Jump to content
Local

needhelp

Muggles
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Обычный

About needhelp

 • Rank
  Первая Кровь

Recent Profile Visitors

449 profile views
 1. Сума більше 250к, але фактично це не збиток, а упущена вигода. Den_LocalNet, є можливість надати інформацію щодо розміру оплати?
 2. Критика це добре, а от зловтішання недоречні. Після закінчення історії - поділюсь фактами, буде багато цікавого. А зараз надіюсь на взаємодопогу колег. Підійдуть будь-які дані про розмір оплати незалежно від території.
 3. Привіт! Хто мав договори зі Старлайт Діджитал у 2018-2019р на трансляцію каналів СТБ, НК, ІСТВ, М1, М2, ОЦЕ поділіться, будь-ласка, інформацією стосовно вартості(роялті) у договорах за 2018р і 2019р. Потрібно, для вирішення судового спору. Можна в приват
 4. теж цікавить перенаправлення боржників - багато абонів дзвонять із питанням де інет, а фактично в них заборгованість. чи можна реалізувати captive portal для боржників? судячи з wiki всі сучасні ОС виконують перевірку на captive portal при підключенні:
 5. підстава - це швидше за все. Записів, на жаль немає. Думаю, що в слідчих мають бути. викладати поки не буду, але суть в тому, що початок адресу в плейлисті такий як домен сайту, де він був завантажений, а продовження - hstream.eu Саме так, я про це вже писав. Швидше за все на той сайт має договір з якоюсь із компаній які просували свої послуги на цьому форумі. Але до нас це немає відношення.
 6. Адвокати вже працюють над цим. Тема створена, щоб попередити колег, та можливо, отримати якусь ціну пораду.
 7. Яким чином, наша компанія розповсюджує? Оператор не експерт, і перевірити чи законно працює той чи інший сайт не в його компетенції, він просто дав пораду де можна знайти телебачення, інструкцій не надавав, просто сказав, що потрібно скачати плейлист
 8. так в тому і справа, що сайт знаходиться за межами нашої мережі по логіці поліції - так, хотя де в них логіка?)) побачили суму збитків і вперед.... справа в тому, що до нас слідчі ще не звертались, шукають підстави для обгрунтування обшуку. З яких підстав подавати позов? Можливо звернутися в СТБ і до слідчого напряму та пояснити ситуацію(на випередження)?
 9. Як виявилось недавно, по нашій компанії вже же близько року триває досудове розслідування та відкрите кримінальне провадження стосовно надання послуг IPTV. Провадження згідно ст. 176 ч.1 КК України. Компанія ніколи таких послуг не надавала, тільки на сайті висів банер, що невдовзі очікуйте на послугу телебачення. Швидше за все це і зацікавило так званих правоохоронців. Із матеріалів розслідування: Слідчі просто прийшли до наших абонів і попросили набрати до оператора розпитати за послугу телебачення. Оператор в даному повідомив, що послугу телебачення наша компанія не надає, і повідомив, що в мережі є багато безкоштовних сервісів для перегляду телебачення і як приклад назвав один із них. На підставі цього слідчий вирішив що наша компанія надає послуги з трансляції IPTV. На скільки нам відомо, зараз готуються запити до орендодавців приміщення для нашої серверної на надання договорів оренди. Швидше за все планують вилучати обладнання. Як правильно захистити себе від неправомірних дій правоохоронних органів? В серверній, яка обслуговує декілька населених пунктів обладнання на 5-6к уо. відновити все буде дорого та не швидко. Якщо почитати схожі рішення - вилучають все підряд і потім забирають в дохід держави/утилізовують - http://reyestr.court.gov.ua/Review/83080777
 10. needhelp

  Трафік між vlan через різні ону

  !version 10.1.0E build 43480 service timestamps log date service timestamps debug date logging buffered 4096 ! hostname OLT3 port-protected 1 ! ! ! ! ip default-gateway 10.200.0.1 ! ! spanning-tree mode rstp ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! aaa authentication login default local aaa authentication enable default none aaa authorization exec default local ! username admin password 0 admin ! ! epon oam-version 1 0x21 epon oam-version 2 0x20 ! epon onu-config-template 1 cmd-sequence 001 epon onu all-port ctc vlan mode tag 300 cmd-sequence 002 epon onu all-port storm-control mode 2 threshold 256 cmd-sequence 003 epon onu all-port ctc loopback detect cmd-sequence 004 no epon onu spanning-tree ! ! !!slot 0 89 interface GigaEthernet0/1 switchport mode trunk ! interface GigaEthernet0/2 shutdown ! interface GigaEthernet0/3 shutdown ! interface GigaEthernet0/4 shutdown ! interface GigaEthernet0/5 shutdown ! interface GigaEthernet0/6 switchport pvid 9 ! interface EPON0/1 epon pre-config-template 1 binded-onu-llid 1-64 switchport mode trunk switchport protected 1 ! interface EPON0/2 epon pre-config-template 1 binded-onu-llid 1-64 switchport mode trunk switchport protected 1 ! interface EPON0/2:31 epon onu description onu31 epon onu port 1 ctc loopback detect epon onu port 1 storm-control mode 2 threshold 256 ! interface EPON0/2:46 epon onu description onu46 epon onu port 1 ctc vlan mode tag 2899 priority 0 epon onu port 1 ctc loopback detect epon onu port 1 storm-control mode 2 threshold 256 ! interface EPON0/3 shutdown switchport protected 1 ! interface EPON0/4 shutdown switchport protected 1 ! !!slot end ! interface VLAN1 no ip address ! interface VLAN200 ip address 10.100.0.10 255.0.0.0 ! ! ! vlan 200 name management ! vlan 1,200,300,2601-2899 ! ! ! ! ! ! ip http server ! ! ! snmp-server community 0 public RO snmp-server community 0 555666 RW ! ! ! !Pending configurations for absent linecards: ! !No configurations pending global потрібно щоб працювала локалка тільки між двома ону у 2899 ВЛАНІ
 11. Підкажіть в чому може бути проблема: ОЛТ 3310С, схема ВЛАН на юзера. Є дві ону між якими потрібно з робити внутрішню мережу між ОНУ на одному епон порті. ОНУ#1 - працює в режимі transparent, за ОНУ мікротік приймає інтернет в своєму ВЛАНІ, на інтерфейсі в сторону ОНУ створений ще один ВЛАН який доданий в локальний брідж. ОНУ#2 - призначений ВЛАН, який доданий в локальний брідж на мікротіку - але трафік не ходить. В чому може бути проблема?
 12. підкажіть по абонплаті: якщо абонплата знімається раз в місяць, 5-го числа, чому в модулі Рух коштів, при залишку на рахунку 3грн пише: Поточний стан рахунку: 3, чого повинно вистачити, ще на 28 днів використання послуги або достатньо до 01.09.2017 згідно тарифу pon-50 (150 / місяць) Як поправити?
 13. needhelp

  Что делать с wi-fi?

  і в чому полягають "запроси"? техумови, погодження проекту- всього пару сотень грн. А оформлення санітарного паспорту на БС скільки потягне? Я думаю, що його вже зовсім мало залишилось... І де логіка порівнювати те чого ще немає і не ясно коли буде - з оптикою?
 14. needhelp

  Что делать с wi-fi?

  По радио на Камбиум тоже поставил и забыл. От гроз и ПОН страдает, есть много и других факторов, снижающих эксплуатационную надежность ПОН. Одни только уроды, срезающие кабель, а также роющие землю, где не надо, доставляют много хлопот и затрат. за 4-ри роки експлуатації ПОН-мережі жоден патч не розплавився від блискавки і не згоріла жодна ону за 15$. Буває - падають дерева в грозу- в 99% кабель просто падає без пошкоджень,біда тільки з електриками - які кабель намотують на траверзу, коли ремонтують свої лінії.
 15. needhelp

  Что делать с wi-fi?

  якщо по прямій, то там явно буде лінія 10кВ, а там відстань між опорами 60-80м, в середньому 285 опор*12грн=3420грн. Цікаво чим вигідніше по радіо? оренда антеномісця в мобільщиків/укртауер мін=1000грн, лінк точка-точка це вже 2000грн. Якщо ще порахувати ліцензію, плату за висновок, дозвіл та моніторинг, то менше ніяк не виходить. Про якість та перспективу оптики - навіть не буду писати... Дуже цікаво, оголосіль модель НЕ ДОРОГОЇ релейки 700 Mbps full duplex Тільки чомусь кругом де будується ПОН, ВІ-ФІ бази демонтують через 2-3 місяці. Ах да, я забув, там, напевно, не правильно все було побудовано, і потрібно було ставити камбіум. тут Вам практично всі скажуть, що чим більша швидкість- тим менша утилізація каналу, на одного абона потрібно 1-2мбіт/с
×