Jump to content
Local

Василий П.

Muggles
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Обычный

2 Followers

About Василий П.

 • Rank
  Пролетал Мимо

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

643 profile views
 1. ПОЛЮХОВИЧ ПРОЕКТ пропонує послуги по проектуванню: Сумісний підвіс по опорам ЛЕП (ПЛ) (0,38)0,4 -(6) 10 кВ Прокладка кабелю в кабельній каналізації ПАТ “Укртелеком”, та виготовлення виконавчої документації Прокладка кабелю в землі, проектні роботи Створення телекомунікаційної мережі (прокладка оптики між багатоповерховими будинками та у будинках) Вуличний відеонагляд Сумісний підвіс по опорам Укрзалізниці, вуличного освітлення Розміщення обладнання в приміщеннях РТПС та ін Проектуваня пересічення або врізання в муфти Проектування мережі колодязів кабельної каналізації (для новобудов, нових мікрорайонів) Проектування слаботочних внутрішньобудинкових мереж (інтернет, кабельне телебачення, відео, домофон, IP телефонія і тд). моб.: 099-279-12-46 via.poliukhovich@gmail.com
 2. УВАГА!!!!! УВАГА!!!!!!УВАГА!!!!!! УВАГА!!!!!!! ПОЛЮХОВИЧ ПРОЕКТ пропонує послуги по проектуванню: Розміщення обладнання в приміщеннях РТПС та ін Проектуваня пересічення або врізання в муфти Атраком, Омега Телеком Проектування мережі колодязів кабельної каналізації (для новобудов, нових мікрорайонів) Проектування слаботочних внутрішньобудинкових мереж (інтернет, кабельне телебачення, відео, домофон, IP телефонія і тд) Сумісний підвіс по опорам ПЛ 0,4 - 6 - 10 кВ Прокладка кабелю в кабельній каналізації ПАТ “Укртелеком” Прокладка кабелю в землі, пересічення з інж. комунікаціями Створення телекомунікаційної мережі (прокладка оптики між багатоповерховими будинками та у будинках, по опорах Міськсвітло, для ЖЕКу та/або інших власників опор) Відеонагляд Юридична допомога/консультація в погодженні проектів та отриманні Технічних умов, поопорних схем ПОМІРНІ ЦІНИ! ДОСВІДЖЕНІ ПРОЕКТУВАЛЬНИКИ! У нас працюють тільки досвідчені проектувальники на чолі з сертифікованим інжеренером проектувальником. моб.: 099-279-12-46 via.poliukhovich@gmail.com
 3. Василий П.

  Проект совместного подвеса

  З привду погодження проекту, порядок такий: 1. ми відправляємо Вам готові проекти; 2. Ви підписуєте проекти зі своєї сторони (ми вказуємо на яких аркушах); 3. Ви передаєте проекти до місцевого РЕМу; 4. після погодження в РЕМі передаєте на розгляд до Обленерго.
 4. Полюхович проект пропонує послуги по проектуванню: Сумісний підвіс по опорам ЛЕП 0,4 -10 кВ Прокладка кабелю в кабельній каналізації ПАТ “Укртелеком” Прокладка кабелю в землі, пересічення з інж. комунікаціями Створення телекомунікаційної мережі (прокладка оптики між багатоповерховими будинками та у будинках) Відеонагляд Юридична допомога/консультація в погодженні проектів та отриманні Технічних умов. Вартість проектів: по сумісному підвісу - від 800 грн за 1 км Прокладка в ККЕ в залежності від протяжноті та кількості колодязів – приблизно 4000 грн прокладка в землі – 800 грн за 1 км, створення телеком мережі – приблизно 4000 грн, ціна залежить від кількості будинків У нас працюють тільки досвідчені проектувальники на чолі з сертифікованим інжеренером проектувальником. моб.: 099-279-12-46 via.poliukhovich@gmail.com
 5. Василий П.

  Проект совместного подвеса

  Доброго дня, я Полюхович, звертайтесь зробимо якісно, помірні ціни. п.с. в Одеській області вже працювали, проекти погоджено, звертайтесь 099-279-12-46 або на ел. пошту: via.poliukhovich@gmail.com
 6. Полюхович проект пропонує послуги по проектуванню: Сумісний підвіс по опорам ПЛ 0,4(0,38)-6-10 кВ Прокладка кабелю в кабельній каналізації ПАТ “Укртелеком” Прокладка кабелю в землі, земельні роботи Створення телекомунікаційної мережі (прокладка оптики між багатоповерховими будинками та у будинках) Вуличний відеонагляд Юридична допомога в погодженні проектів та отриманні Технічних умов.
 7. Ви інтернет провайдер? Плануєте розширювати свою мережу, але не знаєте з чого розпочати? Тоді Вам до нас! Пропонуємо послуги по проектуванню та професійну консультацію з питань створення мережі, прорахунку матеріалів (специфікація) та підготовки відповідних документів! *** Ми вміємо робити свою справу, довіртесь нашому досвіду і Ви будете приємно здивовані! *** Проекти в нашому виконанні - це не просто проекти з набором банальних розрахунків. Це щось більше - це душа, море нових креслень, ми завжди докопуємось до істини, обізнаність та досвід у нашій сфері найголовніші, а також важливі питання у створенні мережі про безліч яких, можливо, Ви і не чули. *** Ми самі проектувальники, обожнюємо відкривати для себе нові можливості та міста і ставити на мапі чергову позначку "я тут проектував". *** З нами проектування буде корисним та націленим на результат і економію Вашого часу. *** Ми дбаємо про своїх клієнтів! ***** Звертайтесь, завжди раді допомогти. З повагою, Полюхович Проект (099)279 12 46 (093) 279 12 46
 8. Полюхович проект пропонує послуги по проектуванню: Сумісний підвіс по опорам ПЛ 0,4-6-10 кВ Прокладка кабелю в кабельній каналізації ПАТ “Укртелеком” Прокладка кабелю в землі, земельні роботи Створення телекомунікаційної мережі (прокладка оптики між багатоповерховими будинками та у будинках) Відеонагляд Юридична допомога в погодженні проектів та отриманні Технічних умов. УВАГА! УВАГА! УВАГА! з 15 січня 2019 року відбудеться підвищення цін. Встигніть заключити договір.
 9. ПОЛЮХОВИЧ ПРОЕКТ надає послуги по розробці проектів прокладка кабелю в землі, земельні роботи🚜⛏️. За консультаціями звертайтесь в наш проектний відділ до нашого менеджера по проектам Альона моб .: 093 427-67-76.
 10. ПОЛЮХОВИЧ ПРОЕКТ надає послуги по підбору кабельної арматури ВОЛЗ (сумісний підвіс ВОЛЗ по опорам ПЛ 0,4-6-10кВ), та виготовлення і погодженню проектів на сумісний підвіс в Обленего. Також розробляємо проекти по прокладці кабелю в грунті та їх погодження. Та багато інших цікавих проектів повязаних на тематику по телекомунікаційним мережам. За консультаціями звертайтесь в наш проектний відділ до нашого менеджера по проектам Альона моб .: 093 427-67-76.
 11. ПОЛЮХОВИЧ ПРОЕКТ надає послуги по розробці проектів: - створення/будівництво локальної/телекомунікаційної мережі ВОЛЗ на основі технології PON, (проектування між будинками та у багатоповерхівках для маленьких та великих міст)🌎🌐🏡🏘️; - сумісний підвіс ВОЛЗ (ОКСН) на ПЛ-0,4-6-10кВ, на основі технології PON🌎🌐; - прокладка кабелю в кабельній каналізації ПАТ “Укртелеком”; - прокладка кабелю в землі, земельні роботи🚜⛏️; - створення систем відеоспостереження🎥📽️; - та багато інших цікавих проектів. Вся документація надається замовнику в 4-х друкованих примірниках з завіреною печаткою. У нас працюють тільки досвідчені проектувальники на чолі з сертифікованим інженером проектувальником. моб .: 099-279-12-46 (viber) моб .: 093-279-12-46 Менеджер по проектам: Альона моб .: 093 427-67-76. Ціни помірні, працюємо чітко і швидко.
 12. Так, Ви праві, і в наших проектах ця інформація та більше - присутня. Звертайтесь, ми виконаємо для Вас проект, врахуємо всі вимоги Обленерго (доречі в різних Обленерго різні вимоги) і Ви побачите, що ми професіонали, які люблять свою справу, і не стоять на місці. Також, якщо у Вас виникнуть якісь питання - звертайтесь - залюбки допоможемо або обміняємось з Вами досвідом.
 13. Проектуємо сумісний підвіс ПЛ 0,4-6-10кВ 093-279-12-46 Альона Юридичний супровід при отримані ТУ, та погодження проектів, звертайтесь.
 14. ЛЕГАЛІЗАЦІЯ телекомунікаційні мережі ПРОВАЙДЕРА Основним завданням будь-якого проекту є підтвердження - легалізація даної телекомунікаційної мережі. Для того що б підійти до етапу виготовлення самого проекту, потрібно зробити кілька кроків: 1. необхідно подати заявку в Обленерго з планованою трасою, де буде проходити лінія ВОЛЗ (Для цього етапу необхідно: написати марку кабелю і показати карту/схему місцевості) 2. після подачі Ви отримуєте ТУ і поопорних схеми, які іноді треба окремо запитувати. Після підготовки всіх необхідних даних можна починати виконання проекту. Для більш детальної інформації пишіть/запитуйте - відповимо на Ваші запитання.
×