Jump to content

x-net

Сitizens
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by x-net

 1. У онушок зазвичай 2 інтерфейси - користувацький і операторський. Ти потрапив у користувацький. Онушка це не побутовий пристрій, і її експлуатація регулюється оператором, а не абонентом. Маєш питання, побажання, потреби - звернись до свого провайдера. Якщо провайдер нормальний, то тобі допоможуть або пояснять чому неможливо зробити так, як ти собі нафантазував. Бо, судячи з цього повідомлення, ти дупля не відбиваєш як працюють мережі. Остання порада і пост у цій темі - якщо хочеться "наїбати систему", то варто почати з її (системи) вивчення.
 2. Подивись специфікації онушки. Якщо вона може бути роутером, і підтримує тип авторизації твого провайдера, то налаштуй зʼєднання на ній, а далі роздавай куди треба. Але не факт що може, а якщо й може, то роутер з неї буде хріновий. Також провайдер скоріше за все не налаштовував профілі, які дозволяють використання кількох портів онушки. Твоя помилка в тому, що спочатку треба було звернутись до провайдера, а потім вже обирати та купувати онушку.
 3. Гиии, черговий шит-пот для Алвера 🤣 А топікстартер або троляка або довбойоб, тому що поза контекстом питання не має жодного сенсу. Роутер для хомʼяка - та взагалі будь-який з тих, що офіційно завозяться у великих кількостях. Бо дистрибʼютор не ворог собі - привезти лайно та їбатися с сервісом. Звісно якщо архітектурою мережі займався не довбойоб, який наробив усіляких трайпл-аксесів, проксі-шмоксі, релеїв релеїв, "тюнінгу" і решти в тому ж дусі. Для провайдера хороший роутер це такий, з яким абони не будуть їбати мізки та з великою маржою по РРЦ. Для абона - такий, який відповідає його потреба
 4. Як користувач Абіллс, з більш ніж 10-м стажом, можу сказати що А) все працює, але Б) - психологічні втрати будуть! Не все так вже жахливо, але треба від першої миті розуміти, що це НЕ продукт, а проект.
 5. Тобто прошивка Raisecom це Miktotik SwOS, у якому є Q-in-Q і кільцеве резервування?!! 🤣
 6. Мені не завадила б підтримка Q-in-Q та кільцеве резервування. Що треба топікстартеру - він не написав.
 7. Нічим він "нє плох", просто треба розуміти, що це великий та швидкий мідяк з дуууже обмеженим функціоналом. Ну або "просто налаштовувати нормально" у режимі РОС, що ніфіга не просто, діряво, непередбачувано, нормально не документовано і т.д.
 8. "Функціонал топчик" це якщо некрот у режимі роутера, але тоді це суцільний глюкодром з мізерною пропускною спроможністю. А у режимі свіча функціонал дуже обмежений, хоча і цілком влаштує топікстартера. І ніфіга некроти не дешеві. Ті ж делінки і їжаки коштують не більше, а то й менше. Про CRS326-24S+2Q+ згадав бо такий в користуванні вже декілька років маю і нічого поганого про нього сказати не можу.
 9. Не треба перекручувати! Я написав що дешевий старий юзаний свіч _скоріше за все_ буде споживати дофіга електрики. Зокрема і запропонований тобою. Так саме я написав що якщо цей момент топікстартера не хвилює, то старий юзаний свіч це цілком виправдане рішення.
 10. Спеціально для Вас - при буті світча у нього буде пікове споживання, що створить навантаження на систему живлення. Так, потім воно буде споживати значно менше. Як на мене, то треба виходити з загальних вимог, а не фрагментованих, як у топікстартера. Для чого свіч? Якщо топ-оф-зе-рек, то стара Аріста це класний вибір - за копійки з мінімальною латентністю. Якщо для провайдера - погана ідея, бо забагато жере. Припускаю що ізоляція портів та базові налаштування вланів це саме топ-оф-зе-рек.
 11. Ну, якщо тобі на стільки нефігделать, то погугли що таке PWR-C5-1KWAC PWR-C3K-PWR-750WAC NXA-PAC-650W-PE PWR-C1-715WAC-P і куди воно ставиться. Звісно що у тих свічах сенсу для топікстартера немає. Але немає його і у 40Г Нексусу.
 12. А ти впевнений що 40Г Нексус це саме той світч у саме тому бюджеті, який потрібен чуваку, що питав про рекомендації? Хоча б той Брокейд, який ти пропонуєш, має БЖ 300 Ватт. І він всього лише на 24 порти. Так, за копійки це будуть залізяки з минулого тисячоліття, які жеруть електрики як не в себе, і у яких скоріше за все треба буде міняти дорогезні кулери. Але самі свічі за копійки.
 13. Замало ввідних. Комутаторів таких - хоч дупою жуй. Старі Арісти, Брокейди, і решта це, звісно, круто, і цінник, і можливості. Тільки є малееенький нюансик у вигляді енергоспоживання у 300-700Ватт. А ось, до прикладу, Некротік CRS326-24S+2Q+RM "аж" до 70 хаває.
 14. Гиии, який епічний срач! 🤣 Саме просте, це питання Алвера та йому подібних - я повідомлення від нього просто відключив, він тотально беспонтовий генератор шуму. Як і ще декілька екземплярів. Роутери - будь-який сучасний роутер може норм працювати. Навіть Тенда. Навіть Меркусіс. Тут питання більше в підтримці Wave 2 якщо це АС. З АХ роутерами взагалі все добре. Ну є ще усілякий "тюнінг" типу меш та впн серверів. Срака починається коли адмін намудрував - хитродєлані дхцп, дуал аксеси, та інший мультикаст. А такий мазохізм дехто дуууже полюбляє. Головне у роутерах це маржа, т
×
×
 • Create New...