Jump to content
Local
Sign in to follow this  
crazy_svyat

Куплю ОЛТ б.у.

Recommended Posts

Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By Beetle0510
      Продам новий OLT BDCOM P3616-2TE (гарантія 1рік) - 48000грн
       

       
       
       
       
      Продам б/у OLT BDCOM P3310B - 10000грн

       
       
      За детальнішою інформацією писати в приватні повідомлення!!!!
       
    • By VInService
      Необходимо: 
      1. OLT - 1 шт.
      2. SFP под ОЛТ - 1-2 шт.
      3. ONU - 60-100 шт.
       
      Предложения в ЛС
    • By antilock
      Повністю новий. Ні разу не включався.
      Брався під проект - так і стоїть без роботи. В додачу ще одне Onu.
      Комплектація:
      STELS GEPON OLT 4-PORT
      Кабель живлення OLT
      Кабель консольний OLT
      EPON ONU STELS
      Блок живлення ONU
      Ціна 10000грн. 
      +380674833404



    • By delfin
      Продам OLT BDCOM P3310B в хорошем состоянии. Настройки сброшены, в комплекте уши и кабель питания.
      Цена - 7500 грн.
       
       
       
       
       
       
       
    • By pavloptrovich
      Можлива знижка на кількості.
      Відправка Новою поштою. Доставка по всій Україні. 
      Перерахунок по актуальному курсу на момент оплати.
       
      WIFI
      Роутер WiFi Router TP-LINK 841N – 18 USD 
      Роутер WiFi Router TP-LINK WR850N – 16 USD 
      Роутер WiFi Router F3 – 15 USD
      Роутер WiFi Router Totolink N150RT – 12,5 USD                                                   
      Роутер WiFi Router Totolink N300RT – 13,5 USD    Ціну знижено!     
      Роутер WiFi Router Netis WF 2411E – 12 USD
      Роутер WiFi Router Netis 2411E – 13 USD
      Приставка MAG 322 IPTV SET TOP BOX – 54,6 USD
       
      OLT, ONU
      OLT BDCOM P3310C – 460 USD
      OLT BDCOM P3608-2TE – 990 USD
      OLT BDCOM P3616-2TE – 1930 USD
      OLT GPON, EPON ZTE C300, C320 – Під замовлення
      Абонентський термінал ONU EPON EXTRALIGHT 1GE – 13 USD  Ціну знижено!     
      Абонентський термінал ONU GPON  ZTE F601 – 17,5 USD
       
      Зварювальний апарат DVP 740 – 1550 USD
      Оптичний рефлектометрт МО1135S – 1300 USD
       
      SFP-1,25G-EPON(C++)-20SC – 54 USD
      PonBox 16 – 11 USD
      PonBox 8 – 10 USD
      FOR-02 (оптична розетка) – 0,7 USD
      PatchCord SC/UPC 3.0mm 1 метр – 0,8 USD
      PatchCord SC/UPC 3.0mm 3 метри – 1,35 USD
      Pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1.5 метра – 0,6 USD
      Splitter 1x2 PLC SC/UPC – 5 USD
      Splitter 1x4 PLC SC/UPC – 6,5 USD
      Splitter 1x8 PLC SC/UPC – 9 USD
      Гільзи термоусаджувальні 45 mm – 0,04 USD
      Гільзи термоусаджувальні 60 mm – 0,04 USD
      Adapter SC/UPC Simplex SM Blue – 0,2 USD
      Конектор RJ-45 – 0,04 USD
       
      Кабель / кабельна арматура
      Траверс оцинкований (комплект) L 0.5/1.2 , M8 – 29 ГРН (траверса оцинкована 1.2 мм, шпилька, 2 гайки, 2 шайби)
      Траверс оцинкований (комплект) L 0.5/1.0 , M8 – 26,5 ГРН (траверса оцинкована 1.0 мм, шпилька, 2 гайки, 2 шайби)
      Натяжні кріплення “GAZIK” типу H3 – 9 ГРН
      Оптоволоконний кабель EXTRALIGHT!
      Кабель оптичний підвісний (1кН) Dragon / Максимальна відстань між опорами - 50м
      1 волокон - 2,74 грн / 1м
      2 волокон - 3,11 грн / 1м
      4 волокон - 3,76 грн / 1м
      8 волокон - 6,14 грн / 1м
      12 волокон - 7,18 грн / 1м
       
      Кабель оптичний підвісний (1кН) / Максимальна відстань між опорами - 70м
      1 волокон - 2,93 грн / 1м
      2 волокон - 3,42 грн / 1м
      4 волокон - 4,18 грн / 1м
      8 волокон - 6,41 грн / 1м
      12 волокон - 7,5 грн / 1м
       
      Кабель оптичний підвісний (1,5кН) / Максимальна відстань між опорами - 80м
      1 волокон - 3,61 грн / 1м
      2 волокон - 3,91 грн / 1м
      4 волокон - 4,70 грн / 1м
      8 волокон - 7,22 грн / 1м
      12 волокон - 8,79 грн / 1м
       
      Кабель оптичний підвісний (2,5кН) / Максимальна відстань між опорами - 120 м
      2 волокон - 5,48 грн / 1м
      4 волокон - 6,22 грн / 1м
      8 волокон - 8,31 грн / 1м
      12 волокон - 9,73 грн / 1м
      16 волокон - 12,49 грн / 1м
      24 волокон - 13,99 грн / 1м
      Кабель волоконно-оптичний EXTRALIGHT в грунт, броня, типу 8 – Під замовлення / Ціни уточнюйте
       
      Патчкорд зовнішній клієнтський EXTRALIGHT 1kN SC/UPC 50 метрів – 253,85 грн
      Патчкорд зовнішній клієнтський EXTRALIGHT 1kN SC/UPC 75 метрів – 353,78 грн
      Патчкорд зовнішній клієнтський EXTRALIGHT 1kN SC/UPC 100 метрів – 430,19 грн
      Патчкорд зовнішній клієнтський EXTRALIGHT 1kN SC/UPC 125 метрів – 494,84 грн
      Патчкорд зовнішній клієнтський EXTRALIGHT 1kN SC/UPC 150 метрів – 583,01 грн
      Lan кабель - мідь!
      Кабель Extralight LAN (4x2x0,48 UTP cat.5E) indoor – 5,69 грн (мідь)
      Кабель Extralight LAN (4x2x0,5 UTP cat.5E) indoor – 6,21 грн (мідь)
      Кабель Extralight LAN (4х2х0,5 UTP cat.5Е) outdoor – 6,5 грн (мідь)
                   
      MIKROTIK
      Маршрутизатор MT RBD52G-5HacD2HnD-TC - 71 USD Ціну знижено!     
      Точка доступу MT RBcapGI-5ACD2nD – 72,9 USD
      Маршрутизатор MT RBcAP-2nD – 53,5 USD
      Точка доступу MT RBcAPL-2nD – 31,16 USD
      Маршрутизатор MT RB962UiGS-5HacT2HnT – 135,2 USD
      Маршрутизатор MT RB951G-2HnD – 80,9 USD
      Маршрутизатор MT RB952Ui-5ac2nD – 53,5 USD
      Маршрутизатор MT RB931-2nD – 21 USD
      Маршрутизатор MT RB951Ui-2nD – 45,9 USD
      Маршрутизатор MT RB750Gr3 – 63 USD 
      Маршрутизатор MT RB760iGS – 71 USD 
      Точка доступу MT RBmAPL-2nD – 27,1 USD
      Точка доступу MT RBmAP-2nD – 46,5 USD
      Маршрутизатор MT CSS106-1G-4P-1S (RB260GSP) – 58 USD
      Точка доступу MT RBSXT-5nDr2 – 60 USD          
      Точка доступу MT RBSXTsq-2nD – 41 USD         
      Перехідник живлення MT RBGPOE – 6,6 USD
       
      UBIQUITI
      Точка доступу UBNT LBE-M5-23 – 53,3 USD
      Точка доступу UBNT ROCKETM5 – 94,7 USD
      Точка доступу UBNT UAP-AC-LITE – 98 USD     
      Точка доступу UBNT UAP-AC-PRO – 168 USD   
      Точка доступу UBNT UAP-LR – 96 USD   
      Точка доступу UBNT AG-HP-5G27 – 77 USD       
      Точка доступу UBNT LOCOM2 – 53,3 USD
      Точка доступу UBNT LOCOM5 – 72 USD 
      Точка доступу UBNT NSM2 – 95 USD      
      Точка доступу UBNT NSM5 – 102 USD    
      Точка доступу UBNT PBE-M5-300 – 92 USD       
      Точка доступу UBNT PBE-M5-400 – 101 USD
       
      Звертайтеся за тел. 0978566981 (WhatsApp, Viber, Telegram, Skype: pavlopetrovich6)
×