Тип публикации
Профили
Форум
Календарь
Все публикации пользователя desmond
-
Рекомендую, вже більше 100шт. таких встановив
-
Продам 9 грідів м5 23 dbi та 1 шт. 27dbi, якщо оптом то за всі 7к грн.
-
Продам NS m5 1шт. - 1100 грн. Power Beam m5 400 1шт. - 1250 грн. Power Beam m5 300 1шт. - 1150 грн. NanoBridge m5 22 1шт. - 1100 грн. AirGrid m5 23 3 шт. - 900 грн. всі антени з ПОЕ
-
Продам сварочник Coringer AFS-40
тему ответил в Naximov пользователя desmond в Торговля инструментом для оптоволокна
18к і по рукам? -
Продам сварочник Coringer AFS-40
тему ответил в Naximov пользователя desmond в Торговля инструментом для оптоволокна
16к.??? -
також цікавить
-
Думаю що цей має витримати таке навантаження ОКТ-Д(1,5)
-
В нашому місті телеком будує локалку, підтягує оптику до будиків і ставить комутатори та ходять слухи про ВДСЛ, що можливо будуть будувати, хоча вони і так все все про..ли =)
-
Був в комплекті такий шнурок, UPLink вмикається в com порт заді на шасі і окремо живлення від БЖСпасибо! Схемы распайки этого шнурка нет? Ні, був такий заводський Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
-
На одного раба - три прораба(с) Ефективніше три бригади по дві людини, ніж одна з шести)) Це був 1-й етап розтягування кабеля, 2-й 4 монтажника у 2 драбини натягують кабель
-
Таким чином я будував минулого року https://youtu.be/Xa1Id_XMnQQ
-
ага, на форумі провайдерів запитуєте як їх обманути?
-
Покажіть rc.conf та dns сервер встановили? $ less /etc/rc.conf hostname="ubill" ifconfig_hn0="DHCP" sshd_enable="YES" # Set dumpdev to "AUTO" to enable crash dumps, "NO" to disable dumpdev="AUTO" ifconfig_hn1="inet 10.10.10.1 netmask 255.255.255.0" defaultrouter="192.168.100.1" ifconfig_hn2="inet 10.10.9.1 netmask 255.255.255.0" # ====== added by UBinstaller ==== gateway_enable="YES" #all needed services mysql_enable="YES" apache24_enable="YES" dhcpd_enable="YES" dhcpd_flags="-q" dhcpd_conf="/usr/local/etc/multinet/dhcpd.conf" dhcpd_ifaces="hn1" ubilling_enable="YES" ubilling_flags="hn1" /etc/rc.conf...skipping... hostname="ubill" ifconfig_hn0="DHCP" sshd_enable="YES" # Set dumpdev to "AUTO" to enable crash dumps, "NO" to disable dumpdev="AUTO" ifconfig_hn1="inet 10.10.10.1 netmask 255.255.255.0" defaultrouter="192.168.100.1" ifconfig_hn2="inet 10.10.9.1 netmask 255.255.255.0" # ====== added by UBinstaller ==== gateway_enable="YES" #all needed services mysql_enable="YES" apache24_enable="YES" dhcpd_enable="YES" dhcpd_flags="-q" dhcpd_conf="/usr/local/etc/multinet/dhcpd.conf" dhcpd_ifaces="hn1" ubilling_enable="YES" ubilling_flags="hn1" #netflow sensor softflowd_enable="YES" softflowd_interfaces="hn1" softflowd_hn1_collector="127.0.0.1:42111" #optional services memcached_enable="NO" memcached_flags="-l 127.0.0.1 -m 64" radiusd_enable="NO" # ========== #access/shape/nat firewall_enable="YES" firewall_nat_enable="YES" dummynet_enable="YES" firewall_script="/etc/firewall.conf" # ========== та купа помилок у всіх конфігах, зверніть увагу на інтерфейси Вам сюди потрібно http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=video
-
Покажіть rc.conf та dns сервер встановили?
-
така сама проблема
-
В мене лінк з рефлекторними решітками на 15км. в АС режимі без проблем працює!
-
Да только, денежкой за аренду каждого столба запасись. Звичайно, поки всі граються цими антенами, то "крупняки" заходять в села та містечка все це барахло знімають Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
-
Вы сейчас вообще о чём? Прошивка XM.v6.0 позволяет коннектиться к устройствам ac Да, 8.0 на БС и 6.0 на клиентах работают вместе. БС в mixed mode. Но я спрашиваю о другом: что если на БС ас на лайтбиме 16-120 навесить много лайтбимов ас 23? Может кто уже понавесил и может поделиться впечатлениями? Якби все так солодко було, як заявляє виробник, то вже давно всі юзали це залізо, а так думаю це пуста трата грошей, тим паче клієнтські залізяки дорожчі чим N серії залізо. На сьогодні краще вже дивитися в сторону ПОНу
-
в мене працює на 6.38.1, проблем немає
-
Продам зварювальник SUMITOMO TYPE-35SE
тему ответил в desmond пользователя desmond в Торговля инструментом для оптоволокна
продано -
Продам зварювальник SUMITOMO TYPE-35SE
тему ответил в desmond пользователя desmond в Торговля инструментом для оптоволокна
up 460 -
что по советуете на 6 км, мост powerbeam 5ac-400-iso или microtik DynaDish 5
тему ответил в speedfire87 пользователя desmond в Wi-Fi оборудование
був лінк на 13 км., десь 120-130мб., але лінк гівняний був, в абонів дуже часто сесії PPPoE рвалися
