x-net
Сitizens-
Всього повідомлень
130 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
2
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано x-net
-
Продам
-
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тема ответил в x-net пользователя x-net в Обладнання
Продам -
Продам вживані EPON ONU 4-портові, 1-портові. Без БЖ 140грн, з БЖ 180рн Також є вживані сплітери DIN LGX SC/UPC "коробочки" 1х4 по 150грн, 1х8 по 200грн, 1х16 по 250грн. Нові зовнішні патч-корди 100 по 400грн, 75 по 300грн, 30м по 200грн.
-
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тема ответил в x-net пользователя x-net в Обладнання
Продам, 7600 -
Здам
-
Продам, 3600
-
Здам в оренду блок адрес /24 RIPE, "чисті", довгостроково, з часом можливий продаж. Ціна 3600 грн./міс, готівка або безготівка на ФОП.
-
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тема ответил в x-net пользователя x-net в Обладнання
Продам, 7800 -
Продам, 3800
-
Продам вживаний світч Mikrotik CSS326-24G-2S+: 24 мідних гігових та 2 SFP+ порти, вуха, коробка, БЖ. 4 тис. грн.
-
Продам
-
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тема ответил в x-net пользователя x-net в Обладнання
Продам -
Продам
-
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тема ответил в x-net пользователя x-net в Обладнання
Продам -
Продам
-
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тема ответил в x-net пользователя x-net в Обладнання
Продам -
Продам
-
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тема ответил в x-net пользователя x-net в Обладнання
Продам -
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тема ответил в x-net пользователя x-net в Обладнання
Продам -
Продам
-
Продам
-
Продам вживані світчі HP 5130-24G мідні, оптичні, стекуються
тема ответил в x-net пользователя x-net в Обладнання
Продам -
Продам ПП (приватне підприємство) без ПДВ, на ЄП, з 61.90
тема ответил в x-net пользователя x-net в Придбання, продаж, об'єднання мереж
Продам -
Продам ПП (приватне підприємство) без ПДВ, на ЄП, з 61.90
тема ответил в x-net пользователя x-net в Придбання, продаж, об'єднання мереж
Повторю питання - ви зацікавлені у купівлі, чи просто потеревенити? -
Продам ПП (приватне підприємство) без ПДВ, на ЄП, з 61.90
тема ответил в x-net пользователя x-net в Придбання, продаж, об'єднання мереж
Мені здається доволі очевидним, що при продажу інтереси покупця мають бути захищені, та предмет продажу має зберігати свою цінність. Але поки що я не отримав пропозицій, власне, з продажу активу. Лише коментарі. Не буду заперечувати - корисні коментарі, я не знав про цю маячню з перереєстрацією, але ж тема не про збір порад та коментарів, а про продаж документів.
