freak999
МаглыТип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано freak999
-
Можливості підєднати світч нема, там відстань. ip камери транслюються норм. Кінцева схема мережі. можливо коли буде вже так ,то все спрацює, но не факт і це не тішить. Ще повинна бути можливість переглядати відео з ДВР не тільки через схему DVR-->ONU-->ОЛТ-->PC, а також DVR<-->ONU<-->ONU<-->DVR ДВР-и будуть на кожній точці і через світч підєднуватись до ОНУ.
-
Виправило ситуацію з пінгами: epon sla upstream pir 1000000 cir 100000 epon sla downstream pir 1000000 cir 100000 cir ставь 5000 вы прежде чем говорить уточняйте ,какие ону например что накрутили .... ONU FoxGate 100Z Настройки ніякі не вносились DVR1,2,3 - працюють, DVR4,5 - ні. В програмі вони то підєднуються то відєднуються. Сама програма не підтягує дані з ДВР, тобто нема назв камер. Всі DVR-и Dahua. DVR4,5 старішого типу. Це тестовий стенд кінцева схема відрізняється(вище викладав, замість медіаконвертерів будуть ону. схема не повна, лише кусок)
-
Виправило ситуацію з пінгами: epon sla upstream pir 1000000 cir 100000 epon sla downstream pir 1000000 cir 100000 так будет работать 9 ону, для 10 уже не хватит cir полосы и её не зарегистрирует Дякую за інформацію, цього я не знав. в мене буде лише 7 ону у використанні. Декілька хвилин тому стикнувся з проблемкою по відонагляду, воно майже не працює. існує якесь лікарство?
-
Виправило ситуацію з пінгами: epon sla upstream pir 1000000 cir 100000 epon sla downstream pir 1000000 cir 100000 не завеликий гарантований получається? Це пока що тестовий стенд, коли все розкину по точках подивимось як воно поведеться. Я не інтернет провайдер, щоб гарантовану сильно урізати. окрім інтернет трафіку ще відеоспостереження буде не мало хвати ширину каналу.
-
Виправило ситуацію з пінгами: epon sla upstream pir 1000000 cir 100000 epon sla downstream pir 1000000 cir 100000
-
Той китаєць взагалі не стабільний. Коли тільки склав тестовий стенд пінги між двома пристроями через інт. пон і ізернет був 1ms, 2ms. пройшло два дня в настройках нічого не мінялось пінг 1,2,13,20,18,2,5ms
-
В мене така інфа виводиться, хоча на кртах мережевих пише піднятий 1Гбіт но реально 100Мбіт. Кабель норм обжатий.
-
Тоже не поднимается Через веб морду показує 1000Мбіт
-
Теж саме, порт в гігабіт не піднімається(
-
Вчи українську, це тобі ще знадобиться! А це на якій "мові": может стоит начать с себя? Ви вирішили мені мозок винести?? http://sum.in.ua/s/skoristj
-
Доброго дня! підкажіть будь ласка чи життєздана дана схема підключення. Цікавить участок відмічений штрихпунктиром, а саме підєднання wan інтерфейса на роутері через ОЛТ чи краще на пряму без участі ОЛТ? Дякую!
-
Вчи українську, це тобі ще знадобиться!
-
Всім привіт. Придбав недавно таку штуку p3310C !version 10.1.0E build 36039 Модуль SFP-1,25G-GEPON (C+)-20SC Цікавить одне питання, це нормальне відображення рівнів сигналу і які повинні бути оптимальні? Switch#show epon opt int epon0/1 interface Temperature(degree) Voltage(V) Current(mA) TxPower(dBm) ----------- --------------------- ------------ ------------- -------------- epon0/1 44.1 3.3 25.0 4.0 interface RxPower(dBm) ----------- -------------- epon0/1:1 -5.3 І ще чомусь скорість на двох ізернетах 100мбіт, хотя підєднані до тіковського гігабітного свіча
