B0BER
МаглыТип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано B0BER
-
При 20 вольтах на виході ККД 94% при 2 амперах 2.5 ват (3А - 3.7ват) втрачаємо на нагрів, при 5 вольтах ККД 80% 2 вата втрачаємо(3А - 3 вата). От і виходить що якось цю теплову потужність бажано розсіювати. Але на практиці клеїмо дуже рідко.
-
Сечение витой пары ограничено соответственно и ток который может по ней пройти, также есть падение напряжения на кабеле, чем больше длина тем больше теряем вольт. Для кабеля 5e витая пара, в основном, используют жилу 24AWG, что соответствует диаметру 0,51мм и площади сечения 0,2мм кв. 2 провода это 0,4 квадрата, а это 8ампер тока(для меди, при использовании биметала или алюминьки ток меньше). При 40 вольтах нагрузка мажет быть до 320 ват, а при 12 только 96ват.
-
на 20 метрах можете ставить смело родной БП и подавать питание по синим и коричневым проводам. Даные РОЕ нужны к примеру, когда вам нужно запитать 10-20 свичей 12 вольтовых, пару медиков с одного места, растояние до дальней точки запитки может быть больше 500 метров. В таком случае по синим, коричневым подается 40-60 вольт, а возле каждой точки запитки преобразовуем через РОЕ с 40 вольт на нужных 5 или 12.
-
Який саме нанобридж? По даташиту максимальне споживання нанобриджа 8ват.http://dl.ubnt.com/d.../nbm_ds_web.pdf 4 штуки по 8 ват це 24 вата сумарної нагрузки накидаємо втрати на віті парі десь ват 5 буде. При вхідній напрузі 40 вольт і виході 24 вольта на РОЕ ефектиіність порядка 94%. Сумарна нагрузка до 29-30 ват. Ток на виході при 24 вольтах до 1.25А(максимальна 2А, а з радіатором 3А) Напруга БЖ повина бути 30-40вольт потужність не менше 30/0.94=31,6 Ват. В такому випадку вам даного РОЕ вистачить для живлення 3-4 нанобриджів.
-
В таких вопросах нужно писать точнее адрес, ширина канала оринтировочная стоимость которую готовы платить. Может вам будет дешевле со спутника брать инет.
-
Ось такий вигляд має готове до установки РОЕ. Проводи припаяні і прокладені навхрест щоб не обірвались, потім затягується в термотрубку. Конектори купляємо окремо або обрізаємо з БЖ.
-
Розпродаж залишків LM2596 по 20 грн.
-
Спілкуйтеся не з китайцями а читайте даташити, зокрема на LM2596HV про яку вище йшла мова. А китайцям плювати на те що вам потрібно, вони все одно будуть парити вам те що у них є в наявності. Саме так є дві мікрухи перша LM2596 на 40 вольт і LM2596HV на 60 вольт.
-
200 ват БЖ комп"юторний на 12 вольтах видає лише десь 90 ват Падіння напруги на 100 метрах приблизно 3-4 вольта.
-
Комп"юторний видяє лише 12 вольт, а при підключені обладнання по віті парі напруга знижується. Якщо ви збираєтесь підключати обладнання яке жититься від напруги яка менше 12 вольт то підійде. По віті парі на 9 свічі(протяжність магістралі 500 метрів) напруга з 56 понижується до 30-35 вольт.
-
Можна використовувати любі БЖ що від 12 до 40 вольт. Ми використовуєм в основному імпульсні БП 48В на 150 ват, 200 і 400 ват. Ці БЖ можна накручувати на 40 вольт або до 56 вольт. На одному 200 ватному працює 15 свічів, на 400 більше 20. Головне БЖ ставити з запосом потужності, так як при включенні свічі споживають більше електроенергії. Ми будем собі замовляти скоро якщо цікавить можем і вам такі замовити. На 200 ват БЖ коштує 300 грн. На 400 ват БЖ коштує 400 грн.
-
Доступні для замовлення РОЕ 40 вольт. Ціна від 20грн.(від 50штук) до 25грн.(поштучно).
-
1 AirCam UBNT по даташиту хавает 2,4 вата(как по мне то маловато) при 12В это всего 0,2А. Радиатор клеить надо при токе больше 2А. В вашем случае он не нужен.можете припаять провода и смело заливать силиконом или клеем.
-
Наверное будут по 30-32 грн
-
Ціна пока не остаточна. мікруха lm2596hv
-
Спасибо за ссылки. Теперь буду терроризировать поставщика пусть цену сбрасывает. Но конденсоры в тех все равно 35 вольт что не есть хорошо.
-
а сылку можна?
-
Нижче трохи Buy 3+ аnd save там и смотрел
-
ТА як 1 штука 3.2, 10+ вже йдуть по 2.40 нет там такой цены Где вы это видели там цена таже.
-
так але вона такаж як для 1 штуки. Бачив я це ще до того як створювати тему.
-
Поштучно разве заказывать. Если большая партия то накидывайте 20% ПДВ и 20% Таможеный сбор. У меня цена от 50 штук по 24 и доставка бесплатная. И то что на них кондёры на входе по 35 вольт вас не смущает? А при запитке по витухе каждый вольт в учет нужно брать.
-
Народ цена снизилась! При покупке поштучно цена 40 грн. При опте цена меньше будет. Кого то такие РОЕ интересуют?
-
Народ напишите есть ли смысл в РОЕ на 60В при такой цене?
-
Я не буду вдаватись у високі матерії, постає питання в тому чи варто самому гратись, тратити час свій, якщо є готове рішення. Тут продаю лише те що сам уже 1,5 року використовую і не маю ніяких нарікань на роботу даних РОЕ.
-
Не совсем понял к чему это? MC34063 - Максимум 1,5А Вам нужен ДС-ДС преобразователь?
