Jump to content

LBS

Muggles
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LBS

 1. Так у них виглядає приватний сектор тобто 310, 320 , 350 грн
 2. Ну що панове присяжні, лід тронувся. Перший і сміливий пішов, очікуємо і ваші ракети! Думаю вже не будете так боятися справедливо, згідно індекса інфляції підняти ціни?
 3. Ви мабудь не маєте відношення до даного бізнесу, якщо оперуєте такими цифрами з Польщі, то там і залишайтесь. Наші працівники мають гарну зарплату, всі хто їздив раніше на заробітки повернултся до нас. І доречі, ви знаєте хто такі магістральщики? Так от, вони купують закордонний трафік за євро та доллар, а отже підняття ціни за трафік на 25-30 відсотків буде з нового року, і нехай хто та що тут не говорить, а підняття ціни на послугу буде неминучою!
 4. Тут я вас підтримую на всі 1000%, саме тому і підняв дану тему. Вище було сказано що "паяльник", це я про тих хто в 90-их паяв різні пристрої, потім розгортав домашню мережу телебачення, а потім вітушку через вікна сусідам тягнув. Час проходив- навчився тягати кабелі, а бізнес школу не зумів закінчити, от тому і такий парадокс, самі собі яму і викопали. А крупняк вижеве, бо деякі в цей бізнес увійшли через відмивання державних коштів.
 5. Це ви маєте на увазі тих депутатів, що відмивають кошти через якоби крупних провайдерів? Бачили ми таких, коли ми невеличкі і давали такий опір, що ті телефонували і спочатку пробували домовитись, а коли не вийшло почали погрожувати.
 6. Спочатку нехай вжарять спекулятивний НБУ, що за один день кинув населення на 25% з курсу 29 на 36, надрукувавши кучу паперу. Тендери та контракти були підписані по 26 а розрахунки провели по 36, то це що? По темі: кожен сам має підняти ціни залежно від своєї обстановки, а не чекати поки сусід підніме... Так не виходить! Я розумію одне, ніколи паяльник не стане бізнесменом!
 7. Тобто мінімальний тариф складає 360 грн, а в Україні мінімальний 60 грн. у деяких провайдерів, а по Києву 100-150 грн. Виходячи з даних інфляції, та курсу долара 26+70%=44,20 грн за долар, тоді за тариф повинно бути 150+70%=255 грн. за 100 мб/с Так, бачив! Тут Датагруп також читає, але саме названня Воля-кабель, то як матюк по Києву. Тому у них і ціна для заманювання 125 грн, а на самому ділі то 380 грн з телебаченням з непортібними каналами (скаржились їх клієнти)
 8. Дорогі колеги! Пропоную обговорити болюче питання для всіх провайдерів про загальне підняття тарифів, оскільки долар сьогодні вже 45 постукав в двері, а наші тарифи від 2-5 доларів за 100 мбіт/с. Мовчимо що все обладнання купується за той нещасний долар, а кабель вже для обслуговування по 6грн, паливо дороге, та щей акциз піднімуть, тому з такими темпами деякі будуть працювати на заводі, а бо ж якимось заправщиком на АЗС. Ви знаєте чим відрізняються інтернет-провайдери від других спеціальностей, тобто другого бізнесу? А рівно тим, що другий бізнес уміє домовлятись, та плавно підіймают
 9. Ви знаєте чим відрізняються інтернет провайдери від других спеціальностей, тобто другого бізнесу? А рівно тим, що другий бізнес уміє домовлятись, та плавно піднімають ціну коли все росте, а ми сидимо і дивимось, нехай хтось підніме, а я опущу тариф. Так до чого я це веду, що з такими темпами деякі не те що шаурму готувати будуть, а будуть працювати на заводі підмітайлом. Дорогі провайдери, давайте домовимось про підняття тарифів, бо долар 45, а у нас тариф за 100 мбіт/с лише 2-5 доларів.
 10. Объявление актуально, цена 1350$
 11. Срочно! Цена снижена 1400$
 12. Вы кто? монтажник? бригадир? мастер по настройке? Вы запятых не видите, это все разные люди, мы не указали что требуется "all in one"
 13. Реально мы не на рыбалке! Времени с вами дискусировать нету и с такими высказывания нету даже что-то объяснять. Если у вас только в апреле работа, то у нас она 24/7/365/ Всего вам хорошего!
 14. Интернет-провайдеру требуются на работу: - монтажник, - бригадир, - мастер по построению и обслуживанию сети ПОН. Ждем от тебя: Коммуникабельности. Находить общий язык с пользователями - это наше кредо. Порядочности. Не требует комментариев. Полной отдачи. Работа должна выполняться только качественно. Навыков работы с ПК на не менее чем среднем уровне. Умение работать с электроинструментами. Водительские права Категории Б, и опыт вождения. Умение работать со сварочным оборудованием ВОЛС Умение аккуратно и эстетично проложить оптические волокна в
 15. В связи с приобретением нового аппарата, продам сварочный аппарат Fujikura FSM-17S использовался бережно, установлен новый аккумулятор, наварили всего 1825 сварок. Обслужен и полностью функционален. Цена 1700$
 16. Продам БУ антенны RouterBoard RB Mikrotik SXT 5Hnd - цена 800 грн. за шт. Оптом дешевле но не намного ))) В комплекте точка, бп и инжектор, все рабочее и проверенное.
×
×
 • Create New...