Jump to content

Info789

Muggles
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Info789 last won the day on December 8 2019

Info789 had the most liked content!

Community Reputation

7 Обычный

About Info789

 • Rank
  Первая Кровь

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ

Recent Profile Visitors

1,086 profile views
 1. Якщо втикнути SC8108 в POE порт згорить?
 2. Я бачу тут якийсь металевий 5g чіп в коробці є, напевно це жучок
 3. Може рвати, по живленню йдуть конські перешкоди, особливо на релейних ліфтах. Тестували DSLAM Zyzel SAM1216-22 G.SHDSL.bis на 10 кадрах нормально працювала камера.
 4. Є кошти і час: провести патчкордовий кабель. Або звичайний. По підвіснику разом з ліфтовиками. Простіше по часу wifi міст, все працюватиме. Но питання всерівно живлення камери і точки. Реалізував. Звязок на базі Cisco телефонів у кабіні. Віддалени включення, виключення, контроль через сигнальний сервер.
 5. Продаю свій мод. Переробка не вигідна по часу і грошах.
 6. Від акб 10в..15в коректно працюють?
 7. https://blog.uaid.net.ua/mikrotik-routerboard-rb750-usb-mod/ Де ремонтують фотоапарати і телефони знімуть з якогось донора.
 8. активувалася ок, оперативно. PS: для персонального використання, щоб не було напису про активацію.
 9. Раз коротнув 2 фази, вирубило вхідний автомат на 400А. І 3 автоматів різного номіналу по дорозі із феєрверком. А тут 2 підстанції... По нормальному вибір живлення робиться на 2 рубильниках які зєднані схемою блокировки і зоною, коли жоден вхід не задіяний. Десь так: http://we.cs-cs.net/blog/el/391.html
 10. Моторизований перемикач. На спарених контакторах з мех блокировкою не варто робити. Нуль рвати, заземлення ні. http://we.cs-cs.net/blog/el/391.html
 11. Кодись на nag проскакувала тема, коли на деяких тупариках змінювали eeprom і чіп робив ізоляцію портів)
 12. так, це лінком на фото. Тому шукаю альтернативних провайдерів. Можуть підключити за 300 грн до цього ящика, або за 2000 гепон, і рік без абонентплати. Ящик закривають другий тиждень, також написали в приватні що з радістю підключать)
 13. Цікавить підключення до інтернету. Наявні провайдери: - Воля (DOCSIS) - LinkCom (GEPON + тупарики) - lvivnet.com.ua (невідомо) Один з провайдерів:
 14. Слаботочка в новобудові. В деякий місцях між поверхами пройти неможливо. От якби забудовник контролював виконання робіт, то потім обслуговувати одне задоволення.
 15. чи буде DVR писати з axis камери mpeg4 потік?
×
×
 • Create New...