Jump to content

Розпродаж залишків на складі


Recommended Posts

D-Link DGS-3100 24TG (24*100/1000 BaseT, 8*Combo, 8*1G) бу =15шт  * 2000грн

BDCOM S2548GX = 3шт

BDCOM S3928GX = 2шт    

Ящики 3U Антивандальні, Р-77 ,Ш550-В500-Г220мм, посилені втопленi дверi, на петлях, 8 отв.) нові  = 15шт * 1900грн

SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість = 540грн

Приставка MAG 254 нова =  6 * 1000грн

Зварювальник DVP-730 б/у = 16000грн

Зварювальник DVP-740 б/у = 20000грн

Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) = 3500грн

Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) = 700грн
Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
В 08.11.2022 в 12:18, jevmart сказал:

D-Link DGS-3100 24TG (24*100/1000 BaseT, 8*Combo, 8*1G) бу =15шт  * 2000грн

BDCOM S2548GX = 3шт

BDCOM S3928GX = 2шт    

Ящики 3U Антивандальні, Р-77 ,Ш550-В500-Г220мм, посилені втопленi дверi, на петлях, 8 отв.) нові  = 15шт * 1900грн

SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість = 540грн

Приставка MAG 254 нова =  6 * 1000грн

Зварювальник DVP-730 б/у = 16000грн

Зварювальник DVP-740 б/у = 20000грн

Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) = 3500грн

Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) = 700грн
Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1)

 

добрый день

сварочники есть еще?

Link to post
Share on other sites

Актуальні залишки:

D-Link DGS-3100 24TG (24*100/1000 BaseT, 8*Combo, 8*1G) бу =15шт  * 2000грн

BDCOM S2548GX = 3шт

BDCOM S3928GX = 2шт    

Ящики 3U Антивандальні, Р-77 ,Ш550-В500-Г220мм, посилені втопленi дверi, на петлях, 8 отв.) нові  = 15шт * 1900грн

SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість = 600грн

Приставка MAG 254 нова =  6 * 1000грн

Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) = 3500грн

Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) = 700грн
Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Актуальні залишки:

- D-Link DGS3100-24TG бу = 5шт*2000грн
 - D-link DGS-3120-24SC = 5шт*5000грн

- BDCOM S2548GX = 8шт*8000грн

- BDCOM S3928GX = 3шт*6000грн

- BDCOM S2228F = 1шт*3000грн

- Ящики 3U Антивандальні, Р-77 ,Ш550-В500-Г220мм, посилені втопленi дверi, на петлях, 8 отв.) нові  = 10шт*1700грн

- SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість від 620грн/шт

- Приставка MAG 254 нова =  6шт*1000грн

- Приставка MAG 254 б/у=  2шт*800грн

- Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова)

- Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у)

- Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Актуальні залишки:

- D-Link DGS3100-24TG бу = 5шт*1500грн
 - D-link DGS-3120-24SC = 5шт*4000грн

- BDCOM S2548GX = 8шт*8000грн

- BDCOM S3928GX = 3шт*6000грн

- BDCOM S2228F = 1шт*3000грн

- SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість від 620грн/шт

- Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова)

- Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у)

- Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1)

- SFP 3km 1310/1550 бу = 100 пар (різні виробники)

- SFP OLT 1490nm OLT Class C++   бу= 50шт

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

 

 

Актуальні залишки:

- D-Link DGS3100-24TG бу = 6шт*1500грн
 - D-link DGS-3120-24SC = 5шт*4000грн

- BDCOM S2548GX = 8шт*8000грн

- BDCOM S3928GX = 3шт*6000грн

- BDCOM S2228F = 1шт*3000грн

- SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість від 620грн/шт

- Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова)

- Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у)

- Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1)

- SFP 3km 1310/1550 бу = 100 пар (різні виробники)

- SFP OLT 1490nm OLT Class C++   бу= 50шт

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Актуальні залишки:
- OLT BD-COM 3310C - 1шт*6000грн

- D-Link DGS3100-24TG бу = 6шт*1500грн
 - D-link DGS-3120-24SC = 1шт*4000грн

- BDCOM S2548GX = 10шт*8000грн

- BDCOM S3928GX = 3шт*6000грн

- BDCOM S2228F = 1шт*3000грн

- SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість від 620грн/шт

- Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова)

- Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у)

- Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1)

- SFP 3km 1310/1550 бу = 100 пар (різні виробники)

- SFP OLT 1490nm OLT Class C++   бу= 50шт

Link to post
Share on other sites
В 14.06.2023 в 11:06, jevmart сказал:

Актуальні залишки:
- OLT BD-COM 3310C - 1шт*6000грн

- D-Link DGS3100-24TG бу = 6шт*1500грн
 - D-link DGS-3120-24SC = 1шт*4000грн

- BDCOM S2548GX = 10шт*8000грн

- BDCOM S3928GX = 3шт*6000грн

- BDCOM S2228F = 1шт*3000грн

- SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість від 620грн/шт

- Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова)

- Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у)

- Патч-корд SC-SC 50м, 250м, 300м, 350м (ОКТ(Д)-1,0-1Е1)

- SFP 3km 1310/1550 бу = 100 пар (різні виробники)

- SFP OLT 1490nm OLT Class C++   бу= 50шт

В наличии ОЛТ 3310c и spf под них? Наложкой отправите? 

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Розпродаю залишки після модернізації:
- BDCOM 3608 = 5шт (19-21тис)
- Edge-core EC4120-28F з вбудованим mini-UPS = 10шт * 11000грн
- D-Link DGS3100-24TG бу = 5шт * 1500грн
- D-link DGS-3120-24SC бу = 3шт * 4000грн
- BDCOM S2548GX бу = 8шт * 8000грн
- BDCOM S3928GX бу = 3шт * 6000грн   
- BDCOM S2228F бу = 1шт * 3000грн
- SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість 
- Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова)
- Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) 
- SFP OLT EPON 1490nm OLT Class PX20++   бу= 150шт
- SFP 3km 1310/1550 бу = 300 пар (різні виробники)

Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By Axel K
      Вітаю спільноту!
      Є пон мережа на BDCOM p3310d. Задача розмістити точки доступу UNIFI.
      При налаштуванні самих точок підключених до роутера проблем не виникло.
      При підключенні напряму до ону точка іп отримує, на пінг відповідає, але в додатку не з'являється і при підключенні до вайфай іп клієнту не видає.
      Прошу підказки.
    • By Futura
      Подскажите пожалуйста, кто сталкивался, будут ли проблемы?
      Построили небольшой н/п, абоненты получились на удалении 19000-21000 м. с уровнями -17...-25 все на ONU BDCOM. 
      OLT BDCOM P3616-2TE (10.1.0F Build 74816), SFP модули С++.
    • By x-net
      Продам б/в комутатор D-Link DGS-3120-24SC з вухами, повністю робочий, у доброму косметичному стані, можливий б/г розрахунок. Ціна 4000 гривень. 
    • By SanKo_mn
      У зв'язку з переходом на ПОН звільняються комутатори.
      Маємо:
      Alkatel 6850U24X       2
      Alkatel OS 6250-24 M      8
      D-LINK DES - 1210-28      1
      D-LINK DES - 1228       10
      D-LINK DES 1210-10       1
      D-LINK DGS - 1210-12 TS\ME     2
      TP-LINK - T 1500-28 TC      1
      TP-LINK - TL SL 2218 WEB      1
      HUAWEI - S2403TP -ЕU    1
      DELL - 3548    1
      TP-LINK TL-SL2210WEB    3
      D-LINK DES 3120-24SC    1
      D-LINK DES 1100-26   1
      HUAWEI - S2326TP    2
       
      Кількість і моделі весь ча змінюються - бо знімаються чергові)))
       
      Пишіть в особисті, що цікаво - за кількість і вартість будемо домовлятися)
    • By Костопашка
      Куплю D-link DGS-3000-28SC новые или бу.
×
×
  • Create New...