Jump to content

Київ, Дніпровський район, PON

Recommended Posts

Всім привіт. Дуже шукаю провайдера, який би працював під час відключення електроенергії по вул Андрія Малишка, 15. Дзвонив по декільком PON провайдерам, але до того дому, як кажуть немає встановленого обладнання. 

Мій вибір падає на Укртелеком, так як запевнили, що працюють навіть при відсутності електроенергії. Для мене це конче важливо, тому що вся робота онлайн. Ну, або з дорожчих, думав над Дата Груп супутниковим інтернетом, але 6 тисяч ціна підключення і 1000 в місяць платити якось кусаються.

Заказав інвертор і АКБ 12В і мій Тріолан начебто сказали, що зроблять щоб інтернет був на кабелі, але то всьо має бути на 8 поверсі, а мені цей сетап потрібен в квартирі також. Тому теж не варіант.

Можливо є якісь провайдери нормальні, які не PON, але працюють при блекаутах, був би вдячний, якщо б хтось порекомендував такі. Дуже дякую наперед.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Inna13
      Наша компанія має стаж роботи понад 15 років. У нас є дві форми оплати з ПДВ та ФОП, гарантія на товар. Найкращі ціни. В наявності і під замовлення. Picotel, Ubiquiti, BDCOM, C-DATA, Picotel, RCI та інші
    • By Костопашка
      Куплю этажные боксы (аналогичные Депс и Ромсат не предлагать) 

• By Maks1m
      Для будівництва мережі в Києві та області потрібні бригади кабельщиків та зварювальників. 
      За додатковою інформацією прохання звертатися в особисті. 
    • By Inna13
      Продаж великого асортименту телекомунікаційного обладнання. Компанія працює більше 15 років. Опт і роздріб. Ціни з ПДВ і без. Дистрибьютори ТМ "Ютекс". Оптичне обладнання PON (GPON, GEPON, XPON), кабельна продукція, комутатори, маршрутизатори, інструменти для пон мереж, шафи і стійки, власне виробництво PON боксів.
    • By andr1y
      Запрошуємо на постійну роботу монтажників кабельних мереж (м.Львів)

Вимоги:
      відповідальне ставлення до роботи, якісне і оперативне виконання поставлених завдань, дисциплінованість; ініціативність, та швидкість у навчанні; охайність та орієнтованість на результат; перевагою буде наявність власного авто Умови роботи:
      повна зайнятість стабільна, своєчасна заробітна плата додаткові бонуси/премії за виконану роботу оплата амортизації та палива при використанні власного автомобіля в робочих цілях ми пропонує стабільну роботу та професійний розвиток.  
      Детальніша інформація по тел.: 067-433-73-19 Ярослав
  • Create New...