Перейти до

Будівельна ліцензія.


Рекомендованные сообщения

Хотів запитати шановне панство :) . хто з вас має цю ліцензію, як вона точно називається, наскільки вона потрібна, і яким чином її можна отримати найпростіше.

 

Наскільки я зрозумів трохи погугливши, що є будівельна ліцензія для прокладки слаботочних дротів (або щось типу того), щоб офіційно її отримати треба щоб в штаті були будівельники з відповідною освітою, а неформально її можна замовити в юридичних фірмах і там можуть все підлаштувати.

Так от ті хто пройшов цей шлях підкажіть найоптимальніший шлях. Передусім цікавить Київ.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

сильно сомневаюсь что кто-то станет рассказывать в какой фирме и как ему "підлаштували". :-) может в личку кто предложит разве что.

 

а вообще на сколько знаю - оч много народу без tynjq лицензии работает и не парится.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
сильно сомневаюсь что кто-то станет рассказывать в какой фирме и как ему "підлаштували". :-) может в личку кто предложит разве что.

 

а вообще на сколько знаю - оч много народу без tynjq лицензии работает и не парится.

Кстати люди а кто-нить может показать как должен выглядеть проект на сеть?

очень любопытно просто.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
сильно сомневаюсь что кто-то станет рассказывать в какой фирме и как ему "підлаштували". :-) может в личку кто предложит разве что.

 

Буду вдячний якщо в лічку хтось щось корисне скіне. Але я так бачу що більшість переважно без такої ліцензії працює.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ребята, обычно всё делается проще - есть подрядчики, у которых есть эти документы, и вы просто оформляете разовые работы с ними - и вам не нужно штат держать и лицензия ненужна. Так работает Оптима, так работают многие остальные и мы так работать будем, т.к. это самый оптимальный вариант - не нужно с бумагами возится и по государственным кабинетам бегать...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Хотів запитати шановне панство :( . хто з вас має цю ліцензію, як вона точно називається, наскільки вона потрібна, і яким чином її можна отримати найпростіше.

 

  Наскільки я зрозумів трохи погугливши, що є будівельна ліцензія для прокладки слаботочних дротів (або щось типу того), щоб офіційно її отримати треба щоб в штаті були будівельники з відповідною освітою, а неформально її можна замовити в юридичних фірмах і там можуть  все підлаштувати.

  Так от ті хто пройшов цей шлях підкажіть найоптимальніший шлях. Передусім цікавить Київ.

Есть такая лицензия. Выдана обласной администрацией под ООО. Вид деятельности - будивэльна дияльнисть и дальше перечень разрешенных работ. Подписывалась самим головою обладминистрации и нач. управления архитектуры. Пробивалась и делалась с помощью знакомого юриста. Цену не скажу, но не дорого.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...