Перейти до

Пошук по сайту

Результати пошуку за тегами 'вопрос'.

  • Пошук за тегами

    Введіть мітки через кому
  • Пошук за автором

Тип контенту


Категорії та розділи

  • Налаштування
    • Залізо
    • Кабель
    • IPTV КТВ Кабельне телебачення
    • Wi-Fi
    • Софт
    • Інструмент для оптоволокна
    • Ігри
    • PON
  • Організація
    • Мережа - бізнес
    • Пошук мереж
    • Пошук провайдера
    • Обговорення провайдерів
    • Датацентри. Хостінг. Colocation.
    • Для Адміністраторів
    • Придбання, продаж, об'єднання мереж
    • Для людей
    • Вакансії. Робота. Курси.
  • Stargazer
    • Розробка Stargazer
    • Питання по Stargazer
    • Stargazer Ubilling
    • Модулі для Stargazer
  • Безпека
    • Віруси й Антивіруси
    • Цілісність системи
    • Захист обладнання
    • DDoS захист
  • Комуналка
    • Наш флейм про мережі
    • Щодо сайту
    • Торгівля
    • Для тих, хто в пелюшках ще
  • Регіони
    • Харьков
    • Чернигов
    • Днепропетровск
    • Полтава
    • Крым
    • Запорожье
    • Тернополь
    • Донецк
    • Львов
    • Житомир
    • Сумы
    • Одесса
    • Черновцы
    • Закарпатье
    • Луганск

Календарі

  • Основной календарь

Шукати результати в...

Шукати результати, які...


Дата создания

  • Начать

    Конец


Последнее обновление

  • Начать

    Конец


Фильтр по количеству...

Зарегистрирован

  • Начать

    Конец


Группа


AIM


MSN


Сайт


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Город


Интересы

Найдено 7 результатов

  1. Уважаемые, подскажите как объяснить всем прогам на компе, чтоб они не обращали внимание на подключение по кабелю, а смотрели только на вафлю, а то как подключается кабель, всё внимание только в его сторону ?!
  2. skizz

    Помогите

    Приветствую!Нужно отправить груз(до 1кг) в Россию(Омск) кто кем перевозил с наложенным платежом(700р) и какая будет цена за это??Спасибо.
  3. Всем привет. Попросил местного провайдера провести мне в квартиру оптоволокно. И так как у меня есть сложности из подключением, они "бросили" кабель через чердак, и там он "входит" вот в такое устройство: Что это такое? Это что-то типо удлинителя оптоволокна? Насколько "колхозно" сделано? Или это вообще не оптоволокно? (хотя в квартире есть помимо роутера еще ихнее какое-то специальное устройство) P.S: Они еще оптоволокно "пустили" по крыше здания в мою стену. Это не хорошо?
  4. Кто силен в информатике, локальных сетях? Есть задачка, кто знает формулу как решать? Якщо маска під мережі 255.255.255.224 і Ip-Адреса комп'ютера в мережі 162.198.0.157, то порядковий номер комп'ютера в мережі рівний=?
  5. тут http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0207-14 опубліковані нові правила здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, які 25.02.2014р будуть опубліковані у пресі. ніби все нормально, але: 2.3. Оператори телекомунікацій зобов'язані: 1) надавати Національному центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій України (далі - НЦУ) інформацію про власну мережу телекомунікацій, її стан в обсязі та порядку, які встановлює Кабінет Міністрів України; 2) відповідно до законодавства встановлювати спеціальний режим доступу на об'єктах телекомунікацій, а також в окремих структурних підрозділах операторів телекомунікацій, де обробляється або зберігається інформація з обмеженим доступом, що є власністю держави; 3) у встановленому Центральним органом виконавчої влади в галузі зв’язку (далі - ЦОВЗ) порядку забезпечувати готовність до виконання своїх функцій у надзвичайних ситуаціях, за умови надзвичайного та воєнного стану, у тому числі можливість оповіщення своїх споживачів. Під час надзвичайного стану всі засоби та телекомунікаційні мережі зв'язку незалежно від форм власності використовуються для забезпечення проведення мобілізації та задоволення потреб національної безпеки, оборони, охорони правопорядку. Оператори телекомунікацій взаємодіють при цьому з НЦУ з питань, що належать до його компетенції; Тепер питання: що будуть робити в цьому Національному центрі оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій? Тут http://www.uapravo.net/akty/administraciya-osnovni/akt8tzmx6a.htm є про них інформація, але щось я всеодно не розумію їх функції...
  6. Есть скорость, которую показывает спидтест - 5 Мбит входящего и 1 Мбит исходящего. пинг 28 мсек. Все работает, все отлично, а только начинаю смотреть ютуб - видео на нем даже на 360 точек запинается. Дома 3 компьютера. на всех компьютерах одинаково. В чем может быть проблема? чур, к провайдеру не посылать ну или посылать, то обьяснить, что ему говорить.
  7. в депсе появились FoxGate S6424-S2C2 кто нибудь юзал данного зверя? поделитесь впечатлениями
×
×
  • Створити нове...