-
Всього повідомлень
364 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
3
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано desmond
-
О, мои криво написаны кривыми руками мануалы) за мануали дякую! все просто і доступно!
- 30 ответов
-
менеджмент комутаторів винеси в окремий влан і проблеми пропадуть
-
Тему можна закривати кабель куплений! Всім дякую!
-
Куплю кабель в грунт 4 ОВ безнал пропозиції в пп (1400м.)
-
и как система должна видеть в какую сеть отправлять? разбей сеть на 2-е /30, ifconfig_bge0="inet x.x.x.147 netmask 255.255.255.252" ifconfig_vlan200_alias0="inet x.x.x.149 netmask 255.255.255.252" # Аліас в сторону абонентів ок! дякую! спробую розбити на дві мережі только выдать сможешь только один ip. та мені тимчасово потрібно хоча б одному видати, через місяць своя /24 буде
-
и как система должна видеть в какую сеть отправлять? разбей сеть на 2-е /30, ifconfig_bge0="inet x.x.x.147 netmask 255.255.255.252" ifconfig_vlan200_alias0="inet x.x.x.149 netmask 255.255.255.252" # Аліас в сторону абонентів ок! дякую! спробую розбити на дві мережі
-
Я так зрозумів що потрібно взяти ще одну /29 і щоб вони ї на мене змаршрутизовали і тоді зможу абонам роздати IP ?
-
сети пересекаются? так, виділена одна мережа х.х.х.144/29
-
судя из этого вам просто выделили /29 как транспортную сеть и юзерам вы ее врядли сможете отдать в таком виде вот если бы на вас зароутили /29 это было бы совершенно другое дело или вам все же зароутили /29 а вы уже всякой фигни наконфигурили? провайдер виділив для мене /29, думав просто окремий влан абону прокинути, але вже не зможу через білінг вести облік по ньому
-
Вниманельно читаем то что написано жирным и думаем.... думаем о том как две идентичные сети висящие на разных интерефейсах должны работать и шото кудато роутить Це я зрозумів що весь трафік з цієї підмережі завернутий в bge0, підкажіть як з влану який вісить на bge1 завернути на bge0
-
дякую! зрозумів!
-
Значить по черзі відключайте абонів, може в одного із них перед антеною розпустилося дерево із-за цього рокет може підригувати
-
Ефір сканували нічого нового не з*явилося?
-
Всім привіт! Не буду нову тему створювати по білих IP запитаю тут, ніби все робив як вище вказано, але нічого не завелося x.x.x.144/29 виділив провайдер rc.conf ifconfig_bge0="inet x.x.x.147 netmask 255.255.255.248" defaultrouter="x.x.x.145" gateway_enable="YES" ifconfig_bge1="UP" cloned_interfaces="vlan200" ifconfig_vlan200="inet 172.16.2.1 netmask 255.255.255.0 vlan 200 vlandev bge1" # LAN інтерфейс ifconfig_vlan200_alias0="inet x.x.x.148 netmask 255.255.255.248" # Аліас в сторону абонентів ifconfig_re0="inet 192.168.50.3/24" # менеджмент інтерфейс # firewall command FwCMD="/sbin/ipfw -q" ${FwCMD} -f flush # Networks define ${FwCMD} table 2 add 172.16.2.0/24 ${FwCMD} table 9 add 172.16.2.0/24 ${FwCMD} table 9 add x.x.x.147/32 ${FwCMD} table 10 add x.x.x.144/29 #NAT ${FwCMD} nat 1 config log if bge0 reset same_ports ${FwCMD} add 6000 nat 1 ip from table\(2\) to not table\(9\) via bge0 ${FwCMD} add 6001 nat 1 ip from any to x.x.x.147 via bge0 # in 6001 rule must be my external IP #Shape ${FwCMD} add 12001 pipe tablearg ip from any to table\(4\) via bge1 out ${FwCMD} add 12000 pipe tablearg ip from table\(3\) to any via bge1 in #security ${FwCMD} add 3 deny ip6 from any to any ${FwCMD} add 101 allow all from 192.168.50.1 to any ${FwCMD} add 101 allow all from any to 192.168.50.1 # allow access to my http for all ${FwCMD} add 62000 allow tcp from any to me dst-port 80 ${FwCMD} add 62000 allow tcp from me to any src-port 80 # default block policy ${FwCMD} add 65531 deny all from table\(10\) to any via bge1 ${FwCMD} add 65532 deny all from any to table\(10\) via bge1 ${FwCMD} add 65533 deny all from table\(2\) to any via bge1 ${FwCMD} add 65534 deny all from any to table\(2\) via bge1 ${FwCMD} add 65535 allow all from any to any # ==== CUSTOM FIREWALL CONFIG ==== ${FwCMD} add 62100 allow tcp from table\(2\) to table\(17\) dst-port 80 ${FwCMD} add 62100 allow tcp from table\(17\) to table\(2\) src-port 80 dhcpd.conf subnet {NETWORK} netmask {MASK} { option domain-name-servers y.y.y.y; default-lease-time 3600; option domain-name "ourisp"; option subnet-mask {MASK}; option routers x.x.x.148; include "/usr/local/etc/multinet/{HOSTS}"; } на тестовій машині отримую ІР x.x.x.149 шлюз х.х.х.148 днс провайдера, але клієнтська машина х.149 не пінгується з сервером х.148, підкажіть де я допустив помилку
-
Які шейпери в абонів?
-
У вас відстані від клієнтів до бази не велика, потужність радіо передавачів в абонентів не на максимумі?
-
Змінювати частоти пробували? Ще по черзі спробуйте абонів відключати від бази тоді можна буде вияснити чи це із-за якогось клієнта
-
вже виносять ...
-
- huawei s2326
-
смотря где, там где 2-х этажка на два подъезда и про стояки и чердак и речи не идет. Кабеля на второй подъезд идут улицей. Клиентов аж 5 человек - ставить умняк ? и Главное заземление, как таковое отсутствует ! Тут медик+тупарик+гроза от Павлабора для медика. Ну и доступ ПППОЕ В такі будинки краще онушки 4-х портові ставити
-
Можливо мрії і дитячі, але все розвивається завдяки новим ідеям, я розумію що можна просто перебиватися тим що є, але і потрібно щось нове розробляти та впроваджувати.. Але ж не одні ви користуєтеся абілсом...
-
Взагалі можна було б зібратися хто використовує zte скласти ТЗ і замовити софт + з інтеграцією в юбілінг
-
Ну ще поки ніяк, глюк з ssh, з сервера на голову не пускає, служба ссш і телнет на голові відвалюється при спробі підключитися за опцію 82 можете звернутися до l1ght'а, думаю він зможе Вам щось підказати. Цю версію софту підримують скрипти. ssh server enable ssh server authentication ispgroup 1 ssh server authentication mode local ssh server authentication type chap no ssh server only ssh server version 2
-
мда... тут я тупанув, дякую!
