Jump to content
Local
SK-Tech

Продам нові GPON ONU Phicomm. Акційна ціна!

Recommended Posts

Вітаємо!

 

Продаються GPON ONU Phicomm PHIC601G

 

  • 100% сумісність з OLT ZTE, Huawei, Alcatel-Lucent, G-COM, BDCOM та інші, підтримує усі типи конфігурацій
  • сертифікована в Китаї оператором Chna Telecom, що свідчить про відповідну якість і дотримання усіх нрм при зборці, на відміну від V-Solution, HDV, TK- Link та іншого ноу-нейму сумнівної якості і походження
  • дуже швидко завантажується (8 секунд) і реєструється ( 15-20 секунд)
  • SFP C+ порт
  • 1 ethernet порт
  • европейський блок живлення в комплекті
  • рік гарантії.

 

ціна 13$ з ПДВ.

Взірці для тесту відправимо без передоплати.

 

20190614_120841996_iOS.thumb.jpg.92123c97f924ed4408aacb3077358d2d.jpg20190614_120910075_iOS.thumb.jpg.180621a150e462fec64d4bfef7748798.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Також є з серійниками Huawei (це коли OLT має vendor-lock.

phic601_collage.thumb.jpg.338fea105686ce98d6d729541c37d4a3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By marklar
      ПРОДАМ))
      RCI S-CFP(NA)FDa - 008 - 400 м( 4грн/м)
      5 ОНУ Foxgate 1001 WZ -325 грн/шт
      Две бухти (1000м) Finmark ftth001-sm-18 (1400грн/бухта) 
       
    • By Gydzon
      Продам новое:
      1. ONU TP-Link TX-6610 = 25шт. цена 400грн/шт.
      2. Оптический бокс FOB 04-16 = 20шт.  цена 300грн./шт.
      3. Скрепа для бандажной ленты = 20уп. (по 100шт.) цена 200грн./уп.
      4. Делитель оптический оконцованный 1х8 SC/UPC  = 54шт. цена 120грн./шт.
      5. Адаптер оптичний АР sc/pc = 1500шт. цена 2,5грн./шт.
      6. Адаптер оптичний АР sc/pc sx sm = 800шт. цена 2,5грн./шт.
       




    • By Meriamon
      Продам свитч HUAWEI Quidway S3928P-E1 (+шнур питания), б/у, так как был лишним, использовался значительно меньше, чем лежал на полке. Не ремонтировался!  Цена - 1650 грн.




    • By deltatelecom
      Продам  готовое решение для построение сети GPON.
      Само шасси - 1 шт, Питание 48в MPWC DC - 1 шт,  Модуль управления DCUM - 1 шт 
       Цена: 28000 грн

    • By bolda2005
      Продам нові SFF ZTE GPON C+ - 12 шт - 700грншт
×