Jump to content

jevmart

Muggles
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About jevmart

  • Rank
    Пролетал Мимо

Информация

  • Пол
    Не определился

Recent Profile Visitors

1,551 profile views
  1. Розпродаю залишки після модернізації: - BDCOM 3608 = 5шт (19-21тис) - Edge-core EC4120-28F з вбудованим mini-UPS = 10шт * 11000грн - D-Link DGS3100-24TG бу = 5шт * 1500грн - D-link DGS-3120-24SC бу = 3шт * 4000грн - BDCOM S2548GX бу = 8шт * 8000грн - BDCOM S3928GX бу = 3шт * 6000грн - BDCOM S2228F бу = 1шт * 3000грн - SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість - Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) - Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) - SFP OLT EPON 1490nm OLT Class PX20++ бу= 150шт - SFP 3km 1310/1550 бу = 300 пар (різн
  2. OLT BD-COM 3310C - 1шт*6000грн - продано
  3. Актуальні залишки: - OLT BD-COM 3310C - 1шт*6000грн - D-Link DGS3100-24TG бу = 6шт*1500грн - D-link DGS-3120-24SC = 1шт*4000грн - BDCOM S2548GX = 10шт*8000грн - BDCOM S3928GX = 3шт*6000грн - BDCOM S2228F = 1шт*3000грн - SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість від 620грн/шт - Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) - Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) - Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1) - SFP 3km 1310/1550 бу = 100 пар (різні виробники) - SFP OLT 1490nm OLT Class C++ бу= 50шт
  4. Актуальні залишки: - D-Link DGS3100-24TG бу = 6шт*1500грн - D-link DGS-3120-24SC = 5шт*4000грн - BDCOM S2548GX = 8шт*8000грн - BDCOM S3928GX = 3шт*6000грн - BDCOM S2228F = 1шт*3000грн - SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість від 620грн/шт - Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) - Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) - Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1) - SFP 3km 1310/1550 бу = 100 пар (різні виробники) - SFP OLT 1490nm OLT Class C++ бу= 50шт
  5. Актуальні залишки: - D-Link DGS3100-24TG бу = 5шт*1500грн - D-link DGS-3120-24SC = 5шт*4000грн - BDCOM S2548GX = 8шт*8000грн - BDCOM S3928GX = 3шт*6000грн - BDCOM S2228F = 1шт*3000грн - SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість від 620грн/шт - Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) - Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) - Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1) - SFP 3km 1310/1550 бу = 100 пар (різні виробники) - SFP OLT 1490nm OLT Class C++ бу= 50шт
  6. Актуальні залишки: - D-Link DGS3100-24TG бу = 5шт*2000грн - D-link DGS-3120-24SC = 5шт*5000грн - BDCOM S2548GX = 8шт*8000грн - BDCOM S3928GX = 3шт*6000грн - BDCOM S2228F = 1шт*3000грн - Ящики 3U Антивандальні, Р-77 ,Ш550-В500-Г220мм, посилені втопленi дверi, на петлях, 8 отв.) нові = 10шт*1700грн - SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість від 620грн/шт - Приставка MAG 254 нова = 6шт*1000грн - Приставка MAG 254 б/у= 2шт*800грн - Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) - Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK
  7. Добрый день.

     

    D-Link DGS-3100 24TG (24*100/1000 BaseT еще есть?

     

  8. Актуальні залишки: D-Link DGS-3100 24TG (24*100/1000 BaseT, 8*Combo, 8*1G) бу =15шт * 2000грн BDCOM S2548GX = 3шт BDCOM S3928GX = 2шт Ящики 3U Антивандальні, Р-77 ,Ш550-В500-Г220мм, посилені втопленi дверi, на петлях, 8 отв.) нові = 15шт * 1900грн SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість = 600грн Приставка MAG 254 нова = 6 * 1000грн Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) = 3500грн Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) = 700грн Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1)
  9. D-Link DGS-3100 24TG (24*100/1000 BaseT, 8*Combo, 8*1G) бу =15шт * 2000грн BDCOM S2548GX = 3шт BDCOM S3928GX = 2шт Ящики 3U Антивандальні, Р-77 ,Ш550-В500-Г220мм, посилені втопленi дверi, на петлях, 8 отв.) нові = 15шт * 1900грн SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість = 540грн Приставка MAG 254 нова = 6 * 1000грн Зварювальник DVP-730 б/у = 16000грн Зварювальник DVP-740 б/у = 20000грн Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) = 3500грн Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) = 700грн Патч-корд SC-SC 50м, 2
  10. A-GEAR NIC-10G2BF (нова) = 3300грн Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) = 800грн
  11. В наявності: A-GEAR NIC-10G2BF (нова) = 3500грн Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) = 1000грн Аргументований торг)
  12. UP! 475грн/шт не залежно від кількості!
×
×
  • Create New...