Jump to content
Local

StrelokV

Muggles
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Обычный

About StrelokV

 • Rank
  Пролетал Мимо
 1. Добрий день. При зміні IP з Billing на NAS, наприклад (172.16.0.2) (172.16.1.15) інколи відбувається затримка до 5-20 хвилин на видачу трафіка (причому в адмінку заходить одразу). При зміні з NAS на Billing затримки немає. В Billing та NAS нічого не змінював, все по мануалам. Ця ж затримка завжди є, коли перезавантажую залізо, раз на півроку десь. Некритично, але три роки напрягає. )
 2. StrelokV

  Релизы Ubilling 2018

  Зрозумів.
 3. StrelokV

  Релизы Ubilling 2018

  Доброго дня. Чи є можливість додавати rev в розділ вікі? Так: 0.9.0 rev 6250. http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=relnotes Чи можливо докласти частинку своїх знань до перекладу вікі на мову?
 4. StrelokV

  Облэнерго новшества

  Приклад у вигляді жалоби є?
 5. StrelokV

  Облэнерго новшества

  В письме нет ни одного конкретного, а также подтвердженного документально ответа. В письме нет расчета, а просто цифра 298,70 грн.
 6. StrelokV

  Облэнерго новшества

  Відповідь на лист до ДТЕК: Для укладання договору прошу надати інформацію: 1. Чи належить ЛЕП розташована на території села ... Дніпропетровської обл. компанії «ДТЭК », якщо так, то на підставі яких документів? 2. На підставі яких документів (номер закону, пункт закону) розраховується вартість сумісного підвісу кабелю телекомунікації на опорах ЛЕП (0,4kV), які розташовані на території сел з кількістю житлових приватних будівель до 200. Прошу надати методику розрахунку вартості сумісного підвісу кабелю типу ОЦПс телекомунікації на опорах ЛЕП (0,4kV), які розміщені на території села ... Дніпропетровської області, для інформації при укладанні договору.
×