x-net
СitizensТип публикации
Профили
Форум
Календарь
Все публикации пользователя x-net
-
Продам вживаний сервер HP ProLiant DLЗ60e Gen8 (4 LFF)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Торговля. Серверное оборудование
Продам. 6 тис. -
Продам вживаний Mikrotik CRS326-24S+2Q+ (24х10G, 2x40G, 2xPSU)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
Продам. -
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
Прошу 12 тис. -
Продам вживані EPON OLT C-Data (Stels) FD1108S. Всі порти робочі. В одному встановлений Пролайнівський 12в ДБЖ, в іншому виведений розʼєм під Пролайнівський ДБЖ RPS Twin (2x 100W). RPS Twin також є, його другий кабель має 2-піновий розʼєм під Д-Лінк. Також маю зарядний пристрій 12в 50а під ліфепо (використовувався разом з RPS Twin). Прошу 10 тис. за той, що з встановленим ДБЖ, 14тис. за комплект з зовнішнім ДБЖ та зарядним пристроєм.
-
Продам вживаний Mikrotik CRS326-24S+2Q+ (24х10G, 2x40G, 2xPSU)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
Ну то бери з новий з ПДВ за 22 тисячі і не мороч мені яйця 🤣 -
Продам вживаний Mikrotik CRS326-24S+2Q+ (24х10G, 2x40G, 2xPSU)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
Ні, чуваче, це не без ПДВ на 20% менше, це з ПДВ на 20% більше. Такий новий світч має РРЦ 599 баксів. Доречі можу продати юр.особу - не платника ПДВ, на ЄП та з 61.90 🤣 -
Продам вживаний Mikrotik CRS326-24S+2Q+ (24х10G, 2x40G, 2xPSU)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
Якщо покажеш де можна купити такий новий світч за 18 тис. - віддам за 9! -
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
Продам. Якщо одним лотом, то "мідний" 5 тис., "оптичні" по 9 тис., ДБЖ в подарунок. -
Продам вживаний Mikrotik CRS326-24S+2Q+ (24х10G, 2x40G, 2xPSU)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
Продам, 12 тис. -
Продам вживаний сервер HP ProLiant DLЗ60e Gen8 (4 LFF)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Торговля. Серверное оборудование
Продам. 7 тис. -
Продам вживаний сервер HP ProLiant DLЗ60e Gen8 (4 LFF)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Торговля. Серверное оборудование
Продам. 8 тис. -
Продам вживаний Mikrotik CRS326-24S+2Q+ (24х10G, 2x40G, 2xPSU)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
Продам, 13 тис. -
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
Продам. Якщо одним лотом, то "мідний" 6 тис., "оптичні" 10 тис., ДБЖ в подарунок. -
Продам вживані світчі: 1 шт. HP 5130 5130-24G-4SFP+ : 24 мідних гігових, 4 SFP+, прошу 10 тис. 4 шт. HP 5130 5130-24G-SFP-4SFP+ : 24 SFP / 8 мідних гігових комбо, 4 SFP+, додатковий слот для БЖ, прошу 15 тис. є 1 Пролайнівський 12в ДБЖ, в одному зі світчів встановлений резервний БЖ 220в - в подарунок покупцеві. Світчі стекуються між собою по IRF
-
Продам вживаний Mikrotik CRS326-24S+2Q+ (24х10G, 2x40G, 2xPSU)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
Продам. Прошу 14 тис. -
Продам вживаний Mikrotik CRS326-24S+2Q+ (24х10G, 2x40G, 2xPSU)
тему ответил в x-net пользователя x-net в Оборудование
С самой лучшей стороны показал, но мы его юзали в режиме SwOS. -
Продам вживаний Mikrotik CRS326-24S+2Q+ : 24 порти 10Г, 2 порти 40Г, 2 блоки живлення. Прошу 15 тис.
-
Продам вживаний Mikrotik CRS309-1G-8S+IN + Proline DC UPS 60W. Коробка і вуха в комплекті, рідного БЖ немає. Прошу 8 тис., можливий обмін на RB5009UG+S+IN
-
Продам
-
Сам не понимаю. Ну да, для домашнего или офисного инвертора и емкость маловата и токи, а вот для оборудования на узле - самое оно.
-
Продам
-
Продам
-
Продам
-
Продам.
