Jump to content

RUDAKI-IX

Muggles
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Обычный

About RUDAKI-IX

 • Rank
  Пролетал Мимо

Контакты

 • Сайт
  rudaki-ix.net

Recent Profile Visitors

2,897 profile views
 1. Слухайте сюди поважний дятел, перж ніж кудись когось послати потрібно самому спочатку сходить і прийти розповісти як там добре/погано. Якщо тобі щось не подобається - це твої особисті проблеми.
 2. Так тоді не потрібно інших вчити як щось будувати і розповідати що робити з грошима які не твої. Маю на це сумнів. Хочу повідомити що провайдери які постраждали в наслідок бойових дій та знаходиться в регіонах де складна ситуація - підключення та порт безкоштовно. Наближаємо нашу перемогу разом та розбудовуємо зв'язок який потрібно всім.
 3. До того моменту поки Гугл не оновить пиррінгДБ ми не можемо розголошувати це. Така угода, це новизна так як Гугл змінює політику роботи з ІХ, навіть виходять з деяких ІХ де не можуть виконати технічні умови, мінімальне підключення в гугл це два порти 10, але ми завчасно погодили агрегацію портів та зарезервували потрібну кількість портів в кожному напрямку і максимально швидко зможемо збільшити полосу при потребі. 💯
 4. Гарна новина для пернатих друзів: Гугл вже в ІХ. Тепер дятли скажуть що треба порнохаб бо попит ?
 5. Оскільки час демонструє що публікувати тут якісь новини немає сенсу так як відразу тут збираються папуги які полюбляють все обісрати та флуд влаштувати, а залишити народні маси без можливості отримання інформації буде не зовсім правильно, то новини будуть публікуватися на каналі в телеграм: https://t.me/+4EiDTAQVZsg4MGQy тому хто бажає додається, справа кожного особисто і парубок нікого не примушує. Всім здоров'я, мирного неба і перемоги.
 6. Дір-100 на RS і срані сіськи для доступу.😀 Головне в копиці не заблукати. А що хтось забороняв ?
 7. Диванні фінансові експерти завжди знають що треба робити іншим😌.
 8. Нагадаємо, залишається декілька днів до закінчення терміну даної пропозиції.
 9. Це лише статистика, ніякого відношення до брокерів і комерсантів - відношення немає, а на загальному фоні зростання трафіку IPv6 в мережах - типова ситуація.
 10. Трішки цікавої інформації: Якщо коротко то префіксів IPv6 більше ніж IPv4. Також хочу нагадати що через учасників обміну можливий безкоштовний транзит IPv6.
 11. Але кожен має право вибирати, альтернатив вистачає.
 12. Л9, корпус 2 За іншими адресами можливості також присутні. Надайте ТУ куди потрібно.
 13. Кількість учасників обміну зростає. Були запити щодо безкоштовного періоду на підключення щоб спробувати, то повідомляємо: З 1 березня по 15 квітня (для тролів уточнення що мова про 2024 рік!) безкоштовно підключення та порт для проби на 3 місяца - безкоштовно. Тобто без будь яких платежів в сторону точки обміну, сплата тільки за кросування (звертайтеся за допомогою в пошуках оптимального рішення). Далі якщо вирішили залишити то сплата лише за порт (плата за підключення не буде нараховуватися). Також деякі учасники обміну можуть безко
×
×
 • Create New...