Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано RUDAKI-IX
-
Доброго дня. Гарна новина від RUDAKi-IX: ми збільшили локації на яких є можливість підключення в Києві а також у Львові. Актуальний список на сайті https://www.rudaki-ix.net/dc-rudaki-ix/
-
Слухайте сюди поважний дятел, перж ніж кудись когось послати потрібно самому спочатку сходить і прийти розповісти як там добре/погано. Якщо тобі щось не подобається - це твої особисті проблеми.
-
Так тоді не потрібно інших вчити як щось будувати і розповідати що робити з грошима які не твої. Маю на це сумнів. Хочу повідомити що провайдери які постраждали в наслідок бойових дій та знаходиться в регіонах де складна ситуація - підключення та порт безкоштовно. Наближаємо нашу перемогу разом та розбудовуємо зв'язок який потрібно всім.
-
До того моменту поки Гугл не оновить пиррінгДБ ми не можемо розголошувати це. Така угода, це новизна так як Гугл змінює політику роботи з ІХ, навіть виходять з деяких ІХ де не можуть виконати технічні умови, мінімальне підключення в гугл це два порти 10, але ми завчасно погодили агрегацію портів та зарезервували потрібну кількість портів в кожному напрямку і максимально швидко зможемо збільшити полосу при потребі. ?
-
Гарна новина для пернатих друзів: Гугл вже в ІХ. Тепер дятли скажуть що треба порнохаб бо попит ?
-
Оскільки час демонструє що публікувати тут якісь новини немає сенсу так як відразу тут збираються папуги які полюбляють все обісрати та флуд влаштувати, а залишити народні маси без можливості отримання інформації буде не зовсім правильно, то новини будуть публікуватися на каналі в телеграм: https://t.me/+4EiDTAQVZsg4MGQy тому хто бажає додається, справа кожного особисто і парубок нікого не примушує. Всім здоров'я, мирного неба і перемоги.
-
Патрубок пропонує а не хоче, нічього писати що попало. А хто вирішив що в ІХ обов'язково має бути Гугл, муголь і так далі ? А що Вам хтось змушує платити дох#@ ? Вбили ринок ШПД тепер давай і за ІХ, їм головне пелюшки подавай, шлюх і Джек. І вам не хварати.
-
Дір-100 на RS і срані сіськи для доступу.? Головне в копиці не заблукати. А що хтось забороняв ?
-
Диванні фінансові експерти завжди знають що треба робити іншим?.
-
Нагадаємо, залишається декілька днів до закінчення терміну даної пропозиції.
-
Це лише статистика, ніякого відношення до брокерів і комерсантів - відношення немає, а на загальному фоні зростання трафіку IPv6 в мережах - типова ситуація.
-
-
Трішки цікавої інформації: Якщо коротко то префіксів IPv6 більше ніж IPv4. Також хочу нагадати що через учасників обміну можливий безкоштовний транзит IPv6.
-
Але кожен має право вибирати, альтернатив вистачає.
-
Л9, корпус 2 За іншими адресами можливості також присутні. Надайте ТУ куди потрібно.
-
Кількість учасників обміну зростає. Були запити щодо безкоштовного періоду на підключення щоб спробувати, то повідомляємо: З 1 березня по 15 квітня (для тролів уточнення що мова про 2024 рік!) безкоштовно підключення та порт для проби на 3 місяца - безкоштовно. Тобто без будь яких платежів в сторону точки обміну, сплата тільки за кросування (звертайтеся за допомогою в пошуках оптимального рішення). Далі якщо вирішили залишити то сплата лише за порт (плата за підключення не буде нараховуватися). Також деякі учасники обміну можуть безкоштовно надати транзит IPv6 через ІХ. Всім мирного неба.
-
Для контент-генераторів в нас також надаються безкоштовно порти, а через партнерів-учасників можна замовили волокно від усіх популярних локацій в столиці. В нас відкрита політика, але якщо учасник має вибіркову політику маршрутизації то тут немає питань, в обміні він не бере участі, ІР адрес не має, будуємо по запиту влан і поїхали, не бачу ніяких обмежень, треба просто спілкуватися. Вітер чи ні це кожен вирішує для себе особисто.
-
З кожним підключенням працюємо індивідуально, відповідно черги немає. А хто забороняє взяти тестове підключення де порт безкоштовний на певний період (період знову таки від індивідуальних домовленостей) та вирішити чи потрібно чи ні? Про яку саме ІХ йде мова ? RUDAKI-IX - це незалежна точка обміну трафіку, жоден з операторів немає впливу. Обмін здійснюється за правилом "Всі-Всім". Вибір даної локації обумовлений умовами розміщення та швидкість реакції. Якщо є то замовляйте підключення)). Нажаль на Г50 (тим кому навадави запити) довго тягнули, не надавали чіткої потрібної інформації, але в планах є розширення і на локації Г50. Я розумію тема цікава що практично всі тролі збіглися, давно такого не було і ось знову ?. І ще тим хто не бажає платити за кросування то нехай надсилає свої пропозиції, будемо думати як зменшити витрати на підключення та щомісячні платежі. Вже зараз можна взяти підключення через діючих учасників обміну. Часи зараз самі знаєте які, і ситуація чудово показала що не буває зайвих генераторів та пального, каналів зв'язку та резервних маршрутів.
-
Це все ?
-
Раді повідомити Вам гарну новину: Точка обміну трафіку RUDAKI-IX достигла 5 учасників. Станом на сьогодні загальна кількість мереж 977 (IPv4+IPv6). Декілька учасників ще в процесі підключення. Обладнання розміщено на Л9, корпус 2. Вартість приєднання до мережі обміну трафіку складає: 1500 грн. Плата за порт швидкість 10 Гбіт/с складає всього 2000 грн. на місяць (сюди вже входить вартість організації кросу із сторони RUDAKI-IX). Також продовжується Безкоштовно надаватися порти для учасників які працюють виключно по IPv6, сплата за кросування в даному випадку вже за рахунок учасника. Особливо варто відзначити що для навчальних закладів підключення та порт надаються безкоштовно. Оптичні модулі із сторони ІХ - надаються безкоштовно в усіх випадках. Продовжуємо далі працювати і розбудовувати мережу обміну. www.rudaki-ix.net
