Перейти до

YuriyH

Маглы
  • Всього повідомлень

    44
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано YuriyH

  1. YuriyH

    куплю модуляторы

    Скільки шт ? на які канали?
  2. YuriyH

    Куплю Mikrotik CCR1036-12G-4S

    800 дол
  3. Kramer VM-2HDMI подільник 1:2 підсилювач сигналу HDMI который распределяет входной сигнал на два идентичных выхода. Он обеспечивает полосу пропускания 1,65 Гбит/с на графический канал, что достаточно для работы с UXGA-разрешением на 60 Гц и для всех разрешений ТВЧ. Прибор совместим со стандартом HDCP. VM-2HDMI может считывать и сохранять в энергонезависимой памяти блок данных EDID (Extended Display Identification Data — расширенные данные идентификации дисплея). В нем также задан блок EDID по умолчанию, что позволяет быстро подключить новое устройство отображения. VM-2HDMI оборудован четырьмя светодиодами для индикации состояния (INPUT, OUT1, OUT2 и POWER), а также кнопкой EDID SETUP. Прибор выполнен в корпусе Kramer DigiTOOLS® и питается постоянным напряжением 12 В. Ціна 120 дол
  4. Продам оптичні приймачі SHO202D - 7шт по 30 дол/шт OD003(TERRA) - багато - по 29 дол/шт OD001A(TERRA)- 1шт - 50 дол/шт OD200(TERRA)- 3шт - 100 дол/шт OD200P(TERRA)- 5шт -100 дол/шт все нове .
  5. Можу запропонувати таке : TVS 104 2шт (Бета ТВ ком) по 40 дол/шт 1-й 1-5к +6-12к +21-30к +31-45к 2-й s1-s8 + s19-s23 + s27-s34 + s35-22k також , суматор Форо STA22 - 220 дол/шт
  6. YuriyH

    Куплю Mikrotik CCR1036-12G-4S

    Маю в наявності CCR1036-8G-2S+ працює вже майже 2р , найближчим часом може бути вільним , можу продати .
  7. Продам DVB-S карти нові в упаковці - 250грн
  8. YuriyH

    Продаж мережі

    оптиміст)))))) ці абоненти не з"явилис я відразу в 1-й день)))))) Розрахунки не вірні. Не врахована динаміка росту абон. бази. і витрати не враховуються погоджуюсь - витрати не враховані.....а їх на початках не мало було)))
  9. YuriyH

    Продаж мережі

    я десь тут на форумах читав що після купівлі малої мережі великим оператором( і згадували саме Вегу...) продавці часто ризикують залишитися без грошей ( думаю мали на увазі що кінцева сума угоди відрізнялася значно від попередньо оговореної)....
  10. YuriyH

    Продаж мережі

    А це впливає на вартість ?
  11. YuriyH

    Продаж мережі

    А я не согласен с методикой оценки по АРПУ Завтра туда зайдёт конкурент и за неделю накроет 200 абонов сетью "Целую в попу за подключение". 1) Легальность. 2) Качество постройки. 3) Окупаемость. ИМХО всё это в конечном итоге даст не ту сумму, которую хотел бы получить автор. 3ий пункт как раз таки однозначно зависит от АРПУ. Это не стройка, стоимость/проникновение/планируемая прибыль заранее известна и зависят от числа абонентов/АРПУ. остальные пункты вторичны, и влияют лишь в виде "чуть дороже, тут же все идеально" или "чуть дешевле, тут надо перестраивать", Мережа побудована 1,5р тому, відповідно ще не окупилась , ПОН , якісно і з любов"ю))))) , з запасом по волокнах і можливістю збільшувати кільк. абонентів, оптика в будинок, без міді.....за дешево не хочеться віддавати))))
  12. YuriyH

    Продаж мережі

    Так от я і думаю чи є сенс щось продавати дешевше ніж вкладено..... але чи зміниться ситуація на ринку ? Вряд ли изменится в лучшую сторону. Равнение на Европу надо было начинать с доходов граждан. При прочих равных между интернетом и бензином народ предпочтёт инет (что мы сейчас и наблюдаем), а вот между картохой и инетом однозначно картоху. Я бы попробовал слить в ноль за доллары и остаться работать в этой же сети на хорошую зарплату (прописывается в договоре с обязательным пунктом увеличения зарплаты по мере роста сети). По сути развивать сеть вы будете дальше за зарплату и за чужие деньги. Вариант с инвестором... Я бы не связывался. Те, кто может инвестировать вполне смогут отжать сеть. Милиция вряд ли поможет. А які можуть бути варіанти з інвестором якщо все оформлено на ФОП ?
  13. YuriyH

    Продаж мережі

    продавати терміново нема ніякої потреби...але питають деколи , чи не хочу.....
  14. YuriyH

    Продаж мережі

    Так от я і думаю чи є сенс щось продавати дешевше ніж вкладено..... але чи зміниться ситуація на ринку ?
  15. YuriyH

    Продаж мережі

    Тобто ви вважаєте що більше ніж вкладено в інфраструктуру не взяти ? Вкладено приблизно 185 тис але коли курс був по 8....
  16. YuriyH

    Продаж мережі

    АРПУ 112,5 все офіційно на ПП , Львів.
  17. Колеги поділіться інформацією скільки сьогодні дають за абонента при купівлі мережі. Є невелика мережа до 200 абонентів , тільки інтернет, приватний сектор на окраїні великого міста , побудовано по технології PON.
  18. Подивіться тут http://www.terraelectronics.com/Pub/Temp/69_sdi410C_sti410C_sai410C_r.pdf ціна питання 550 дол/канал
  19. skype:serhiy131 Я вас добавив в список
  20. Знайшов таке : software ID : SVGE-JCGR upgradable to : v8.x level : 6 RouterOS V6.15
  21. отже провів ще одну безсонну ніч з експериментами над мікротіком і смарт тв. Підключав смарт після мікротіка - при перегляді фільмів в HD, кожні 5-10 сек відбувається пауза і іде буферизація фільму, без мікротіка ( від провайдера через медіаконвертор) - пауз і буферизацій немає. Висновок - мікротік не справляється, або недобре налаштований ( хоча вже декілька людей дивилися і казали що з настройками все ок). Що робити ? Міняти на інше залізо ? На яке?
  22. спеціаліста в OS MIKROTIK та PON обладнанні , для часткової зайнятості в локальній мережі. Тільки Львів.
  23. YuriyH

    Продам зажим підтримуючий П3

    Все ще актуально!
  24. Продам зажим підтримуючий П3 для самонесучих чи 8-подібних опт.кабелів. Залишились після побудови мережі. Є близько 70-80 шт. Ціна 17грн/шт
×
×
  • Створити нове...