Помогите freeradius 3 + Mikrotik
-
Зараз на сторінці 0 користувачів
Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.
-
Схожий контент
-
Від nightfly
Ubilling 1.5.2 rev 9302 Book of Endings
Зміни в структурі БД. alter.ini: нова опція FASTPROFITCALC_ENABLED, що вмикає швидкий підрахунок прибутку. alter.ini: нова необов'язкова опція KARMA_IN_PROFILE що вмикає показ карми в профілі користувача. alter.ini: нова опція SWITCHES_AUTH_ENABLED, що вмикає довідник даних авторизації пристроїв. alter.ini: нова опція PON_SCRIPTS_ENABLED, що вмикає підтримку скриптів OLT в ПОНізаторі. alter.ini: нова опція PON_ONU_FDB_SELFFILTER, що вмикає фільтр MAC-ів при відображенні FDB за ONU. alter.ini: нова опція USERBYIP_ENABLED, що вмикає виклик userbyip в RemoteAPI. alter.ini: пачка нових опцій PB_FASTURL_*, що керують поведінкою модулю відсилання коротких посилань на оплату. Модуль PONizer: виправлена помилка зникнення PON інтерфейсів при опиті BDCOM GP3600 Модуль “Профіль користувача”: для опису плагінів профілю та оверлеїв на кшталт “чорної магії” тепер опційно можливо вказувати link_target. Модуль “Панель задач”: для опису елементів панелі задач, тепер опційно можна вказувати LINK_TARGET. Модуль Записи телефонних розмов: вирішено проблеми швидкодії, при перегляді списку записів дзвінків. Модуль “Записи телефонних розмов”: більше не призводить до вичерпання пам'яті процесу, при перегляді великих архівів дзвінків. Модуль “Записи телефонних розмов”: новий аудіо-плеєр для прослуховування записів з візуалізацією аудіо-хвилі. Модуль “Пошук оплат”: реалізовано можливість швиденького підрахунку прибутку по обраних чекбоксами платежах. Модуль УКВ: реалізовано можливість швиденького підрахунку прибутку по обраних чекбоксами платежах. Модулі Мапа обладнання та користувачів: трішки вичищено код. Ліпше не стало. Модуль “Мапа будинків”: поле пошуку при розташуванні будинку, тепер попередньо заповнено локацією, при переході за посиланням “розташувати на мапі”. Модуль “Панель задач”: опція TB_QUICKSEARCH_INLINE змінила свою поведінку, та може тепер приймати значення 0|1|2. Модуль “Звіт по трафіку”: виправлено проблему відображення графіків OphanimFlow для NAS на роздільних здатностях менше ніж FullHD. Кабінет користувача: в модулі “Відеоспостереження” відображення попереднього перегляду каналів користувача, стало трішки притомнішим. Сховище зображень: трішки покращено поведінку форми завантаження. RemoteAPI: новий виклик onusigcompressor, що радикально стискає розпухаючі дані історії сигналів ONU. RemoteAPI: новий виклик pbxmonrefill, що оновлює кеш записів телефонних розмов. RemoteAPI: новий виклик userbyip, що повертає дані про користувача за його IP. OpenPayz: в бекенді та фронтенді platon виправлено проблему диких заокруглень, при вказанні зовнішньої комісії.
Повний чейнджлог
Оновлена демка
-
Від ppv
Після оновлення до 1.5.1 не відображаються сигнали на
OLT BDCOM P3310B (Device version10.1.0B)
та
P3608-2TE (Firmware Version10.1.0E).
3310C та P3608B ніяких проблем немає, знімає все добре.
З GPON3600-8 все зрозуміло будуть виправлення в Ubilling: 1.5.2.
Може в когось було щось подібне? Хочу знати куди копати.
-
Від GMelик
Вітання! Наперед вибачаюсь з тупі питання! Але мені потрібна допомога з вирішенням проблеми роботи wifi. Загалом ситуація наступна: є офіс куди заведений інтернет, роль маршрутизатора виконує Mikrotik hap ac2 з вимкненими wifi інтерфейсами до якого через кабель підключено кілька пк підмережа та до нього ж підключена точка доступу Mikrotik cAP ax (з своїм dhcp) до якої і підключається більшість ноутбуків/телефонів та інших пристроїв з підтримкою wifi. Проблема наступна: регулярно відбуваються збої в роботі інтернету на пристроях які підключені до точки доступу, інколи просто вилітає віддалений робочий стіл (підключений через vpn), а інколи техніка переключається з 5г мережі на 2г. Спроби пінгувати точку показують що є регулярні стрибки пінга від 1-2 мс до 400-500-600+ мс (міряв як через cmd так і pingplotter) на різних пк, через netmonitor видно що стрибає якість сигналу від 40 до 70-80 і назад, при тому що телефон не переміщається і знаходиться за 2-3м від точки.
Спочатку думав на налаштування точки - перепробував різні частоти, нічого не змінилось. Переміщав точку в різні місця - результату 0. Вмикав wifi інтерфейс на прихідному тіку, картина та ж що і на точці.
І на 2г і на 5г ситуація плюс мінус однакова.
Допоможіть зрозуміти, що може спричиняти такі збої та головне як з цим боротись?
-
Від Люкс Мобил
Нові з гарантією 12 міс
Маршрутизатор MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS
Комутатор керований рівня 3 Mikrotik CRS518-16XS-2XQ-RM
Комутатор MikroTik CRS326-24S+2Q+RM (24xSFP+, 2xQSFP+, USB, 1хRJ45)
Комутатор MikroTik CRS312-4C+8XG-RM (8xGE PoE, 4xCombo, USB, 1хRJ45)
Комутатор MikroTik CRS504-4XQ-IN
Комутатор керований MikroTik CRS510-8XS-2XQ-IN
0674400029 Роман (viber, telegram)
-
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас