Jump to content
Local

holubets

Сitizens
 • Content Count

  627
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

holubets last won the day on April 17 2014

holubets had the most liked content!

Community Reputation

43 Очень хороший

About holubets

 • Rank
  Вампиреныш

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

1274 profile views
 1. Можете попробувати 2 варіанти: 1. Переоформити договір на себе і дальше робити що забажаєте. 2. Забити, договір оформлений не на вас, тож можете не платити. Хай вимагають гроші з батька.
 2. holubets

  Бренд вашего роутера - опрос

  У мене і в батьків стояли Mikrotik hap Lite. Недавно згорів четвертий, замахався міняти. Поки що поставив собі D-Link, батькам TP-Link. Причину чому вони подохли так і не виявив. Симптоми: світлодіоди живлення світяться, на компах показує "Мережевий кабель не підключений", вай-фай теж пропав. Роутери стояли в різних локаціях і з різних партій. Живлення теж пробував міняти. Можливо у когось були подібні симптоми? А так непоганий роутер, тільки вай-фай слабенький.
 3. holubets

  4G прийшов

  МТС теж запустив 4G.
 4. Можна замість хвоста можна підключити таку антенку і змонтувати її на даху кабіни.
 5. Я собі уявляв, що можна буде до моїх 20-30 (60 вижимав максимум) мегабіт, при установці моста на ас можна буде додати скажим 100 на його потужностях, і отримати хоча б 120-140. А так, варто подумати... Хоча як на мене апаратно все ніби повинно було б вийти, от тільки найти б як це правильно налаштувати на програмному рівні. А так, якби вдалося реалізувати, то плюсів як на мене декілька: 1 Обладнання на 2.4 вже є, працює, докуповую лише на 5 (зняти за непотрібності в любий час можна) 2 Один міст на 2.4 другий на 5, якщо якісь тимчасові перешкоди на одному з частотних діапазонів, без проблем витягне інший, а такі випадки деколи за 4 роки роботи спостерігались. 3 Якщо виходить з ладу (дає збій) одна з точок, не працює лише один міст, на другому можна працювати, не втративши зв'язок повністю, паралельно вирішувати проблему. Ви можете просто залишити 2 прольои. Один основний, інший - резерв. Можна налаштувати щоб резерв включався, якщо впав основний. Але впав, а не почав глючити. Або ж вручну переключати їх. І ще одне, а що у вас за тим прольотом? Може є сенс кинути 300м оптики, 2 медіка і будете мати 100/1000 Мбіт без проблем.
 6. Можна включити паралельно (задіяти вільні порти) за допомогою Bonding. Тільки там є один нюанс, воно максимум видать подвоїний мінімальний канал. Тобто якщо у вас один проліт видає 100 Мбіт, а інший 10 Мбіт, то на виході будете мати 2 х 10 Мбіт = 20 Мбіт Тому в цьому випадку краще залишити потужніший проліт.
 7. Погоджуся з Диктатором. Якщо тягнути окремий кабель наверх до кожної антени, тоді у випадку НП у вас відвалиться тільки одна антена. Якщо тягнете оптику + живлення наверх, тоді впаде все і зразу.
 8. holubets

  Покрытие wifi в частном доме

  Є варіант під дахом положити сектором вниз Rocket M2 + AirMax Sector 2G-16-90 в достатній кількості. Також по поверхах можна поставити декілька ТД в режимі репітера. Звісно що робити така схема нормально не буде. І після кількох місяців користування клієнти просять переробити то все і самі ж пропонують маршрут прокладання кабелів
 9. спс, но сейчас когда роутеров шо Г. - ставить статикой канал не есть гуд, т.к. роутер вроде сам предопределяет на какой канал становится. Да и пробовал возле самого роутера. Краще таки ставити автоматичний режим вибору каналу, але вибрати правильну країну, в якій недоступні канали 12, 13 і 14.
 10. holubets

  Opera VPN беда в офисе...

  Поставте собі Operу +VPN, включіть VPN і зайдіть в соц мережі. Заодно на мікротіку подивіться кудою біжить трафік (Torch). Його і рубаніть. Але підозрюю що VPN шлюзів може бути багато.
 11. holubets

  Mikrotik CAPsMAN проблемма

  Uptime нормальний?
 12. Не знал, что все так просто... Оторвать их от роутера, и просто подать..? Я так понимаю, минус на коричневый. А 5 и 7 (БС и БК) вообще не трогать, пусть из роутера в точку идут, или тоже отрезать..? Щоб не різати кабелі, можна використати таку РОЕ панельку. Підключаєте до неї ваш БЖ і 3 окремі кабелі до антен і само собою що 3 патч корди до роутера. З.І.Все таки краще використати БЖ на 24В замість 12В.
 13. А в чому полягає проблема подати окремий кабель до кожної антени? Такий варіант набагато простіший і стабільніший. Навіть якщо немає третього БЖ, то можна просто розпороти кабель, витягнути синю і коричневу пари і подати на них 12/24В.
 14. Можливо: - поганий (перебитий, замалий переріз кабеля, поганий сплав) кабель і він не пропускає достатньо струму для запуску зразу двох антен. - поганий БЖ і він не дає достатньо струму для для запуску зразу двох антен. - погані конектори, які не пропускають достатньо струму для запуску двох антен. Поставте нормально 3 БЖ на 3 антени і киньте окремі кабелі до кожної антени. З.І. Я б взагалі розкинув антени в різні сегменти мережі, щоб клієнти один одному не мішали.
×