Jump to content

mren

Muggles
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mren

  1. Можна закривати, потреба вирішена.
  2. Шукаю по адекватній ціні пару реків для шафи 42U (на крайній випадок розгляну варіант з 21U).
  3. Розмір мені підходить. написав в особисті адресу доставки.
  4. Я првильно зрозумів 900 грн. за 60штук? Накладеним платежем продасте через Нову Пошту?
  5. Доброго дня! Це Ваша повністю (українська) розробка? Чи друзів китайців. Використовуєте esp8266? Чи буде можливість підключення по ethernet в наступних редакціях? Скиньте документацію на пристрій GSM-розетка 6 каналов. Дякую.
  6. https://www.youtube.com/watch?v=fV_E7PcsNn0
  7. Хочете дійсно безкоштовно - Kikad. А якщо умовно безкоштовно "покрякати качечкою", тоді із простих Proteus, Pspice. Із професійних Altium, mentor. Малювалка схем - sPlan, друкованих плат - sprintlayout, дуже прості і інтуітивні. Легко створювати макроси нових елементів. Знаєте англійську і не хочете ставити ніякого софту, тоді Вам сюди https://easyeda.com/example/Simulation_Quickstarter-iLN8usOaw
  8. Користуючись нагодою :) прийму в дар неробочі блоки живлення від стаціонарних ПК, ноутбуків, серверів, телефонів і т.д. Які Ви хочете викинути. Неробочі ноутбуки та вентилятори з радіаторами від стаціонарних ПК. На запчастини.
  9. APC 2200 продають на відомих площадках по 3500 грн. Можете помоніторити ціни.
  10. Картку сьогодні отримав. Налаштував і відтестив. Все відмінно працює. Дякую продавцю.
  11. Доброго дня. Я взяв би одну, якщо ще залишилися і ціна та ж сама.
×
×
  • Create New...