Перейти до

desmond

Сitizens
  • Всього повідомлень

    364
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    3

Все, що було написано desmond

  1. desmond

    Продам новий PowerBeam M5 400

    ні, лише весь комплект з пое
  2. Продам новий бім, жодного разу не використовувався, 1800 грн. можливий торг, оплата на карту або наложеним платежом
  3. desmond

    Продам airgrid m2

    Продано! будуть ще...
  4. є комплект, пишіть в пп
  5. desmond

    Нужна прошивка

    так, через ssh, наступна команда save і reboot
  6. desmond

    Нужна прошивка

    такий варіант не пробували touch /etc/persistent/ct
  7. Продам airgrid m2 16 - 3 шт. по 1000 airgrid m2 20 - 1 шт. - 1100 грн.
  8. можу приєднатися до бажаючих придбати =)
  9. desmond

    Проблеми з шейпером

    пінг з консолі сервера до клієнта в момент проблеми покажіть netstat -id гляньте, колізій і дропів немає? у мене схожа ситуація була, заміна мережевої на нормальну поправила ситуацію. ок! як тільки з*явиться знову така ситуація, відразу відпишуся!
  10. desmond

    Проблеми з шейпером

    я це розумію, що такого не повинно бути, але вже було більше 5-ти випадків і це лише у нових абонентів після реєстрації таке трапляється
  11. desmond

    Проблеми з шейпером

    тариф 10мб, абонент саме зареєстрований
  12. desmond

    Проблеми з шейпером

    І на цьому дякую, що відгукнулися!
  13. desmond

    Проблеми з шейпером

    Так, НАС локальний, система FreeBSD 9.3 amd64
  14. Всім привіт! Така ситуація, реєструємо користувача в білінгу вказуємо тариф, підключаємо його і в нього з*являється купа дропів до сервера, змінюємо на інший тариф і потім знову повертаємо на попередній все стабілізується і проблем немає, можливо в когось була така ситуація, в яку сторону копати? Дякую!
  15. desmond

    Nanobeam M5 400 чем заменить?

    А в чем особенность?? длина магистрали едва достигает 15 метров медь ок-нет Если использовать Powerbeam m5 AC то какую модель лучше брать что б не переплачивать за излишек мощности ли экран(который как мне сказали нечего не дает) Є два лінки по 10 км. побудовані на мікротіках АС і бімах м5 500 АС, біми себе краще показали, біми до 150мб., мікротіки до 120мб. Цього обладнання Вам достатньо буде PowerBeam 5AC PBE-5AC-400-ISO Ubiquiti Networ а без экрана будет разница?? суттєвої різниці ви не відчуєте А на сколько получу прирост производительности по сравнению с nanobeam m5-400 ??? приблизительно конечно Я не внук Ванги, так сказати не зможу багато залежить від монтажу, юстіровки антен, зони Френеля і тд...
  16. desmond

    Nanobeam M5 400 чем заменить?

    А в чем особенность?? длина магистрали едва достигает 15 метров медь ок-нет Если использовать Powerbeam m5 AC то какую модель лучше брать что б не переплачивать за излишек мощности ли экран(который как мне сказали нечего не дает) Є два лінки по 10 км. побудовані на мікротіках АС і бімах м5 500 АС, біми себе краще показали, біми до 150мб., мікротіки до 120мб. Цього обладнання Вам достатньо буде PowerBeam 5AC PBE-5AC-400-ISO Ubiquiti Networ а без экрана будет разница?? суттєвої різниці ви не відчуєте
  17. desmond

    Nanobeam M5 400 чем заменить?

    А в чем особенность?? длина магистрали едва достигает 15 метров медь ок-нет Если использовать Powerbeam m5 AC то какую модель лучше брать что б не переплачивать за излишек мощности ли экран(который как мне сказали нечего не дает) Є два лінки по 10 км. побудовані на мікротіках АС і бімах м5 500 АС, біми себе краще показали, біми до 150мб., мікротіки до 120мб. Цього обладнання Вам достатньо буде PowerBeam 5AC PBE-5AC-400-ISO Ubiquiti Networks
  18. desmond

    Nanobeam M5 400 чем заменить?

    Powerbeam m5 AC, дивіться краще як кабель протягнути
  19. Всім дякую! Зрозумів логіку роботи насів, вже все розібрався!
  20. а нафіга релей ?? білінг сетевухов на які крутиться DHCP прямо в світч з юзерами. в принципі можна і так, але бажано розділити абонів в різні сегменти, можна DHCP роздати з НАСу?
  21. В одному шкафу нас з білінг сервером, за цим конфігом не працює dhcrelay_enable="YES" dhcrelay_flags="-a" # command option(s) dhcrelay_servers="172.16.1.1" # dhcrelay server(s) dhcrelay_ifaces="em0" # ethernet interface(s)
  22. НАС працює через rscriptd, проблема в тому що не виходить зарелеїти dhcp, в ручну в абона прописуєш налаштування IP все ок
  23. Всім доброї ночі! Направте на вірний шлях, налаштував НАС, все чудово працює, але ніяк не вдається запустити рілей dhcp сервера, конфіг з rc.conf dhcrelay_enable="YES" dhcrelay_flags="-a" # command option(s) dhcrelay_servers="172.16.1.1" # dhcrelay server(s) dhcrelay_ifaces="em0" # ethernet interface(s)
  24. Бобро Ярослава И.о. начальника отдела IP-транзита и контента Департамент бизнеса оптовых продаж ЧАО "Датагруп" *************************************************************** г.Киев, ул.Дмитриевская, 46 тел.(044)377-55-79 моб.(067)463-94-50 e-mail: Yaroslava.Bobro@datagroup.ua Skype: yarka1982
  25. desmond

    Продаю nanostation m5 loco

    бронь на бріджи
×
×
  • Створити нове...