Перейти до

kettle

Маглы
  • Всього повідомлень

    46
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    2

Все, що було написано kettle

  1. Знов хто в ліс хто по дрова. Вам треба визначитись діляться з нами технологіями чи ні, у вашому розумінні?. З вашої логіки(з чим я погоджуюсь) постачання готової продукції в магазин не тотожне з тим що вони діляться з нами технологіями. Бо як ви вже зазначили навіщо тоді підписують в таких компаніях NDA. А коли ми значит говоримо про польську компанію то їй не дають розвиватися бо вона постачає продукцію у війська. Тут як анекдоті або хрестик зніміть або трусики надіньте. Ви напевно ще про Реверсінженірінг натякнули, це ж не від хорошого життя доводиться робити, а коли в тебе немає доступу до готової технології. Скільки це займає часу і як воно впливає на вартість готової продукцію ви напевно і самі знаєте. Ну або знайомі з історією впк Ірану і яку роль там відіграв Китай, як постачальник технологій. Дякую подивлюсь, потім напишу свій відзив, якщо ви не зануритесь до того часу повністю на своїй субмарині). Дивився той канал в тг щодо дронів у рашистів, що ви рекомендували. Досить корисне джерело інформації, за нього теж дякую.
  2. "Капітан схоже ми тонемо, вода уже пішла вище ватерлінії?". Добре що ви не спромоглись навіть першу сторінку відкрити, перш ніж щось доводити. Але якщо і спромоглисьі там як ви кажете там є щось, що б міняло весь розклад, ви б напевно написали але ніт? До речі - не грав. Чув що така є, але мені більш цікава гра у реалі, прокачувати себе як перка у грі. Нажаль сейвів немає, тому тре думати довше та ретельніше, щоб дойти до боса А ви, які звикли до сейвів у грі - у житті маєте саме з цим табли, в житті немає змоги почати з будь якого моменту, де засейвився Дякую, це справді корисна відповідь,... якщо порівнювати з попередніми по темі мого зауваження. Але ви тягніть і далі, винируйте, бо вже палуба вся у воді?
  3. З пустого в порожнє, знов ж таки чого був це й абзац про корпорації і наше неможливе існування без інтернету в розрізі що ця компанія з Польщі взагалі то і до України вона ніяк зі своїми технологіями не відноситься, один Бог напевно знає. . Ну добре я вам підіграю і продовжу цю тему, більш простіше скаж, чому корпорації в розвинутих і цивілізованих державах та й в диктатура завжди будуть під ногою держорганів. Два слова - монополія на насилля. Як тільки монополія на насилля у держави зникне є, тоді як ви сказали і " погутарим".
  4. Шановний, протріть очі або окуляри надягніть. Я теж саме написав. Це ви тут розповідаєте що ця компанія допомогає ЗСУ. Я вам навів приклад, що постачання готового продукту не є тим самим що і поділитися якоюсь технологією. Для далеких навіть в душки поставив слово "маємо" технології.
  5. Самі тут же критикували своїх співрозмовників про лиття води в тексті, а самі тут налили по самі вуха. Значит коротка ваша відповідь: " - ну и что, что не связаны, а вы докажите что не продают в Украине свой товар. -А знаете что будет если света не станет? Вы все умрёте без технологий вот так вот. Поэтому лучше ходите платить налом в кассу. -Да и они ничего такого не делаю пилят софт себе и все" Ну по першому пункту, ви зайдіть в будь-який магазин і охрінієте від того скільки технологій ми "маємо". Тут технології і apple i Samsung і Dell пзд що коїться. Але чи дорівнює імпорт товару до передачі технології? Риторичне запитання Друге, моє улюблене, про кіберпанк і нашу залежність від технологій. Відкрили для нас америку що все пов'язано з технологіями сьогодні і типу без інтернету і світла нам не вижити. Ви вже там бункер собі викопали, почали знімати всю готівку з рахунків, чи як, хочаб провели провідний телефон додому? Не знаю як там складеться в майбутньому з владою корпорацій, сьогодні ж всі вони виконують закони і розпорядження державних органів, але Cyberpunk 2077 я теж грав, цікава реалізована задумка, хоч і далеко не нова.. До чого тут ви написали про це цілий абзац, яку "дельную мысль" він містить, питання яке напевно буде без відповіді. І третє самі ж обрали компанію для прикладу, і самі ж написали потім що компанія нічого сама окрім коду не робить. Ну добре будемо знати. Можна було просто визнати пройоб і написати, що невдалий приклад ви обрали. Не довелось би писати розлогий текст не по суті вказаних зауважень щодо фірми РАДАР СІС. P.s. поділяться джерелами інсайдів звідки ви знаєте що хлопцям цієї компанії РАДАР СІС дають розробляти, а що ні. Можна в особисті повідомлення, щоб великий брат не прочитав.
  6. Цікава у вас теорія змови щодо RADAR SYSTEMS SP. Z.O.O.. Є одна проблема, фірма зареєстрована і знаходиться в Польші. Те що там буде керівник або працівники українці ніяк не впливає на доступ до технологй України, бо вона тут ніяким боком і не має доступу до технологій цієї компанії, як практично так і юридично. https://polishdefenceindustry.gov.pl/ukr/про-нас/ Добре що у нас тут дискусія егеж, ви ж не будете заперечувати що це "дельное замечение".
  7. "Ваш суб'єктивний погляд" вам сильно "допоможе" в спілкуванні з дежавнимим органами та судом). Сподіваюсь це теж ваш сарказм. Бо, як ви вже скзали, не треба бути юристом щоб розуміти норми Конституції, в якій дуже чітко прописано, що незнання закону не звільняє вас від відповідальності і кожний закон ВРУ відповідає конституції України, до поки протилежне не встаовлено Конституційним судом. Хто і за яких умов може звертатися з такою скаргою або зверненням до Конституційного суду, ви знов таки самі зрозуміли із тексту Конституції.
  8. Такої ж думки як і ви dead. Тему перетворили в срач. Не знаю всю предісторію стосунків людей які приймали участь у цьому срачу, але яка взагалі різниця. Якщо ви тут такі великі спеціалісти, критики невьїбені, то запропонуйте яккесь рішення. Написати хейт, накинутись на когось з критикою це ваш профіль? Сподівюсь ви так само сильно допомогаєте армії, як тут тексти з підйобами одне одного строчите.
  9. з того часу багато що змінилось, ви ще згадайте як за царя гороха люди жили. Там до вас вже декілька раз написали, що АМКУ це орган ці спеціальним статусом його повноваження досить широкі. Ви даєте дуже шкідлуву пораду коли пишите що ще й рахунок треба виставляти. Почитайте те що я виділив зі статті 22-1 закона про АМКУ
  10. згоден, що як для ударного фпв дрона ідея з оптоволкном так собі. Проте дл зв'язківців це непоганий спосіб налагодити тимчасовий захищиний зв'язок з якоюсь позицією, куди дістатись важко і зв'язок потрібен зараз. Тому на мою думку ця ідея можливо в подальшому буде реалізована для інших цілей.
  11. Не буду повторюватись. Просто подивіться мою першу відповідь вам
  12. Ваш жарт з часом дуже застарів. Або ж придумайте щось нове і не повторюйте ваші відповіді, які ви використовуєте по за замовчуванням для запитань по убіллінгу, або ж візьміть пару уроків у справжніх стендаперів.
  13. Пичому тут умнішим за сбу. Питання в тому чи кожний провайдер повинен реєструватися?
  14. Згідно Розпорядження НЦУ від 31.01.23 №67/850 Постачальникам електронних комунікаційних мереж та/або послуг повинні здійснити реєстрацію в системі фільтрації фішингових доменів (MISP) та забезпечити подальше здійснення фільтрації фішингових доменів на рекурсивних DNS-серверах. В той же час із самому регламенту, який додано до данного розпорядженн, зозуміло, що такий обов'зок виникає не у всіх постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг, а лише у тих які є Проайдерами DNS. Визначення провайде DNS вказано у регламенті " -це постачальник електронних комунікаційних мереж та/або послуг, який надає кінцевому користувачу (пов'язану) послугу з отримання інформації про домени (DNS);;" Так як я юричт, дпомогаю провадеру з дозволами, документамине і сильно в цьому не розбираюсь, допоможіть зрозуміти, чи на всіх провайдерів розповсюджується дана вимога? Чи це стосується лише певних провайдерів, які згідно наведеного визначаення надають якусь "пов'язану послугу з отримання інформації про домени (DNS)" ? Що це взагалі за послуга така? Поділіться власни довідом якщо вже вирішували це питання. Я дзвонив в НЦУ, по телефону вони відповіли коротко, що це відноситься лише до тих провадерів які мають DNS сервер. І це теж завело мене ще в бльший тупик, бо визначення днс сервера в законодавстві не має як і "пов'заних послуг...", а вікіпедія дає дуже обширне визначення.
  15. И прошу заметить 20% от 9000 это 1800, то есть чек должен был прийти на 10800, а не как на 12000, они в край оборзели.
  16. Но скажите мне каким боком тут электрики, мне что люди стали больше платить или я работаю на зарплату этих лодерей???
  17. Подскажите у кого пришли уже новые платёжки от элетюктриков за этот год? Мне вот пришло на 3000 грн дороже чем в прошлом году. Как вы справляетесь с этими кровососами????
  18. kettle

    Ubilling + mikrotik

    я живу в маленьком районном центре далеко от областного центра, где не водятся такие админы
  19. kettle

    Ubilling + mikrotik

    читал. Но я так и непонял работает ubilling с базой самого NASа или базу нужно вбивать заново. Потому что по инструкции дальше микротик должен быть сброшен до заводских настроек, что само себе уже означает невозможность работать с уже существуещей базой абонентов Mikrotik. Или я не рав?
  20. kettle

    Ubilling + mikrotik

    В микротик уже есть забитые абоненты. Подключение неоднородно. Есть подключения по статическому IP, есть по динамическому IP + MAC и третьи подключены по PPOE.
  21. Доброго времени суток уважаемые форумчани. Решил попробовать Ubilling в качестве биллинга в своей сети, которой до этого напрямую(голыми руками) управлял через Mikrotik. Читал документацию КучаГен aka MultiGen. Но в данной схеме(где Ubilling имеет свой отдельный WAN и LAN) меня не устраивает то, что сервер Ubilling фактически берет на себя функции Mikrotik и как я понял не может работать уже с существующей базой на Mikrotik. Я бы хотел чтоб Ubilling работал с базой Mikrotik просто подключённый к нему через LAN как тот же mikbill. Возможно ли так настроить Ubilling и если да, то как? Буду очень рад вашим советам. Gracias
×
×
  • Створити нове...