-
Всього повідомлень
364 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
3
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано desmond
-
В сторону netnumen я дивився, але зупинився на простішому варіанті, скриптами керувати процесом реєстрації онушок і тд...
-
Привіт всім! Підкажіть, будь ласка, запустив службу ssh на голові, через pytty з віндової машини авторизується без проблем, з FreeBSD та Linux зависає на підключенні після цього пропадає доступ по ssh та telnet до голови, в чому може бути причина? нижче ман по якому налаштовував ZXAN(config)#ssh server enable ZXAN(config)#ssh server only ZXAN(config)#ssh server authentication mode radius ZXAN(config)#ssh server authentication type pap ZXAN(config)#ssh server version 2 ZXAN(config)#ssh server authentication ispgroup 2 ZXAN(config)#radius authentication-group 2 ZXAN(config-authgrp-2)#server 1 х.х.х.х key zte ZXAN(config)#show ssh SSH configuration: SSH enable-flag configuration : enable SSH version : ver2.0 SSH only configuration : enable SSH init server key : disable SSH auth radius isp-groupid : 2 SSH auth mode : radius SSH auth type : pap
-
була схожа ситуація, допоможе лише ресет! міняйте стандартні паролі при підключенні абонів або у фаєрі закривайте доступ через веб з чужої мережі
-
Дякую всім за допомогу, буде в мене цікава інформація, буду ділитися!
-
Можливо зустрічали мануал для епон?
-
дякую, це те що потрібно!
-
Нової теми плодити не буду, запитаю тут... Хочу глянути на олті на авторизовані ону, а мені видає помилку в команді, по всіх манах пройшов у всі одне і теж, може щось підскажете, дякую! Welcome to ZXAN product C220 of ZTE Corporation ************************************************ ZXAN#show gpon onu uncfg gpon-olt_0/1/1 ^ % Invalid input detected at '^' marker. ZXAN#
-
Да. У автора там kotiki. А что надо вписать мне? от чего этот ключик? можна свій ключ прописати, він потрібний для підключення віддалених НАСів Он должен совпадать с паролем в секции <Module remote_script>? так, коли будете налаштовувати НАС, цей ключ мав би автоматично знегеруватися при встановленні ubilling
-
http://fs37.www.ex.ua/get/d7f752aa3eb2b692927440188c0dc505/177774653/BASIC%20CONFIGURATION%20HUAWEI%20S2326TP-EI.pdf
- 30 ответов
-
Мануал Дуже дякую!
-
Зменшіть цінник, такий комплект робочий з пое зараз 900 грн. коштує
-
Вітаю! Колеги допоможіть, будь ласка, з першим запуском даної залізяки, можливо в когось є мануал по самому підключенню живлення та системи охолодження ОЛТа, дякую!
-
З*явилися grid m2 20 - 900 грн., grid m2 16 - 800 грн.
-
Продано, будуть ще!
-
1000?
-
airgrid m2 20dbi - 2 шт. в наявності по 900 грн.
-
Походження грідів?
- 7 ответов
-
- ubiquiti grid m5
- ubiquiti
-
(та 2 ще)
Теги:
-
З*явився NS 2 з ПОЕ 600 грн., grid m2 20dbi - 1000 грн.
-
Ремонт сетевого оборудования
тема ответил в Marktor пользователя desmond в Ремонт мережевого обладнання. Сервіс.
Хтось вже ремонтувався в даному СЦ, є позитивні відгуки?- 56 ответов
-
- оптоприемник
- точка доступа
- (та 4 ще)
-
Хмельницький ТРЦ "Оазис", Днепропетровск ТРЦ "Караван"
тема ответил в Yarikello пользователя desmond в Пошук провайдера
Пишіть в пп, зможу допомогти! -
Продано!
-
Продано! Буде ще залізо!
-
З*явився NanoBridge m2 - 1000 грн.
