Jump to content

Продам SFP,SFP+ 40G


Recommended Posts

Продам SFP
Link-All LC las24-t3155s-20-j ddm 1.25g 20km 100грн\шт 3шт
Link-All LC las24-t5531s-20-j ddm 1.25g 20km 100грн\шт 5шт
SFP+ 10g 1310 20km ddm 400грн шт
SFP+ 10g 1330 20km ddm 400грн шт
SFP+ 10g 1270 20km ddm 400грн шт
SFP+ 10g 1290 20km ddm 400грн шт
CWDM SFP+ 10g 1450 20km ddm 400грн шт
SFP+ 10g 1370 40km ddm 500грн шт
wnet laqs lr4m 40G qsfp+ 1310 10km MTP/MTO 3000 грн

RCI SFP-WDM-SM-0203B 1.25G Tx1550 3km SC 170 грн 
RCI SFP-WDM-SM-0203A 1.25G Tx1310 3km SC 170 грн

photo_2022-06-29_11-33-30.jpg

photo_2022-06-29_11-33-31.jpg

photo_2022-07-19_14-19-10 (2).jpg

photo_2022-07-19_14-19-10.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Продам SFP
Ethernet SFP модуль. 10/100/1000, RJ45 100м 400грн
SFP+ 10G-1SM-1270nm-20LC 24шт 600грн
SFP+ 10G-1SM-1330nm-20LC 31шт 600грн
SFP 100Мbit-1SM-1550-10KM-SC 1шт 50грн
SFP 1Gbit-1SM-1310-40KM-SC 1шт 250грн
SFP 1Gbit-1SM-1310-20KM-SC 1шт 250грн
SFP 1Gbit-1SM-1310-20KM-LC 3шт 120грн
SFP 1Gbit-1SM-1550-20KM-LC 5шт 120грн
SFP 1Gbit-1SM-1490-10KM-LC 3шт 120грн
SFP 1Gbit-1SM-1550-20KM-LC 1шт 120грн
XFPd-2SM-1310nm-20LC 10G 3шт 500грн
XFPd-2SM-1310nm-20LC 40G 4шт 1500грн
SFP 1Gbit-2SM-1310-10-20км 13шт 50грн13:31

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Продам SFP
Ethernet SFP модуль. 10/100/1000, RJ45 100м 400грн
SFP+ 10G-1SM-1270nm-20LC 24шт 600грн
SFP+ 10G-1SM-1330nm-20LC 31шт 600грн
SFP 100Мbit-1SM-1550-10KM-SC 1шт 50грн
SFP 1Gbit-1SM-1310-40KM-SC 1шт 250грн
SFP 1Gbit-1SM-1310-20KM-SC 1шт 250грн
SFP 1Gbit-1SM-1310-20KM-LC 3шт 120грн
SFP 1Gbit-1SM-1550-20KM-LC 5шт 120грн
SFP 1Gbit-1SM-1490-10KM-LC 3шт 120грн
SFP 1Gbit-1SM-1550-20KM-LC 1шт 120грн
XFPd-2SM-1310nm-20LC 10G 3шт 500грн
XFPd-2SM-1310nm-20LC 40G 4шт 1500грн
SFP 1Gbit-2SM-1310-10-20км 13шт 50грн

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

SFP+ 10G-1SM-1270nm-20LC, Step4net 550грн 21шт
SFP+ 10G-1SM-1330nm-20LC, Step4net 550грн 18шт
SFP+ 10G-1SM-1330nm-20LC Wnet, 400грн 7шт
SFP-RJ45-10/100/1000TX 3шт 200грн
SFP-1SM-1310-40SC 1шт 200грн 
 XFPd-2SM-1310nm-10LC 1шт 550грн

Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By GekaPeka
      Кабель прямого соединения FoxGate SFP+/SFP+ DAC - 1Cu 10G
      Новый, 1шт, 800 грн.
    • By Inna13
      Наша компанія має стаж роботи понад 15 років. У нас є дві форми оплати з ПДВ та ФОП, гарантія на товар. Найкращі ціни. В наявності і під замовлення. Picotel, Ubiquiti, BDCOM, C-DATA, Picotel, RCI та інші
    • By OstJoker
      Нові модулі 10Gbps RJ-45->SFP+ 10GBASE-T SFP+ Copper FS SFP-10G-T (FS.com)
      SFP+ модулі для підключення на швидкості 10 Гігабіт\с через виту пару і порт RJ-45.
      Сумісність з маршрутизаторами і комутаторами різних виробників: Mikrotik, HP, Dell, Cisco, Zyxel, NetGear, Trendnet, Ubiquiti, TP-Link, D-Link та ін.
      Фото актуального товару.
      Ціна модуля 1870 грн., в наявності 18 шт. 
      Гарантія на перевірку 14 днів. Будь-які варіанти оплати і доставки на вибір покупця (готівка, безготівка на карту, накладений платіж, безготівка для юр. осіб і ФОП) 
      Контакти: О98 151 99 88 (Telegram, Viber) або система повідомлень форуму.
       





    • By Diter_ua
      Edge-Core ECS4510-28F – має 28 портів, з них 22 SFP порта 100FX/1000Base-X, 2 комбінованих порта - 1000Base-T/SFP, 2 10G SFP + порта і опційно 2 10G SFP + порта, які можна додати використовуючи модуль розширення EM4510-10GSFP +
       
      хотелка 15.000 грн

    • By Костопашка
      Продам б/у SFP WDM 1G 3km без DDM - по 40 грн/шт
      Продам б/у SFP WDM 1G 20km без DDM - по 50 грн/шт
      Есть более 400 шт разных брендов
      95% сняты с рабочих узлов.
×
×
  • Create New...