VAndrey
Сitizens-
Всього повідомлень
109 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
2
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано VAndrey
-
Щодо бронювання працівників Інтернет провайдера
тема ответил в www.хомнет.укр пользователя VAndrey в Обговорення провайдерів
Ну і хто тут "свистит зря"? https://biz.ligazakon.net/news/229975_mntsifri-onovilo-kriter-dlya-bronyuvannya-pratsvnikv Нова редакція наказу 30 Мінцифри. І все як я казав. Чистий середньомісячний дохід від 500 тисяч. Інколи "клерки" знають більше за "великих дядь". Судячи по фото, що гуляють в інтернеті, то на зустрічі з Мінцифри не було і близько 150 "рыл". Щодо того, що не до всіх прислухаються в Мінцифри. Так і я бачу, що до Вас дійсно прислухалися, до Вашого "ограниченого круга лиц". З таким підходом нас дійсно не почуюють, бо дехто вирішив, що він сам все "порешает". Ось і результат. Браво! Може варто такі речі вирішувати колективно у великому кругу? Можливо Вас покликали для того, щоб не було зайвого шуму і під шумок протягнути "потрібне" рішення? -
Щодо бронювання працівників Інтернет провайдера
тема ответил в www.хомнет.укр пользователя VAndrey в Обговорення провайдерів
Так дивно. Павлобора дійсно було цікаво почитати. -
Щодо бронювання працівників Інтернет провайдера
тема ответил в www.хомнет.укр пользователя VAndrey в Обговорення провайдерів
1. Мені також з висоти "насрати" на те, що ви тут пишете. Змушений перейти на Ваш хамливий тон. У всіх форумчан заздалегідь прошу вибачення за це. Я зазаначив дані зі слів співробітника, який займається напрямком визначення критичності і бронювання. Те, що за результатами зустрічі було прийнято якесь рішення, це не означає, що саме це і буде відображено в майбутніх Критеріях. Чи може прямо на зустрічі Голова Мінцифри підписав при Вас новий Наказ про зміни? Раніше ми часто бачили, що чиновники приймають саме ті Рішенння, які були прийняті на зустрічах з бізнесом і громадскістю? А лист ИНАУ тільки тому підтвердження. Тому що навіщо після зустрічі писати Лист і з проханнями про врахування побажань провайдерів, якщо на "зустрічі 150 рыл" і так рішення було вже прийнято? 2. Давайте не мірятися яйцями. Бо майже всі мої брати і дядьки, як ви їх називаєте "укроязычные патриоты", воюють там на Сході. На нулі. А "чемодани" з обладнанням ідуть від мене на Схід, а не навпаки. Та й тут майже всі військові частини обслуговуються у мене і звісно безкоштовно, бо "заброньовані компанії на платних умовах не можуть забезпечити безперебійний звязок. Ну і в кінці знову хамство від Вашої не дуже поважної персони. Знову не здивований, звикаю. 3. Ось і підтвердження з Ваших слів "колуарності". Виявляється, як Ви зазначили, що ми там "на хрен не нужны". Бо там "взрослые дяди" щось там обговорювали. А хто Вас уповноважив себе вважати "взрослыми" і вирішувати кому там бути? Звідки ми знаємо що ви там обговорювали? Чому, якщо прийнято вже якісь рішення за результатами зустрічі, від Мінцифри немає жодних релізів? Може новина є? А може навіть відео? Ну хоч щось, щоб підтвердити що саме такі рішення прийняті і саме це обговорювалося? Може є підписаний протокол зустрічі? Поки що є лише ваші слова і слова співробітника Мінцифри. Я більше довіряю останньому.... П.С. Якщо всім в реєстрі НКЕК розсилали листи про запрошення на "зустріч 150 рыл", то чому тут на Локал жодна людина не підтвердила його отримання? Я, до речі, також нічого не отримував. А в реєстрі НКЕК зазначена не одна моя електронна адреса. І жодного листа. Дивно. -
Щодо бронювання працівників Інтернет провайдера
тема ответил в www.хомнет.укр пользователя VAndrey в Обговорення провайдерів
Куди нам "тупим" до Вас "избранных". Ви б спочатку уточнили, чи я чув це через когось, чи особисто. Довожу до Вашого відома, що ці дані були озвучені співробітником Мінцифри мені особисто. Саме співробітник Мінцифри повідомив мені про цю зустріч "избранных" (150 рыл, як ви написали) і запитала чи я не був там присутній. Нажаль, ні, не був. Навіть ніде не бачив повідомлення про проведення такої зустрічі, інакше обов'язково був би 151 "рылом". За словами співробітника Мінцифри, за результатами цієї "зустрічі" обговорюються саме такі критерії. (500 тисяч для всіх провайдерів і 100 тисяч для провайдерів прифронтових територій). Так що перед тим, як грубіянити, можно було спитати звідки така інформація. Уточнити джерело і чи з перших рук. Хоча я написав, що повідомили в Мінцифри. Можливо Ви скажете, що також не відповідає дійсності інформація про зупинку видачі рішень про критичність? Чи це також мої фантазії? П.С. завжди дивувало грубість в спілкуванні російськомовних. Хоча ні, раніше дивувало. -
Щодо бронювання працівників Інтернет провайдера
тема ответил в www.хомнет.укр пользователя VAndrey в Обговорення провайдерів
Мені в Мінцифри сказали, що зупинили видачу рішень про критичність, бо планують внести зміни до 30 Наказу Мінцифри. Коли вони будуть оприлюденні невідомо. Поки ще розробляють. Виявляється на днях була зустріч Мінцифри з провайдерами, про яку знали напевно лише обрані. Де все і було вирішено. Одна із вимог буде "чистий дохід" не менше 500 тисяч гривень.... Ще пропонують як критерій додати пряме зєднання із іноземними провайдерами.... І так далі.... Там планують суттєве "покращення" Критеріїв. Знаю від знайомих, що Мінекономіки і інші Міністерства навпаки максимально видають критичність підприємствам своєї сфери. Аби захистити саме свою сферу діяльності і зберегти показники діяльності свого Міністерства. Схоже, що наше вирішило суттєво "прорідити" ряди провайдерів. На скільки це розумне рішення, покаже зима. -
Продам мережеві карти X520-DA2, 10 G dual port
тема ответил в VAndrey пользователя VAndrey в Торгівля. Серверне обладнання
Продам мережеві карти X520-DA2 (чіп Intel), протестовані, робочі. Є з високою і низькою планкою. Ціна 1800 грн -
Лист-вимога з Антимонопольного комітету по наданню інформації по абоненту
тема ответил в VAndrey пользователя VAndrey в Мережа - бізнес
Дякую за пораду, але вона не несе нічого корисного. Мозг адвокату ніхто не виносив, з чого у Вас зявились такі думки? Я в свій час працював в державній системі. Нажаль, більшість там не відрізняється особливими знаннями. Звісно, перед самою відправкою я набрав номер в листі, що внизу малим шрифтом, аби запитати лише в якому форматі файли надсилати (особливо логи) і яке шифрування в ЕЦП обрати. Звісно, відповідь була проста - в самому старому форматі, бо ПК старі і програми також. Також маю досвід, бо потім вони нервують і не можуть відкрити файл. Знань і розуміння, як працює мережа "0". Тому був змушений пояснити трішки. Навіщо їм та інформація, яку в мене запросили? Також не розуміють, як і те, що з ними робити. Законодавство і також не особливо, також змушений був консультувати їх. Тому тут Ваша порада телефонувати і запитувати... недоречна. Скільки я спілкувався з органами, в більшості я змушений був їх консультувати. А запить з АМКУ до мене прийшов вперше... А завжди радий почути розумні думки інших людей за що всім вдячний!Тільки дурні думають, що вони все знають.- 29 ответов
-
- антимонопольний
- комітет
-
(та 3 ще)
Теги:
-
Лист-вимога з Антимонопольного комітету по наданню інформації по абоненту
тема ответил в VAndrey пользователя VAndrey в Мережа - бізнес
Прийде йому такий запит, нехай відповідає, як хоче. Я, мій адвокат і тут більшість впевнені, що потрібно надати інформацію по максимуму що можливо. Повідомляти що інформації жодної немає, це звісно "самому рити собі яму". Фактично, АМКУ може сприймати таку відповідь, як покривання абонента по якумо АМКУ веде розслідування. У відповідь за ненадання інформації (покривання) АМКУ може на законних підставах накласти штраф 1% від річного обороту. І нафіга мені це? Колеги, всім дякую! Якщо в когось є ще думки, то з радістю вислухаю. В будь-якому випадку впевнений, що це не перший і не останній запит провайдерам від АМКУ. П.С. Поки накидую відповідь АМКУ. Буду намагатися пояснити (людям які нічого не розуміють в інтернет-технологіях) чому ми не можемо назвати який браузер у клієнта (тим більше, що у нього багато ПК і можливо навіть сервери з різним програмним забезпеченням) і що далі роутера ми не бачимо. А тому не можемо не тільки повідомити, яким браузером користується той хто заливав ці документи на сайт https, але користувача, тобто з якого ПК чи ноутбука заходив абонент. А вони хочуть знати хто користувач!!! Що надати дату та час початку сесії зєднання та тривалість (не зрозуміло з чим, бо в запиті не вказується) ми надати не можемо. Можемо тільки повідомити, що абонента було приєднано тоді то по такому мас і видано такий ІР і з 2018 року нічого не мінялося. А інформацію про час і дату сесії сайтом https://prozorro.gov.ua ми нічого повідомити не можемо, бо це шифрований канал. Враховуючи, що питання задані взагалі-взагаля без конкретики, відповідати на них важко... Буду змушений пояснювати як працює технологія і що ми не можемо володіти деякою інформацією, яку вони запитують, а інша організація.- 29 ответов
-
- антимонопольний
- комітет
-
(та 3 ще)
Теги:
-
Лист-вимога з Антимонопольного комітету по наданню інформації по абоненту
тема ответил в VAndrey пользователя VAndrey в Мережа - бізнес
Зараз в бюджеті пусто. А за неповне надання інформації може бути відповідальність. Цитував в першому пості. Тут вже на розсуд АМКУ.- 29 ответов
-
- антимонопольний
- комітет
-
(та 3 ще)
Теги:
-
Лист-вимога з Антимонопольного комітету по наданню інформації по абоненту
тема ответил в VAndrey пользователя VAndrey в Мережа - бізнес
Я ж не про те. А про те, що держоргани навіть не розуміють що можна запитувати, а що ні. Точніше, про спроможність провайдера надати певну інформацію. Серед іншого вони попросили написати, який браузер у клієнта, а ще конкретного користувача, який можливо (це не вказано в самому запиті, якого користувача) вчиняв такі протизаконні дії. А це завод із десятками ПК. А ще в більшості випадків такі чиновники не знають, що потім з цим робити і нафіга взагалі це запитували. Вже були подібні звернення від Кіберполіції. А потім мене питали, а що їм тепер з цією інформацією робити і як її трактувати. Просто марна втрата часу, яка могла принести дійсно користь. Просто скаржусь. Дякую за відповідь! Впевнився, що роблю все вірно. Думав, може є якісь нюанси, про які я незнаю чи неврахував.- 29 ответов
-
- антимонопольний
- комітет
-
(та 3 ще)
Теги:
-
Лист-вимога з Антимонопольного комітету по наданню інформації по абоненту
тема ответил в VAndrey пользователя VAndrey в Мережа - бізнес
Було попередньо інший запит. Кому належить ця IP-адреса. Клієнт не був проти надання такої інформації. А IP адреса виділена і, так як клієнт не проти був, ми вже надали цю інформацію. Так, як вона АМКУ і так відома. А це вже наступні запити прийшли. Згоден. Аналогічної думки. І мій адвокат також каже аналогічно. Просто так впадло адміну зі всього цього полотенця вибирати дані саме по цьому абону.... Це чимало роботи. Тим більше за такий довгий період. Витягнути за 3 роки трафік, це .......не дуже веселе заняття і тягомотне. Терміни вказані 15 календарних днів.- 29 ответов
-
- антимонопольний
- комітет
-
(та 3 ще)
Теги:
-
Лист-вимога з Антимонопольного комітету по наданню інформації по абоненту
тема ответил в VAndrey пользователя VAndrey в Мережа - бізнес
Можливо не всі дані за цей період збереглися. Адже це було 2-3 роки тому. Перший раз надійшов такий запит. Плюс великий геморой виділити ці дані із загального полотенця всіх абонентів. Ще це зайва робота. Дані ці їм все одно не допоможуть. Вони не там шукають і не те Абоненти наші не наябіднічали на нас. Ми там взагалі не при чому. Перевіряють не нас, а нашого клієнта. Тому захист прав споживачів тут не при чому. Тут у Вас все змішалось, або не вчитались в подано мною інформацію.- 29 ответов
-
- антимонопольний
- комітет
-
(та 3 ще)
Теги:
-
Доброго дня, колеги! Надійшов лист-вимога від Антимонопольного комітету про надання інформації по абоненту по IP. IP в абонента виділений, тому ідентифікувати не проблема. Звісно, Антимонопольний - це не правоохоронні органи і в листі немає посилання на номер кримінальної справи. Хоча чув, що правоохоронні органи цим також займаються. Чи повинні ми надавати інформацію? Просять надати інформацію за період з 01.04.2020 року. Про те, що ми маємо зберігати дані протягом 3 років (строк позовної давності зрозуміло), знаю. Але цей термін було призупинено прийнятям Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану". Набрання чинності, відбулась 17.03.2022. Тобто ми маємо зберігати дані за три роки до набуття чинності цим Законом. Тобто з 17.03.2019 року. Не ху-ху собі архівчик виходить!!! А саме в законі вказано: "2) розділ "Прикінцеві та перехідні положення" Цивільного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 40-44, ст. 356) доповнити пунктами 18 і 19 такого змісту: 19. У період дії в Україні воєнного, надзвичайного стану строки, визначені статтями 257-259, 362, 559, 681, 728, 786, 1293 цього Кодексу, продовжуються на строк його дії"; 3. Статтю 102 Податкового кодексу доповнити пунктом 102.9 такого змісту: "102.9. На період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану зупиняється перебіг строків, визначених цим Кодексом, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи"." Окрім копій договорів і даних абонента вимагають: - дату та час початку сесії з'єднання тривалість; - приналежність IP-адреси та log-файлів цієї IP, зокрема які містять інформацію про mac-адресу обладнання тощо. Причина, два учасники приймали участь з одного IP в державних закупівлях. Тобто їх обвинувачують в антиконкурентних діях. Відповідно до пунктів 13, 14,1 5 статей 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції" неподання, подання інформації не в повному вигляді чи подання недостовірної інформації, тягне за собою відповідальність, передбачену статею 52 Закону накладаються штрафи у розмірі до одного відсотка доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф. Рішення приймає сам Антимонопольний комітет чи надана мною повна чи неповна інформація. А там можуть накласти штраф і судися з АМКУ. Розглядати - це буде скоріше всього Київський обласний адміністративний суд, де позови лежать по рокові до того, як їх розподілять по суддям і приступлять до розгляду справи про незаконність накладення штрафу. Знаю, бо маю там один позов вже. Та й в знайомих також там розглядаються справи.... Як мені діяти? Що порадите?
- 29 ответов
-
- антимонопольний
- комітет
-
(та 3 ще)
Теги:
-
Продам мережеві карти X520-DA2, 10 G dual port
тема ответил в VAndrey пользователя VAndrey в Торгівля. Серверне обладнання
Продам мережеві карти X520-DA2 (чіп Intel), протестовані, робочі. Є з високою і низькою планкою. Ціна 2000 грн -
Куплю d-link des 3200-52 Бажано ревізія С, але розгляну і інші варіанти Пишіть із вказанням стану, комплектації і ціни в лічку, або по номеру телефона 0965245076, 0935981236
-
Ще є в продажу? Цікавить 2 штуки.
-
61.90 «Інша діяльність у сфері зв’язку» при застосуванні спрощеної системи оподаткування.
тема ответил в strellson пользователя VAndrey в Мережа - бізнес
https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/545428.html -
Интересует 1 штука, и через месяц еще одна. Написал в личку.
-
Есть ли в наличии? Новые? оплата безнал с НДС?
-
61.90 «Інша діяльність у сфері зв’язку» при застосуванні спрощеної системи оподаткування.
тема ответил в strellson пользователя VAndrey в Мережа - бізнес
Словами "них..ра" это Вы можете у себя в офисе общаться со своим коллективом и у себя дома с родными. А здесь, пожалуйста, выбирайте слова. Я Вам ответил, что мне сказал мой менеджер в Приватбанке, клиентом которого я являюсь уже много лет. А что Вам кажется или не кажется меня не интересует. -
61.90 «Інша діяльність у сфері зв’язку» при застосуванні спрощеної системи оподаткування.
тема ответил в strellson пользователя VAndrey в Мережа - бізнес
А Вы у Привата спрашивали? Они говорят, что это не их сервис. Это тоже самое, что Васю спросили: "А ты Таню этого... и того? Ну было?" Ответ: "Конешно" Только вот Таня не в курсе. -
Требуется ремонт APC AP7721, посоветуйте куда обратиться
тема ответил в VAndrey пользователя VAndrey в Ремонт мережевого обладнання. Сервіс.
Обратился в компанию ERC Их порекомендовали.
