
-
Що за бренди Які поцессори Фото можна
-
LG Migo за 80 грн - резерв
-
Zyxel Prestige 791R EE - резерв
