Search the Community
Showing results for tags 'керований'.
-
Отже, пристрій потрібен щоб зібрати трафік з 4 некерованих коммутаторів та віддати на аплінк, а також на файлообмні із сервером, який потрібно включити в цей же світч. Машин до 35, теоретично може вирости до 50, але це малоімовірно. Аплінк до 10мб (скоріш за все до 5 мб.). Швидкість по локальній мережі до 100 мб. Дуже бажане зеркалювання портів/трафіку. Бюджет до 2 тисяч. Дивився D-Link DGS-1100-10/ME, але там не потрібні SFP-порти за які не хочеться переплачувати, D-Link DGS-1100-08 - малувато портів і відгука на розетці не дуже радують. Взагалі можливо за ці гроші купити щость пристойне?
