Jump to content
Local

speedfire87

Сitizens
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-15 Очень плохой

About speedfire87

 • Rank
  Оборотень

Контакты

 • MSN
  speedfire87@mail.ru
 • ICQ
  367637493

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

3871 profile views
 1. Онлайн банк, отделений нет, в чате телеграмм не знают что делать, на горячей линии говорят пишите на почту hrmonobank@gmail.com - на которой никто не отвечает.
 2. Кто знает как настроить свой билинг с их шлюзом ?
 3. На днях пришло письмо, может кто сталкивался ни как не пойму что это такое и зачем? Доброго дня! Інформуємо, що Ви, як суб’єкт господарювання, внесені до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій. Згідно з вимогами пункту 13 частини першої статті 39 Закону України «Про телекомунікації» оператори і провайдери телекомунікацій зобов’язані своєчасно надавати до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі - НКРЗІ), звіти та інформацію в обсягах, порядку і строки, визначені законодавством. Порядком надання операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації (далі – Порядок), затвердженим рішенням НКРЗІ від 05.04.2016 №180, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18 травня 2016 року за № 739/28869 (далі – Рішення НКРЗІ), передбачено надання НКРЗІ піврічної та річної звітності всіма операторами, провайдерами телекомунікацій, які включені до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій (далі – Реєстр), за формами звітності № 1-К (піврічна) «Про основні показники діяльності оператора, провайдера телекомунікацій» та № 2-А (річна) «Розподіл технічних засобів телекомунікацій за адміністративно-територіальними одиницями», що затверджені Рішенням НКРЗІ. Форми звітності та інструкції з їх заповнення розміщено на офіційному веб-сайті НКРЗІ у рубриці «Порядок звітності операторів телекомунікацій» за посиланням:http://www.nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=48&language=uk. За підсумками 2017 року встановлено, що Вами, як суб’єктом господарювання, який включений до Реєстру, звітність не надано. У зв’язку з вищезазначеним, зауважуємо на необхідності своєчасного надання до НКРЗІ звітності за вказаними формами у терміни, що зазначені у пункті 2 Розділу ІІ Порядку. Звертаємо Вашу увагу, що у разі, якщо оператор, провайдер телекомунікацій, включений до Реєстру, але фактично не здійснює діяльності у сфері телекомунікацій відповідно до зазначеного (зазначених) в Реєстрі виду (видів) діяльності, він зобов’язаний повідомити НКРЗІ про це листом у строк, встановлений для надання звітності. З повагою, Відділ звітності Департаменту економічного аналізу НКРЗІ Тел..; (044) 202 00 74; (044) 202-00-55 e-mail: zvit@nkrzi.gov.ua офіційний веб-портал: http://nkrzi.gov.ua/
 4. в вас щось з дублюючими оплатами вирішилось ? Чи все теж саме ?

 5. speedfire87

  Количество МАК адресов на ОНУ

  На поверишь, 280 маков, без проблем)
 6. Тут будет уместим скрипт, и не еще одну карточку, а управляемый свитч + vlan.
 7. speedfire87

  ошибка wcpe

  Кто подскажет что может быть ? Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/billing2/api/libs/api.wcpe.php on line 936 Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/billing2/api/libs/api.wcpe.php on line 939 Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/billing2/api/libs/api.wcpe.php on line 946
 8. так и есть но не работает (
 9. Крон подключен если что. */2 * * * * /bin/ubapi "mtsigmonpoll" Проблема в том что бы я не сделал не работает - Соединено с AP
 10. Созрел вопрос прежде чем создать новое CPE, я должен в - Модели свитчей в наличии создать модель к примеру ubiquiti_nanostation_m5 а какой шаблон SNMP для этого указывать ?
 11. Можно узнать по подробнее как работает данный раздел, то есть это предназначено для клиентов у которых дома роутер или которые подключены антенной ?
 12. speedfire87

  Дублирующая оплата

  Последовал совету sitchi хуже не стало платежи проходят, с дублированием пока проверить не могу время покажет, в любом случае спасибо ))))
 13. speedfire87

  Дублирующая оплата

  У меня та же проблема один в один.
 14. speedfire87

  powerbeam 5ac compliance ‎test

  Проблема в том что при прокачке торрентом signal RX, TX начинают низко падать раза в 4-ре, и пинг возрастает до 25, если не качать то все четко, и если разница с завода шла прошивка airos 7, я перепрошился на 8-ю ?
 15. speedfire87

  powerbeam 5ac compliance ‎test

  как может повлеять частичное перекрытие антенны двумя прутами 0.5 см, может кто пробовал ?
×