Jump to content

Vito_X

Muggles
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About Vito_X

 • Rank
  Пролетал Мимо
 1. То Eglor: Та взагалі-то трошки не так. Вартість таких проектів з пальця не висмоктуються. Усе залежить від того скільки обладнання треба буде встановити і його ціна. Судячи із зони покриття розрахунків буде багато, і базових станцій немало. А щодо розрахунків на клієнта, то не кожен клієнт буде мати свою клієнтську антену. Логічніше буде сусідніх обєднати у сітки, а ті вже по радіо до базових станцій. Вартість оформлення усіх ліцензій, договорів, закупка і встановлення базових станцій та інші побічні витрати буде співрозмірна з 1 млн баксів. І це без клієнтського обладнання.
 2. То якого ти тут мозги париш, якщо воно тобі нах... не треба?
 3. Далі звичайних модемів не підеш, телефона станція буде глушити сигнали вище голосових. Якщо кинути чотирижильний кабель, то з SHDSL на пару кілометрів піднімеш 4 МБіт. Але жилізки до 200 баксів за штучку.
 4. Ніфіга. Відмовлятися від точки українського обміну трафіком - це тупо. Навіщо зайвий раз нагружати зовнішній канал, якщо дані можна буде пустити через ua-ix. Але на забугорному трафіку провайдери більше заробляють зменшуючи нагрузку на свої власні магістралі. Така жадність нідочого хорошого не приведе.
 5. Як завжди загрузили пошуком. Ти старайся робити по місту сітки і радіолінками їх об'єднувати. Обладнання серверне і клієнтське прийдеться підбирати самому в залежності від умов. Спочатку розберися в параметрах точок, антен, і інший прибамбасів для радіолінка. Щодо точок, то рекомендую дивитися в сторону Z-com, Linksys.
 6. У мене аналогічно. Сервер під WinXP SP2. Треба під неї DNS сервер.
 7. Так зроби в РНР скріпті на початку перевіку на приналежність слієнта до ua-ix. Так буде менше проблем і роботи, і неохідну функціональність додати зможеш.
 8. Соррі, не уважно дивився. Проте вже вибрав трафік інспектор. Проте цей білінг буду мати на увазі.
 9. Найшов Трафік Інспектор на http://www.smart-soft.ru . Хоч він і під вінду, та це не проблема.
 10. За це я в курсі, правда юзаю htb.init. Усе працює як годиник. Але цікаво які є білінги з готовими шейперами.
 11. Це точно. Але чи є якийсь білінг із шейпером? У мене в мережі, наприклад, тільки безлімітні тарифи і підрахунок трафіка тут не дуже впирається.
 12. Непоганий, але хіба там є шейпер?
 13. Приєднуюся. Мені теж цікаво який це білінг може бути, особливо з щейпером.
 14. Дуже дякую за вичерпну відповідь. Хотілось би повністю вивчити ситуацію з WiMAXом в Україні та прогнозований розвиток. Був би безмежно вдячний за список ресурсів в інеті.
×
×
 • Create New...