Перейти до

dominator_2010

Маглы
  • Всього повідомлень

    12
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано dominator_2010

  1. передзвони 0630282643 заберу муфти домовимося за доставку
  2. резерв до завтра
  3. dominator_2010

    Куплю SSD 32-64Гб Б/У

    яка ціна ? є в наявності?
  4. dominator_2010

    Помогите с сеткой

    якщо вже так тяжко на оптику перейти то краще поставити по середині ще один свіч
  5. прошивка стоїть польська, залити можна любую!!!
  6. Продам Маршрутизатори TP-LINK TL-WR841N новий (польський) Ціна 15$ від 20 шт
  7. В ящику є 16 або 20 шт залежно від ящика
  8. згідно вимог електромереж має бути відстань до ліній електропередач не менше 40 см
  9. офіційну прошивку з сайту скачуєте і все
  10. мова польська, але без проблем заливається російська версія
  11. мфу в наявності є?
  12. dominator_2010

    Куплю тупые свитчи.

    новий tp-link 1005 чи 1008 коштує до 200 грн чи є сенс б.у купляти.....
  13. dominator_2010

    Продам OLT BDCOM 3310

    Ти звідки?
  14. Цікавить 12v 7ah ціна 9$? Можна фото акумулятора?
  15. dominator_2010

    Пользователь Король

    хто тут єбанутий той хто дупля собі не може дати
  16. dominator_2010

    Пользователь Король

    ти мене тоже дістав місяць посилку забирав і ще я попав на 700 грн кидалово
  17. dominator_2010

    Пользователь Король

    ні попадають на бабло ті хто тобі посилки відправляє
  18. dominator_2010

    Пользователь Король

    ці приказки будеш всім розказувати тим хто через тебе попав на бабло....
  19. dominator_2010

    Пользователь Король

    ти що тупиш як я вернув як місяць пройшов і посилка поїхала на утилізацію
  20. dominator_2010

    Пользователь Король

    як якого хера як ти мені місяць обіцяв що забереш в понеділок в середу в суботу я цілий місяць видзвонював
  21. dominator_2010

    Пользователь Король

    яку заяву я мав написати як ти за місяць часу не забрав кидалово
  22. dominator_2010

    Пользователь Король

    я подзвонив сказав іде вертати а місяць часу то вже пройшов і мені на пошті сказали 700 грн і буде посилка через тебе попав на 700 грн
  23. dominator_2010

    Пользователь Король

    після того як термін зберігання закінчився заяву можна писати сам знаєш куда....
  24. dominator_2010

    Пользователь Король

    через які 2 тижні як ти забирав місяць що аж термін зберігання закінчився......
  25. dominator_2010

    Пользователь Король

    в мене з ним таке саме було ........ відправив посилку він не забрав ..... дзвоню до нього каже заберу в суботу - не забрав, дзвоню ще раз каже заберу в середу - не забрав. пройшов місяць часу обіцянок, а нова пошта вже мою посилку відправила на утилізацію. в кінцевому результаті свою посилку вернув через 2 місяць і попав на 700 грн за пересилки і зберігання. КОРОЛЬ КИДАЛОВО!!!!!
×
×
  • Створити нове...