Jump to content
Local

merega_sale

Muggles
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Обычный

About merega_sale

 • Rank
  Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. UP В звязку з виїздом за кордон. Продам з торгом в хороші руки, здам в оренду. Терміново.
 2. Поки люди дyмають підніму тему. UP В звязку з виїздом за кордон. Продам з торгом в хороші руки, здам в оренду. Терміново.
 3. В звязку з виїздом за кордон. Продам з торгом в хороші руки, здам в оренду. Терміново.
 4. Up. Можлива розстрочка. так, як є бажаючі купити окремі частини мережі, розгляну варіанти часткового продажу.
 5. Up. Можлива розстрочка.
 6. UP, частину мережі продали, залишилось Вінницька обл. Звертаємось. Продам мережу PON + FTTH + Wi-Fi в Вінницькій 1 райцентр + близбко 30 сіл, кількість абонентів ~800, кількість заявок на підключення +-100. Продається Фірма Юрособа з Ліцензіями на 5Ггц та 2.4Ггц на дві області Кількість працівників 2 (керівник, бухгалтер) Підключку та обслуговування виконує окремо ФОП як дилер по договору. своїх монтажників не тримаємо. Всі дозвільні та первинні бухгалтерські документи є внаявності. Мережа станом на сьогодні будується, є велика перспектива розвитку. конкуренції в основному по селах немає, тільки по райцентру, активно переводимо абонів з радіо на оптику. Ціль продажу: Життєві приоритети та переїзд в іншу точку України. АРПУ - 180грн В селах мінімальний тарифний план 160грн, піднімаємо до 180 та 200грн Користувачів Юросіб близько 100шт тарифи Юросіб від 250 до 4000грн. Перспектива до 4000 абонів. Продаж не терміновий. На запитання чого так дорого відповідь одна "Бо, я ціную свій час та свій бізнес". Прохання не писати тим хто хоче просто так поспілкуватись, обсудити ціну, чи просто висказати свою думку. всі питання в лс. Хотілка 250$/абон.
 7. Для довідки. Всі монтажники раніше працювали у нас, просто розділили щоб не було розпилення коштів на зп, на відпустки, на бензин на ремонт авто, на онушки, на антени, на кабеля і так далі. На рахунок підняття цін ФОПом, шкода що такий маразм є у Вашій голові, це єдиний заробіток ФОПа, він під це спеціально створювався, якщо ФОП захоче підняти ціни на обслуговування розриваємо з ним договір, і він не зможе ні підключати абонів, ні тягати оптику і так далі, Він місяць посидить без роботи і влізе в борги, бо зп платити потрібно, налоги потрібно, аренду потрібно і так далі.
 8. Круто придумали. Жгите исчо... А взагалі по факту, я так розумію сказати нічого.
 9. Читайте уважно, ФОП купляє антени, онушки, кабло - робить підключення і на цьому ще й заробляє.
 10. В плані обслуговування. Обслуговує всю мережу ФОП, який заробляє на підключці абонів, на монтажу БС -(символічна плата), на протяжці оптики -символічна плата, + 10грн/ абон в місяць(обслуговування мережі), всі поломки машини, абонів і зп монтажників, інструменти і так далі то головна біль ФОПа.
 11. Продам мережу PON + FTTH + Wi-Fi в Вінницькій та Житомирській обл, 2 райцентра + близбко 30 сіл, кількість абонентів ~1k, кількість заявок на підключення +-100. Продається Фірма Юрособа з Ліцензіями на 5Ггц та 2.4Ггц Кількість працівників 3 (керівник, бухгалтер, монтажник) Підключку та обслуговування виконує окремо ФОП як дилер по договору. своїх монтажників не тримаємо, лише один який обслуговує мережу у віддаленій точці за 150км. Всі дозвільні та первинні бухгалтерські документи є внаявності. Мережа станом на сьогодні будується, є велика перспектива розвитку. конкуренції в основному по селах немає, тільки по райцентру, активно переводимо абонів з радіо на оптику. Ціль продажу: Життєві приоритети та переїзд в іншу точку України. АРПУ - 180грн В селах мінімальний тарифний план 160грн, піднімаємо до 180 та 200грн Користувачів Юросіб близько 100шт тарифи Юросіб від 250 до 4000грн. Перспектива до 4000 абонів. Продаж не терміновий. На запитання чого так дорого відповідь одна "Бо, я ціную свій час та свій бізнес". Прохання не писати тим хто хоче просто так поспілкуватись, обсудити ціну, чи просто висказати свою думку. всі питання в лс. Хотілка 250$/абон.
×