Jump to content
Local

orko19991

Muggles
  • Content Count

    8
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2 Обычный

About orko19991

  • Rank
    Пролетал Мимо

Контакты

  • Сайт
    http://gazik.store/
  • Skype
    orko1991

Информация

  • Пол
    Мужчина
  • Город
    Львів

Recent Profile Visitors

3516 profile views
  1. orko19991

    Продам PonBox

    Оптичні бокси. PonBox. Ціна за штуку: 1/4 --- 6.5$ 1/8 --- 9.75$ 1/16 --- 10.25$ 1/24 --- 18$ На к-сті ціна нижча...
  2. Splitter SC/UPC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 4$, 4.7$, 6.25$, 12.5$; Splitter SC/APC 1/2, 1/4, 1/8 - 5.5$, 7$, 10$ Splitter Not connector 1/2, 1/4, 1/8 - 2.8$, 3$, 3.5$; Coupler %/% SC/UPC - 4$ Coupler %/% Not connector - 2.5$ На к-сті ціна нижча...
  3. Комплект: траверс оцинкований (1.2 мм товщина, 0.5 м довжина) + шпилька (0.67 м довжина) + 2 гайки+ 2 шайби. Ціна комплекту 29 грн. Від 100 штук 27 грн за комплект. В наявності...Шпильки хорошої якості, при згині но опору не ламаються... Розрахунок: Нал, Безнал , З ПДВ. Ціна однакова при всіх типах оплати. Tel.(Viber) - +38067-323-17-30 Mail. - orest.shaynoga@gmail.com Skype - orko1991
  4. Абонентський термінал ONU EPON ZTE F401 Завжди у наявності. Ціна 14$ по курсу на день оплати. Оптова ціна існує!) Дзвоніть та пишіть: Tel.(Viber) - +38-067-323-17-30 Mail - orest.shaynoga@gmail.com Skype - orko1991
  5. Абонентський термінал ONU EPON EXTRALIGHT 1GE відмінно працює зі всіма типами OLT такі як: ZTE, BDCOM, Extralink, Huawei та ін. Термінал компактний і якісний- відмінно зарекомендував себе на ринку. В даному пристрої наявна функція машрутизації (NAT), яку використовує велика кількість провайдерів. Щоб відкрити меню даного розширеного функціоналу зробіть наступні кроки: -перейдіть по ip 192.168.101.1; -введіть пароль і логін: adminisp. Розміри пристрою : 78mm*78mm*23mm Розміри упакування : 103mm*100mm*69mm Даний пристрій працює до рівня сигналу -32dBi
  6. orko19991

    продам Натяжні кріплення Gazik

    В наявності!
×