Jump to content

x-net

Сitizens
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Хороший

About x-net

 • Rank
  Точу Зубы

Recent Profile Visitors

2,224 profile views
 1. Як користувач Абіллс, з більш ніж 10-м стажом, можу сказати що А) все працює, але Б) - психологічні втрати будуть! Не все так вже жахливо, але треба від першої миті розуміти, що це НЕ продукт, а проект.
 2. Тобто прошивка Raisecom це Miktotik SwOS, у якому є Q-in-Q і кільцеве резервування?!! 🤣
 3. Мені не завадила б підтримка Q-in-Q та кільцеве резервування. Що треба топікстартеру - він не написав.
 4. Нічим він "нє плох", просто треба розуміти, що це великий та швидкий мідяк з дуууже обмеженим функціоналом. Ну або "просто налаштовувати нормально" у режимі РОС, що ніфіга не просто, діряво, непередбачувано, нормально не документовано і т.д.
 5. "Функціонал топчик" це якщо некрот у режимі роутера, але тоді це суцільний глюкодром з мізерною пропускною спроможністю. А у режимі свіча функціонал дуже обмежений, хоча і цілком влаштує топікстартера. І ніфіга некроти не дешеві. Ті ж делінки і їжаки коштують не більше, а то й менше. Про CRS326-24S+2Q+ згадав бо такий в користуванні вже декілька років маю і нічого поганого про нього сказати не можу.
 6. Не треба перекручувати! Я написав що дешевий старий юзаний свіч _скоріше за все_ буде споживати дофіга електрики. Зокрема і запропонований тобою. Так саме я написав що якщо цей момент топікстартера не хвилює, то старий юзаний свіч це цілком виправдане рішення.
 7. Спеціально для Вас - при буті світча у нього буде пікове споживання, що створить навантаження на систему живлення. Так, потім воно буде споживати значно менше. Як на мене, то треба виходити з загальних вимог, а не фрагментованих, як у топікстартера. Для чого свіч? Якщо топ-оф-зе-рек, то стара Аріста це класний вибір - за копійки з мінімальною латентністю. Якщо для провайдера - погана ідея, бо забагато жере. Припускаю що ізоляція портів та базові налаштування вланів це саме топ-оф-зе-рек.
 8. Ну, якщо тобі на стільки нефігделать, то погугли що таке PWR-C5-1KWAC PWR-C3K-PWR-750WAC NXA-PAC-650W-PE PWR-C1-715WAC-P і куди воно ставиться. Звісно що у тих свічах сенсу для топікстартера немає. Але немає його і у 40Г Нексусу.
 9. А ти впевнений що 40Г Нексус це саме той світч у саме тому бюджеті, який потрібен чуваку, що питав про рекомендації? Хоча б той Брокейд, який ти пропонуєш, має БЖ 300 Ватт. І він всього лише на 24 порти. Так, за копійки це будуть залізяки з минулого тисячоліття, які жеруть електрики як не в себе, і у яких скоріше за все треба буде міняти дорогезні кулери. Але самі свічі за копійки.
 10. Замало ввідних. Комутаторів таких - хоч дупою жуй. Старі Арісти, Брокейди, і решта це, звісно, круто, і цінник, і можливості. Тільки є малееенький нюансик у вигляді енергоспоживання у 300-700Ватт. А ось, до прикладу, Некротік CRS326-24S+2Q+RM "аж" до 70 хаває.
 11. Гиии, який епічний срач! 🤣 Саме просте, це питання Алвера та йому подібних - я повідомлення від нього просто відключив, він тотально беспонтовий генератор шуму. Як і ще декілька екземплярів. Роутери - будь-який сучасний роутер може норм працювати. Навіть Тенда. Навіть Меркусіс. Тут питання більше в підтримці Wave 2 якщо це АС. З АХ роутерами взагалі все добре. Ну є ще усілякий "тюнінг" типу меш та впн серверів. Срака починається коли адмін намудрував - хитродєлані дхцп, дуал аксеси, та інший мультикаст. А такий мазохізм дехто дуууже полюбляє. Головне у роутерах це маржа, т
×
×
 • Create New...