Перейти до

Навчіть будласка


Рекомендованные сообщения

Добрий день . Я рішив організувати власну локальну мережу по вайфай так як більши варіантів створиння своєї локалки не було то мущо компютори дуже роскидані. Я в цьому новачок тому шукаю допомоги на форумі.Яб хотів навчитися прошивати базові та правильно їх настраювати ля нормальной роботи. Яб хотів щоб менікинули хелп як правильно прошивати і настроювати точки доступа, як зними працбвати по телнету оскільки я знаю що так можливо. Взагальному мене цікавить все про точки доступа як шити як кращи настроювати. Окільки я новачок то явсіх термінів не розуміюпопроси вби писати так по простіше для мене. Хлтів би зазначити що на даний момент моя власна мережа запущина і я маю 3 чол пока в свої мережі підключиних по вайфай правда із підключинням мені помагали але зараз мій добрий друг який мені помогав із установкою цього обладнання а зарз він виїхав його немає і требадальшишось робити . Вмене зара внаявності є базова, G 700 яка працює в аіпі так казав мій друг і нанеї можна повісити до 50 чол , антена омні всенаправлена. Прошивка на базові не орегінал а зроблина так що потужність базвої виросла в 300 рас роздача зара в неї десь 4-5 км. Карочи я вас дуже прошуя б хотів знати як працювати самими точками доступа від початку до кінця і як шити точкі доступа де брати нові прошивки якими програмами зашивати. Також як я знаю для роботи з точками є терміни відповідні та оманди яб хотів їх теж знати відпочатку до кінця. Карочи нарот поможіть всім чим можити всещознаєти роскажіть буду дуже вдячний вам . Хотів би ще зазначити моя діяльність звяана з мережою не несе комерційних ціле просто я рішив зробити невилику локалку і поділитися з людьми нетом оскіки самі люди просили навіть помагали в фінасовому плані в закупці і установці обладнання. Дякуб вам зазделегіть за любу вашу інформацію

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Вмене  зара внаявності є базова, G 700 яка працює в аіпі так казав мій друг і нанеї можна повісити до 50 чол , антена омні всенаправлена. Прошивка на базові не орегінал а зроблина так що  потужність базвої виросла в 300 рас роздача зара в неї десь 4-5 км.

По-моиму автор злоупотребляет тяжелыми наркотическими средствами :tongue:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
.... Карочи нарот ....

тут нарот не дают

 

ну и вобще, ты походу прожженный ламер, читай сначала мануал а потом спрашивай по делу (а вообще то на таких как ты всепозможные курсы зарабатывают), а то "я хочу знать все и вообще п@зд#ц", чего ж ты лицом клацал когда твой коришь настраивал?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Перепрошивка дело непростое, тут главное точку не сломать, бо бывает повсякому. Чуть больше усилий приложишь и все - капут. Точки обычно перепрошивают через BFTP (еще называют TFTP) - Batarreya File Transfer Protocol. Тут все непросто, надо замкунть Rx и Tx пары витой на разные полюса батареи, а между ними замкнуть точку и потом с помощью бубна (посредствам азбуки морзе) выбивать адрес сайта с прошивкой. Во время настукивания адреса, главное не перестараться, чуть сильнее перебьешь и точка войдет в резонанс и пипец, а если слабее до нее плохо будет доходить. После того как до точки дойдет адрес сайта с прошивкой, она дважды мигнет диодом power - процес перепрошивки начался. За процесом перепрошивки можна следить в астрале, но там тоже свои сложности, вобщем выходить туда надо только когда что то глючит, а без надобности не стоит, мало ли что нарушишь.

 

Основные команды:

1. Какого черта - стимулирует восприимчивость точки к вводимому посредсвом бубна адресу

2. Какого х....я - форсированный режим прошивки и/или перезагрузка точки

3. П...дец пля - перепрошивка неудачная, приготовиться к новой перепрошивке

4. Сука нах - увеличение радиуса действия на 305 метров, тут главное не преборщить, потому что потом может понадобиться команда "2"

 

кто еще какие комманды помнит, выкладывайте ребята

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну і статі пішли. Вам потрібно менше вживати наркотичних засобів для вдосконалення дочок доступу!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Добрий день . Я  рішив... ...Дякуб вам зазделегіть за любу вашу інформацію

Що це було ? :-0 Якийсь новий варіант олбанської ? Чи може це українізована олбанська ? Хлопче, Ви рідну мову у школі вивчали ? Бо таке враження, що "ви самі нє мєсниє"... Який може бути Wi-Fi з такою жахливою безграмотністю...

По темі топіка - форуми існують для того, щоб давати відповіді на КОНКРЕТНІ запитання, а для такої абстакції розумні люди створили ya.ru та google.com

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я казав що я новачок і я вибачаюся.

Я хотів юи вас поросити щоб ви мене навчили як працювати з точками G 700. Оскілки я бачив приблизно як перешивають але цього не достатньо для того щоб я міг перешити і настроїти свою точку. Тому я звиртаюсь на цей форум для допомоги.

Я всім дякую за допомогу

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

гы це не мій товариш... стиль\ написання мені сподобався але ще потрібно доопрацювати...

 

а якщо казати по темі то на форумі тебе не навчать _) сам вчись...

попрацюй з тими хто хоть трохи розуміється в цоьму і переймай досвід)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

оо , як багато текста .Скожу одне , якщо строищь мережу по вайфаи - купуй тички доступу фирми Зизитра (!!!) 1хб/с гарантовано , до 3кымы !

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Е маё ну тогда бы спрашивал по порядку :bue: (видел как прошивается это уже процентов 30 успеха) но для начала надо бы изучит как работает вай фай в интернете много статей по этому поводу, и точку необязательно прошивать что бы она работала лучше, сначала лучше разобратся фотябы с дефорлтным интерфейсом и вебом, а уже потом зарыватся в telnet, и зачем прошивать 700 AP на удивление она работает с родной прошивкой неплохо.

Прикрутик ней пять клиентов на столе погоняй посмотри может и разачаруешся

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну зачем же так Парни. А ну-ка задумаетесь не все же родились со знаниями. А я уверем что никто из вас на знал и тоже для начала ходили с такими вопросиками. Если на г700 50 клиентов. И так далее...

и так...

Для 3 клиентов ета базовая пойдёт на первый прострел. Если только для интернета. Если будеш раздавать и файлы тогда ей кронты.

Далее с прошивками есть для нее Concentronic В файле написанно всё как прошивается. Но сразу же говорю есл собираешся строить сеть забудь про dlink и все его братья. рекомендую zcom 580+ или 2090 на клиентов. Сам ставлю могу пари штук для теста дать увидеш в чём разница. Далее если базовую ставить рекомендую Cisco 1220 b/g ета штука на самом деле продержит 50 людей. Конечно не всех одновременно. Далее нужны только прямые руки и расчёт.

Если будут вопроски пиши в личку.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

кстати раздел создан для "самых маленьких " и человек запостил тему именно тут ... а не в "вопросах для СТГ" ... человек попросил помощи и вы его закозлили ... нехорошо ... темболее человек вежливо попросил ... (возможно на эмоциях и написал не совсем грамотно, возможно просто "говор", "жаргон" у него такой ... ) мы все не в идеальной стране и говорим по разному, зачем придумывать новые мопеды ... по зизитре да я понимаю чувак прогнал ... но тут человек просит помощи причем вежливо, неужели трудно знающим ответить? или просто нечего ответить(за неимением...)? ...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
по зизитре да я понимаю чувак прогнал ... но тут человек просит помощи причем вежливо, неужели трудно знающим ответить? или просто нечего ответить(за неимением...)? ...

да нехорошо получилось.... просто народ от зизитры еще не совсем отошел, а тут такая тема....

Люди, давайте исправляться.

:muu:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Добрий день .

Привіт...

Я  рішив організувати власну локальну мережу по вайфай так як більши варіантів створиння своєї локалки не було то мущо компютори дуже роскидані.

Може краще не треба ? Ти б спершу порахував усе, чи є в цьому сенс... Бо не виключено, що це буде просто викинуті гроші на вітер та купа часу витраченого в пусту. Хоча... досвід коштує дорого.

Я в цьому новачок тому шукаю допомоги на форумі.

Пагано шукав, на форумі є відповіді мабуть на 99% твоїх запитань.

Яб хотів навчитися прошивати базові та правильно їх настраювати ля нормальной роботи.

Прошивати справа не хитра, тільки чи треба це робити ? Які недоліки стандартної прошивки тебе не влаштовують ?

Яб хотів щоб менікинули хелп як правильно прошивати і настроювати точки доступа, як зними працбвати по телнету оскільки я знаю що так можливо.

Забудь... ніхто тобі нічого не "кине". Це не секретна інформація і в інеті її тони !!! Маєш бажання - шукай...

Взагальному мене цікавить все про точки доступа як шити як кращи настроювати.

"Точки доступа бывают разные... синие, белые, красные..." - і в кожної є свої нюанси.

Окільки я новачок то явсіх термінів не розуміюпопроси вби писати так по простіше для мене.

Я не дуже складно пишу ?

Хлтів би зазначити що на даний момент моя власна мережа запущина і я маю 3 чол пока в свої мережі підключиних по вайфай правда із підключинням мені помагали але зараз мій добрий друг який мені помогав із установкою цього обладнання а зарз він виїхав його немає і требадальшишось робити .

"Добрий друг уїхав вдруг..." :) Ти вже маєш цілих 3 клієнта... добре... спробуй (як експеримент) перевірити роботу мережі в момент коли вони всі почнуть обмінюватись фільмами між собою :(

Вмене  зара внаявності є базова, G 700 яка працює в аіпі так казав мій друг і нанеї можна повісити до 50 чол ,

ПІЗДЬОЖ !!! Да простят меня модераторы... :( Сам порахуй... елементарно "швидкість роботи точки"/"кількість одночасно працюючих абонентів"="швидкість для одного абонента" і вот ця сама швидкість має буди як мінімум комфортною, ну а поняття "комфорту" для кожного своє...

антена омні всенаправлена. Прошивка на базові не орегінал а зроблина так що  потужність базвої виросла в 300 рас роздача зара в неї десь 4-5 км.

"300 рас" може бути тільки у фірмового обладнання "Zizitra"... ну можливо ще всякі там Cisco, Motorola...

Карочи я вас дуже прошуя б хотів знати як працювати самими точками доступа від початку до кінця і як шити точкі доступа де брати нові прошивки якими програмами зашивати. Також як я знаю для роботи з точками є терміни відповідні та оманди яб хотів їх теж знати відпочатку до кінця.

Це вже десь було... вище здається...

Карочи нарот поможіть всім чим можити всещознаєти роскажіть буду дуже вдячний вам .

Знаємо ми багато... наприклад на днях запускають "Большой адронный коллайдер"... тепер вот кінця світу чекаємо :(

Хотів би ще зазначити моя діяльність звяана з мережою не несе комерційних ціле просто я рішив зробити невилику локалку і поділитися з людьми нетом оскіки самі люди просили навіть помагали в фінасовому плані в закупці і установці обладнання. Дякуб вам зазделегіть за любу вашу інформацію

Не хотів нікого обазити і взагалі без всякіх-етіх-самих... але друже, навчись ставити КОНКРЕТНІ запитання, якщо звичайно хочеш отримати КОНКРЕТНУ відповідь.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...

для начала, насчет длинк Ж700: внутри его есть большая такая микросхемка rtl8186, называется SOC(system on chip), к ней подпаяны так званые ОЗУ, ПЗУ, радиомодуль и изернет. вот та штука, что называется ПЗУ(флешка), вот ее и нужно прошивать.

из прошивок тебе подойдет концептроник(тока не лезь в скрытые настройки). как прошивать можно найти в этом форуме.

П.С. мой тебе совет - научись для начала хоть витой парой соединять компьютры и обжимать коннекторы. до вайфай тебе еще далеко...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...

можу сказати таке, коротко і ясно:

1. Прошивати нетреба( поюзаєш гугл, всьо будеш знати)

2.Настроювати всьо попорядку

а. Варлес- канал, сід, і т.д. без різниці ( все запомятай)

б. Лан- Ір адрес точки доступа ( став в один діапазон що і мережа, щоб голову неламав чого непінгується))))) )

в. Админ пароль - для того щоб друг посміятись незміг

3. Всьо

Для початку цьобі цих настройок стане!!!!!

Тепер подумай про УкрЧастотНагляд, чи варто тобі за для "некомерційної діяльності" проблеми, штрафи, ареш і ампутація члена?

Ж 700 - гамно для дом. , щоб ноут по вай фай юзати,

Можу порадити овеслінки- 100 у.о., но при трансляції радіо та відео Д-лін вмирав, овеслін робив на ура!!!!

Якщо є конкретна задача по налаштуванню стукай 214972918- це аська, програма така є, питайся за інструкцією у вчителя з інформатики!!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

:)) ну бл9 торба... полная. Так забаянился. аж живот болит. Смотрите что ему приписываете бо еше случайно сделает тогда ж0па. Да и в самом деле желательно ему приписать первоначальные классы по правописанию. Ну какой дебил подключится к таким сетям. таких желательно гнать надо.и со скоростью 50 клиентов в час. на все-направленные стороны. Со всеми г700 и 300 разовыми питаниями по мошностям.

От то потом и ишу чудиков жмуриков по чердакам. Вбивая им ети 2100 прямо в вазелинное место.

Предоставь ето опытным людям. подключись к ого-шке. И продавай букварики. У тебя будет спрос.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...