Jump to content
Local
OFS

Проектні та будівельно-монтажні роботи "під ключ"

Recommended Posts

Надійна, досвідчена повністю укомплектована всім необхідним інструментом бригада, орієнтована на якісне і своєчасне виконання робіт, шукає замовлення за напрямком "Проектування та будівництво ліній зв'язку "під ключ" ". Зацікавлені у взаємовигідному постійному співробітництві. 

 


Виконуємо роботи:
1. Прокладання усіх видів/типів кабелів (оптичних, мідних, коаксіальних, електричних) усіма можливими способами:
- по кабельній каналізації;
- по опорах, між будинками;
- в грунті в трубці;
- всередині та по фасадах будинків, будівель, ТРЦ;
- на висоті вище 5м, вище 8м.
2. Збірка та монтаж антивандальних шаф, точок колективного доступу (ТКД), телекомунікаційних шаф, стійок, під'їзних розподільчих коробок (ПРК).
3. Зварювання оптичних волокон: монтаж оптичних боксів, муфт, ODF.
4. Зрощування мідних жил, монтаж патч-панелей, телефонних плінтів, боксів, муфт.
5. Встановлення розгалужувачів та дільників для кабельного телебачення.
6. Монтаж кабельних трас: кабельні короба, металеві лотки, труби, міжповерхові стояки слабких струмів.
7. Монтаж структурованих кабельних систем (СКС), локальних оптичних та мідних мереж.
8. Ревізія кросу, АТС, серверних, лінійно-кабельного майна.
9. Проектування/розробка/оновлення технічної документації.


Відкриті для усіх пропозицій щодо співпраці не тільки з інтернет-провайдерами, операторами зв'язку, телекомунікаційних послуг, а й з забудовниками, генеральними підрядними організаціями, фізичними/юридичними особами. Також відкриті для разових/періодичних замовлень.

20170519_122907.jpg

20170522_093300.jpg

4.jpg

5.jpg

4в, 1-й під'їзд, 25-й пов, 2.jpg

4в, 1-й під'їзд, 25-й пов, 1.jpg

Жукова, 59, 3-й подъезд, 5-й этаж.jpg

Жукова, 59, ТКД,  подвал между 3 и 4 подъездом, 1.jpg

Жукова, 59, ТКД, подвал между 3 и 4 подъездом, 2.jpg

Жукова, 59, ТКД, подвал между 3 и 4 подъездом, 3.jpg

20180906_152945.jpg

20180906_160144.jpg

20180707_091859.jpg

20180707_111914.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By ahdpik137
      відрекомендійте провайдера м. Львів Володимира Великого 93а 
      до 100МБ влаштовує
       
    • By Maxxx
      Услуги прокладки подземных кабельных линий кабелеукладчиками. Проколы методом ГНБ. Есть вся необходимая техника.
    • By zedaz
      Привіт. Шукаю якісну трасу з точки обміна трафіком в Струмівці (Волинська обл) до Hetzner (decix-gw.hetzner.de) 
    • By CR7
      Абонентский терминал XPON- 14.6уе 
      Абонентский терминал GEPON ONU  1GE 13уе
    • By CR7
      Модуль оптический  GEPON OLT SFP, 1,25G, С+ 28уе
      Модуль оптический SFP, OLT, GPON, 1GE,1490/1310nm C++- 38уе
      Модуль оптический GPON OLT SFP, 1,25G/2,5G, C+ 28уе
      Модуль оптический  SFP+ 10G-1SM-1270nm-40LC- 60уе
      Модуль оптический  SFP+ 10G-1SM-130nm-40LC-60уе
      Модуль оптический SFP-1SM-1550nm-80SC- 20уе
      Модуль оптический SFP-1SM-1490nm-80SC-20уе
      Модуль оптический SFP-1SM-1310nm-3SC-7уе
      Модуль оптический SFP-1SM-1550nm-3SC-7уе
       
×